Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1040
Ozan Paşa
2 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 10:42

Artık Mecidiyeköy-Kabataş arası tartışılmaya başlanmış.
Sevindirici bir husus tabii.

Yanlış hatırlamıyorsam firmanın Web sitesinde tünel çalışmalarının sürdüğüne ilişkin bir yazı okumuştum geçmişte. Epey önce idi. Şimdi durum nedir bilemiyorum.

Son duyumumuz Kabataş'ta istasyon kazılarına bir engel kalmadığı yönünde idi. Beşiktaş'ın geçici olarak pas geçileceğinden bahsediliyordu.

Umarım İBB bir durum saptaması yapacaktır. Sanırım açılışı takiben bu duyuruyu yaparlar. Zaten 29 Ekim'e bir şey kalmadı.

Bu arada bekleyen projelerdeki yoğun hareketlenme insana umut veriyor.

Hergün ( Yeni bir gelişme varmı? ) diye raylı sistem konularına bakıp bakıp duruyorum bir çoğunuz gibi.

Mehmet Kasım ASLAN
2 hafta önce - Sal 15 Eyl 2020, 11:18
M7 TOPHANE-FÜNİLKÜLER ENTEGRASYONU

Kabataş bölümü için 2022 deniyor. Beşiktaş'ı pas geçip açma fikri kalktı sanırım. Komple hepsini bütün açacaklar galiba. Asıl beklediğim şey ise Kabataş-Tophane uzatmasıdır. Tophane-Şişhane füniküler projesinin detaylarını belirleyip, transfer imkanı verilmesi seçeneği de konuşuluyor olabilir. Kabataş-Şişhane uzatma etüdünü revize edebilirler. Bir de bakmışsınız ki Tophane-Mahmutbey metromuz olmuş. Kim bilir? Belki de Tophane'ye kadar gelmişken kuyruğu uzatıp Karaköy'e de gidebilirler. Daha fazla yazmıym Alim Sinan kızmasın ! Ama klavyeden para alınmıyor sonuçta. Karaköy'e gelen hat Sirkeci'ye neden gelmesin? T5'i de Sirkeci'ye uzatıyorlarmış. 500 m daha. M7'nin kafası kel mi? Çok konuştum. Kaldı 44 gün !

Hasan2007
İlker0249
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 01:02

Sinyal testleri devam

(+)

(+)

Ahmet YükselS
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 02:13

Alıntı:
Katılıyorum. Bu hattı başlatan Kadir Topbaş'a hattı tamamlayan Ekrem İmamoğlu'na teşekkür ederiz demek çok zor olmasa gerek.

İmamoğlu hattın nesini tamamladı bir açıklar mısın?

Rifat Behar
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 08:17

Ahmet YukselS sıktın artık. Hat 1 sene önce tamam idiyse senin yere göğe sığdıramadığın şahıslar açsaydı. Neden açmadılar? Tutan mı vardı ? Sen de biliyorsun neyin ne olduğunu, testler tamamlanmadan bir hattın açılmayacağını, testlerin yapılan işin bir parçası olduğunu ama amacın laf sokmak, polemik yaratmak, haksız suçlama yapmak. Aklı başında hiç kimse yemez bunları.

rburak
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 10:51

İlker bey testlerde herhangi bir aksaklık veya sorun var mı acaba? 29 Ekim'de açılabilecek durumda mı hat şu anda?

Burak3758
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 11:13

Ahmet trollük yapacağım diye artık ne diyeceğini şaşırmış durumda. Yarın öbür gün m8 açılsa o da zaten bitmişti diyecek.

baran aslan8
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 11:54

[url=]https://twitter.com/istanbulbld/Reklam_link/1306153801884356608?s=21[/url]

Burada da açılış tarihine 29 Ekim denmiş.
Alıntı:
İlk vagonları raya indirdik, geri sayımı başlattık.🚊

Eminönü-Alibeyköy Tramvay Hattı, 29 Ekim’de hizmete açacağımız Mecidiyeköy- Mahmutbey Metro Hattı ile de entegre çalışacak, yeşil ve mavinin buluştuğu Haliç'te keyifli bir yolculuk sunacak.

Rifat Behar
2 hafta önce - Çrş 16 Eyl 2020, 12:05

https://reklam_link.com/haber/besiktas-taki-metro-kazi ...ldu-767540

Beşiktaş'taki arkeolojik eserler kaldırılmış... Beşiktaş'ta bildiğim kadarı ile birkaç tane giriş çıkış olacaktı.. Ancak resimdeki yer kazıya başlanan yegane yer diyebiliyorum.. Diğerleri neden başlanmadı acaba..

reklam yazan yere o n e d i o . c o m yazınız

sayfa 1040
ANA SAYFA -> ULAŞIM