Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sigara kullanıyor musunuz?
« önceki   123 ... 585960

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 60

Sigara kullanıyormusunuz?
Evet 29.7%  29.7%  [307]
Hayır 70.3%  70.3%  [726]
Toplam Oy : 1033

ilayda 123
4 ay önce - Prş 21 May 2020, 13:37

Arkadaşlarımın tavsiyesine uyarak içtim ve alıştım. Ben 20 yaşında bir kızım ve 1 buçuk senedir sigara kullanıyorum. Sigaranın tadını beğenmiyorum ama maalesef alıştım. Bağımlılık psikolojisinden kurtulsam da bıraksam diyorum.

ryder wilson
4 ay önce - Prş 21 May 2020, 13:46

Allah'a çok şükür hiç kullanmadım Allah insanların yardımcısı olsun çok zor bir alışkanlık

Cumali1999
4 ay önce - Cum 22 May 2020, 17:59

Nadiren sigara içiyorum, çoğunlukla tütün içiyorum...

Son 1 aydır tütünüde azalttık haliyle...

Yakup

2 ay önce - Cum 10 Tem 2020, 12:01

Yine yasaklar yine yasaklar..

Hükümet artik cok fazla yasak getirmeye baslasi..

Böyle durumlara Kisiye yasak getirilmemeli

Sigara icenleri azaltmaya calis..

Sigarayi birakmanin en kolay yolu onu Pahali yapilmasi...

Alıntı:

umitizm
2 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 22:49

2 günde 1 paket içiyordum. Malum covid 19 sürecinde maske takarken kendi nefesim pis kokmaya başladı. Bir de bazen sigaranın yaptığı kuru öksürükten rahatsız olduğum için artık aktif içmeyi bıraktım.
İşyerinde çalışırken daha verimli olduğumu hissettim, sabah daha temiz uyanıyorum, yokuş çıkarken performansım arttı.. Ben gerçekten faydasını gördüm.
Maddi olarak kâr değil zarar ettim. Sıgaranın verdiği keyfi vermesi için kuruyemiş ve atıştırmalık ürünlere sigaradan fazla para veriyorum.
Otobüs yolculuklarını sigarasız yapamam, Kışın Ankara'ya yolum düşünce o kuru soğukta sigarasız duramıyorum, Bide çok sevdiğim 2-3 arkadaşın yanında sigara içmeden duramam. Bunlar haricinde artık sigara içmeyi düşünmüyorum.
Yani hedefim yıllık sigarayı 182 paketten 10 pakete kadar düşürmek.
Son 6 günde 1 dal sigara içtim. Seneye bugün bu mesajı alıntılayıp katettiğim yolu paylaşacağım

Mehmet BAYA

2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 09:06

Arkadaşlarımdan yediğim en büyük kazık sigara alışkanlığı diyebilirim. Bende uzun yıllardır içtim. Sonra bırakmak adına aylarca kendi kendimi terapiye aldım. Belki bu süreç 6 ayı aşmıştır. Ve yaklaşık 2 ay önce bıraktım. Bırakırken hiç yardımcı bir takım şeyler almadım. Dediğim gibi kendimi bunun için aylardır hazırlamıştım. Sigarayı bıraktıkten sonraki süreçte sigara içilen arkadaş ortamlarına giriyorum. Ama artık kolay kolay içmem.

NUR4
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 09:44

Denemedim

Dervişoglu
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 10:01

Yıllardır 3 yada 3,5 günde bir paket sigara içiyorum ama son günlerde ne hikmetse sigaradan nefret ediyorum bazı zamanlarda sanırım bırakacağım....

sayfa 60
« önceki   123 ... 585960
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET