Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1036
AYDIN İNAN

6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 12:45

Alıntı:
Gözünüzaydın Adana Demirspor a gönül verenler, bu yıl küme düşme iptalinin ardından 21 takımla oynanması kararlaştırılan süper lig son dakika kararıyla 22 takımla oynanmasına karar verildi ve Adana Demirspor süper lige çıkmış oldu.

Kaynak?

BJK 5106
6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 12:49

İddia ve olasılık mahiyetinde şu an.
Resmi bir şey yok henüz.
Ancak bayram sonrasında birşeyler olabilir.
Bu da başka reaksiyonları beraberinde getirecek. Tam da beklediğim gibi. Çok iyi oluyor!

Challenger Turkey
6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 13:00

Haberlerde spikerin sesini duydum sadece hangi kanal bilmiyorum ama kesin karar gibi anladım ben

Murat Ds
6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 14:50

İnşallah radikal bir karar alınır düşenler düşer çıkanlar çıkar. Ha 21 takım ile devam edilecekse bay sistemini saçma buluyorum. 22. takım olarak Demirspor’umuz neden olmasın diyorum.

gökhan gülşin

6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:42

Ben de Murat beye katılıyorum, eğer süper lig 22 takım olarak oynatılırsa hiç bir takım bay yapmayacak ve 42 maç yapacaklar.

Bu durumda 22.Takım olarak ta Adana Demirspor'un seçilmesi en doğru tercihtir.

erişim

6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 17:11

Mobildeyken aynı mesajı 2 kere göndermiş. Aşağıdakinin aynısı...

En son erişim tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 17:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

erişim

6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 17:12

TFF;

"Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun 29 Temmuz 2020 tarihinde aldığı Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de düşmenin olmayacağına dair kararının ardından, son günlerde konunun çeşitli değerlendirmelere yol açması üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Özellikle Süper Lig'de takım sayısının artırılması hususunda bazı kulüplerimiz ve yöneticileri ile bir çok kesim tarafından çeşitli görüşler ortaya atılmıştır.

Hatırlatmak isteriz ki, Süper Lig'e çıkan son takım TFF 1. Lig Play-Off Finali'nde penaltılar sonucunda, Fatih Karagümrük takımı olmuştur.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Sayın Murat Sancak, finalin kaybedilmesi sonrasında Fatih Karagümrük'ü tebrik ederek, sonucu kabul ettikleri yönünde değerlendirmede bulunmasına rağmen, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar'ın sosyal medyadan Süper Lig'in 22 takımla oynanması ve Adana Demirspor'un Süper Lig'e alınması yönünde "ilgili yerlerle görüştüğünü" ifade etmesi maksadını aşmaktadır.

Bu tarz söylemler, kamuoyunda farklı yorumlara ve beklentilere yol açmakta, aynı zamanda Türk futboluna zarar vermektedir.

Şunu önemle ifade etmek isteriz ki, TFF Yönetim Kurulu, Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun 21 takımla oynanmasına; Kulüpler Birliği'nin ligden düşmenin kaldırılmasına yönelik ortak talebini değerlendirerek karar vermiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Murat Ds
6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 17:15

Sıkıntı yok biz mücadelemizi gösteririz gelecek yıl. Ancak tff’nin bahanesi ve açıklaması tam bir fiyasko.

erişim

6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 17:27

Alıntı:
Ancak tff’nin bahanesi ve açıklaması tam bir fiyasko

Fiyaskonun dışında saçmalığın da daniskası. Neymiş efendim türk futboluna zarar veriyormuş.

Sanki dersin Türk futbolu herşeyiyle muhteşem.

Murat Ds
6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 17:40

Malatya, kayseri bldsi teşekkür ediyor. Açıklamada zeydan karalar haddini aştı deniyor. Nerden baksan komik. 😀

sayfa 1036
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET