Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1031
cCcenk38
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 14:53

Troller yallahyin buradan.

Ayrica Bursaspor’un da buyuklugu ortada, karistirmaya gerek yok.

cCcenk38
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:02

Milletin derdi Kayserispor, Ankaragucu, Malatya, Adana Demir, Bursaspor, Akhisar taraftarini birbirne dusurmekten baska bir sey degil.

Yeri gelir adalet herkes icin yerini bulur ve milleti gaza getiren troller de susup kalir. Allah’in adaleti sasmaz.

hakanbaysalkayseri

2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:55

Ufuk raifoğlu benim yaşım 50 ergen değilim merak etme.Senin yaşından fazla ben bu futbolun içindeyim.Sen feneri yenmiş olabilirsin iki maçtada ama şampiyonluğu hakkınizla mı aldıniźki burda edebiyat yapıyorsun.Sen yat kalk büyük takımlara dua et.Bile bile sizi şampiyon ettiler.

UfukRaifoğlu
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:56

Alıntı:
Ufuk raifoğlu benim yaşım 50 ergen değilim merak etme.Senin yaşından fazla ben bu futbolun içindeyim.Sen feneri yenmiş olabilirsin iki maçtada ama şampiyonluğu hakkınizla mı aldıniźki burda edebiyat yapıyorsun.Sen yat kalk büyük takımlara dua et.Bile bile sizi şampiyon ettiler.

Halkımızla aldık tabi. Sen hala büyük takım edebiyatı yap burada.

cCcenk38
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:58

Hakan abi, diyelim bile bile yaptilar. Iyi de yapmislar ozaman. Keske bize de yapsalar. Ki buyuk degil, buyutulmus sisirilmis takimlar.

hakanbaysalkayseri

2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:07

Cenk ben buyutulmus hic bir takımida sevmiyorum.Benim için tek takım Kayserispordur.Burda bursaspor şampiyon olmuş yada küme düsmüş umurumda bile değil benim için önemli olan kayserinin süperligde oynuyor olmasıdiŕ.

belören hissedar
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:09

Bursa bize yapilandan dolayi iflah olmadi, Allahin adaleti diyelim :biggrin

Ama rüstünün rezilligi de üzerine yapisti, mezar tasina kadar onunla gidecek. Alninin ortasina dövme yaptirmis gibi oldu.

Ben bir Fenerli olarak ayrica gecen yil düsmemizi istiyordum, gercekten.

Aziz Yildirim'in ahini aldi bu taraftar, insallah daha 5 yil acisini cekeriz, üzülürsem Adam degilim.

Fetö köpeklerine karsi tek basina bir ordudan fazla carpisti, generallere bile diz cöktüren serefsizler onun sayesinde sari-lacivert duvara toslayip yikildilar.

Ölene dek basimizin üstünde tasimamiz gereken adami satanlar bu hallere düsmeye layiktir.

Hasbelkader milyarder aileye dogdu diye Ali koc iyi bir yönetici mi? Holding profesyonel ellerde olmayip ona kalsa coktan iflas ederdi

UfukRaifoğlu
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:28

Alıntı:
Bursa bize yapilandan dolayi iflah olmadi, Allahin adaleti diyelim :biggrin

Ama rüstünün rezilligi de üzerine yapisti, mezar tasina kadar onunla gidecek. Alninin ortasina dövme yaptirmis gibi oldu

Ne Rüştüsü?
Rüştü aynı gölü Hırvatistan maçında da yedi. Bırakın bu işleri şampiyonluk sizde hazımsızlık yapmış. Uludağ maden suyu iyi gider.

cCcenk38
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:29

Rustu bir cok macta bosa cikiyordu. Ayrica burasi Kayserispor basligi, ama kac sayfadir konu iyicene dagildi.

belören hissedar
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:48

Rüstünün resmen su tarafima at diye hareketini herkes gördü.

Neyse sahiden konunun kayseriyle alakasi yok.

sayfa 1031
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET