Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5753
Oğuz Çolban
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 09:34

Daloğlu Turizm'in geçtiğimiz haftalarda aldığı 67 DL 200 plakalı Temsa Maratonu 14 bin km'ye gelmiş fakat yakıt verisi %28 yakıyormuş mal sahiplerine fabrika %21 civarı yakacağını belirtmiş,mal sahibide düşmesini bekliyor,ayrıca rengi ile Türkiye'de tekmiş ve renk cidden yakışmış.

(+)

atıfkadir
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 09:52

Ak turizm şirket araçlarından 2 adet Man lions coach'ı çok fazla arıza yapmaları nedeniyle satılığa çıkarmış. Daha önce böyle şikayeti olup Man araç satan firma ya da bireyselci oldu mu?

tmrd07
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 11:30

Ben Turizm in Neoplan Tourliner otobüsü de çok fazla arıza yapardı farklı zamanlarda Mersin-Antalya yolunda sağa çekmiş vaziyette çok defa arıza yaptığını bizzat gördüm.Araç en son satılıktı.Akıbeti ne oldu bilmiyorum. Man ve Neoplan grubunu Mercedes gibi her ustaya gösteremezsin.Her ustaya motor kapağı açtırmamalısın. KamilKoç Isparta bireyselcisi en az 10-12 yıldır Man ve Neoplan yatırımı yapıyor araçlar servis bakımlı demekki memnunlar.Rahmi Hamurcu'dan herhangi bir olumsuzluk görmedim.Yine Pamukkale de çok fazla Man ve Neoplan var memnun olan insan çok ama bakımı maliyet istersen Man grubunun.Setra da aynı şekilde.Bir Kahramanmaraşlı olarak söylüyorum bizim oraya Man ve Neoplan gitmez ne kadar zorlasalar da belli bir süre sonra motor kapağını önüne gelen ustaya açtırıyorlar yetkili servis pahalı olduğu için.

AKCAMAN

2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 11:43

Merakımdan soruyorum, Maratonlar neden yakıt ile yıllardır uğraş içerisindeler bir türlü yakıtla ilgili problemi çözülmüyor diye okuyoruz ?

atıfkadir
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 13:22

Tmrd07 ilanda araçlar servis bakımlı Antep ve Ankara servislerinden baktırabilirsiniz yazıyor. Belkide mercedese göre bakımı pahalı olduğundan ötürüde olabilir

Kayhan33
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 19:29

Kargocuların işini ellerinden alacaklar yakında.

tmrd07
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 19:31

Alıntı:

Tmrd07 ilanda araçlar servis bakımlı Antep ve Ankara servislerinden baktırabilirsiniz yazıyor. Belkide mercedese göre bakımı pahalı olduğundan ötürüde olabilir

Tabiki olabilir.Bazı firmalar Mercedes e alışkınlar. Ben turizm filosu genelde Mercedes tir belki sahibi Mercedes den Neoplana geçti sonra memnun kalmadı tam sebebini bilemeyiz tabiki. Örneğin G.Antep'de Seç Turizm yıllarca Neoplan yatırımı yaptı memnun kaldı. Son zamanlardaki müthiş döviz artışından dolayı otobüs fiyatları da yıllarca Neoplan yatırımı yapan Seç firması bunca yıllık geçmişinde önce Tourismo sonra Temsa yatırımı yaptı. Bölgeden bölgeye yatırımcıdan yatırımcıya değişir bu Neoplan ve Man grubu meselesi.

Süleyman SEVİÇKAN

1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 20:43

Alıntı:
Ak turizm şirket araçlarından 2 adet Man lions coach'ı çok fazla arıza yapmaları nedeniyle satılığa çıkarmış.

Sırf araçlar arıza yapıyor diye yada arızalı diye satılığa çılarmak tam bir şark kurnazlığı örneği, aracın arızalı tamir ettir ondan sonra sat, yada arabada kronik bir arıza var, aldığın fabrikaya iade et. Arızalı aracı başka birine kakalamak hiç etik bir durum değil, ticari ahlaka sığmaz.

alierbilir
1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 22:35

Alıntı:
Sırf araçlar arıza yapıyor diye yada arızalı diye satılığa çılarmak tam bir şark kurnazlığı örneği, aracın arızalı tamir ettir ondan sonra sat, yada arabada kronik bir arıza var, aldığın fabrikaya iade et. Arızalı aracı başka birine kakalamak hiç etik bir durum değil, ticari ahlaka sığmaz.

Iyi de alan ustasina goturmez mi, sormaz mi ? Ya da hani en basiti bugun X bir arac bile alinacak olsa X arac kronik sorunlar diye internete yazilsa sayfalarca video ve yazi cikar. Su forum da dahil. Son olarak adamlar da araci yaptirmislardir herhalde diye dusunuyorum.

Onur345

1 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 22:38

Alıntı:

Alan adam salak değil ya. Araçlar tecrübeli ustalara gösteriliyor. Gerekli kontroller yapılıyor. Zaten devamlı yolda bırakan bi arızayı fark etmemek imkansızdır. Ona göre fiyat biçilir. Ona göre satış yapılır. Burada ahlakı, kurnazlığı katacak bi durum yok.

sayfa 5753
ANA SAYFA -> ULAŞIM