Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2280
talha58
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 13:26

Yabancı oyuncu konusuna değiniriz ama yerli oyuncu konusunda adımlar atılması lazım. Ben daha önce birkaç isim söylemiştim. Emrah Başsan, Mehmet Ekici, Soner Aydoğdu, Recep Niyaz, Erdi Dikmen, Fatih Kurucuk gibi isimlere değinmiştik. Bana göre mutlaka alırım dediğim oyuncu Emrah Başsan olur açıkçası. Mehmet Ekici'yi de kesin isterim ama risk barındırdığını kabul ediyorum.

Biraz gerçekçi gitmek istiyorum aslında içimden Nuri Şahin'in ismi geçer ama zor olduğunu biliyorum ama o nedenle Emre Mor bombasını patlatayım Emre Mor konusunda bir anda çok ilginç tepkiler gelebilir ama oyuncunun ne durumda olduğunu çok iyi biliyorum. Gittiği yerlerde tutunamıyor, takım ruhu ve takım oyunu açısından problem olabilir ama Mehmet Ekici ile birlikte ikinci bir risk al deseler Emre Mor'u uygun bir sözleşme ile isterdim. Bonservisli olacak şekilde ve maç başı uygun ödeme koşuluyla belki döviz kurundan etkilenmeyecek bir anlaşmayla 1+1 sene almak isterdim. Bir kez daha söyleyeyim oyuncunun durumunun farkındayım. Riskli bir tranfer olacağını da biliyorum. Ama bu benim görüşüm. Ben olsam bu riski alırdım diyorum.

En son talha58 tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 13:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

kürşad58
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 13:26

Jorge felix'in videolarını izledim gerçekten ayağına çok hakim ve hızlı bir futbolcu..bu ligde yıldız olur..alabilirsek büyük iş yapar

Puderr58
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 14:26

Kanfory Sylla
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 14:45

Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olan Rıza Çalımbay, "Jorge Felix ile prensip anlaşmasına vardık. Jorge Felix transferi imzaya kaldı. Abdelhamid Sabiri ve Serdar Dursun gündemimizde değil. Deniz Kadah'ı devre arasında çok istedik fakat o dönem bu transfer olmadı. Deniz Kadah, Göztepe'den ayrıldı. Deniz'i çok isterim fakat biz sadece 1 tane yerli oyuncu transfer edeceğiz. Bundan dolayı bu transferi düşünmemiz lazım." dedi.

'Lig'in 21 takım olması yanlış'
'Lig'in 21 takım olması yanlış'
Süper Lig'in 21 takım olmasına karşı çıktığını ifade eden Çalımbay, "Süper Lig'in 21 takım olması bence çok yanlış. Maçların sıkıştırılmış programda oynanması tüm takımları etkileyecektir, futbolcular bu dönemde sakatlık problemi yaşayabilir." ifadelerini kullandı.

"Fatih Aksoy'a olumlu referans verdim"
Fatih Aksoy, Mert Hakan ve Emre Kılınç'la ilgili olarak ise Rıza Çalımbay, "Fatih Aksoy hakkında Beşiktaş ile görüştüm. Olumlu referans verdim. Oyuncunun Alanyaspor'a transferiyle ilgili bir şey bilmiyorum. Mert Hakan Fenerbahçe'de, Emre Kılınç Galatasaray'da başarılı olmak istiyorlarsa Sivasspor'dakinden daha fazla çalışmaları lazım." açıklamasında bulundu.

toprağam
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:19

Yok talha58 kardeşim bı alınganlık olmaz espiri konusunda ortamı zaten uzun zamandır takip ettiğim için kimin ne olduğunu az çok biliyorum ortamdaki çoğu insan zaten Sivasspor sevdalısı birbirimize alınganlık gösterecek değiliz .[/quote]

toprağam
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:22

Rıza Çalımbay in bu açıklamalarina göre de eğer ki bu transfer donemini 1 yerli ile kapatacaksak bir daha ki sene sıkıntı yaşayacağımız aşikar İnşallah bu kararından vazgeçer

Samsun davud
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:33

Sabiri -serdar dursun boşu boşuna
Sayfa doldurmuşuz
Fernandao ve kone gitmesin Diğer oyuncular bulunur ... Jorge felix de iyi duruyor

En son Samsun davud tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 15:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Puderr58
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 15:37

Alıntı:
Sabiri -serdar dursun boşu boşuna
Sayfa doldurmuşuz
Fernandao ve kone gitmesin En Diğer oyuncular bulunur Jorge felix de iyi duruyor

Haberlerden birkaçını ben paylaştım ama zaten inanmıyordum. Fanatik ve fotomaç kadar boşa sallayan yayın organı yoktur. Herhangi bir haberleri doğruysa bile daha önce kesinlikle başka bir sayfa haberini yapmıştır.

eyup58
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:19

Sivasspor zaman zaman sürpriz transferler yapan bir takım.Sabiri iyi oyuncu ama M.Hakan dan iyi oyuncu olduğunu söylemek için oynadıkları takıma ve bu yılki performanslarına bakmak lazım..Keşke bu yıl Emre ve M.Hakan ve Fatih kalitesinde 3 tane yerli yetenek bulabilsek.Hoca 1 tane yerli alacağız diyor ama takımın iskeletinden 3 tane yerli gitti..Ayrıca bu Emre ve M.Hakan sivasspor adına 14 gol ve 7-8 tane asist katkısı yaptılar.Sivasspora bu katkıyı yapacak yabancıları bonservissiz yabancıları süper ligde 3 büyükler dahil kaç takım bulabilir..Sivasspor başarısını bence takımda ilk 11 oynayan Caner,Fatih,Emre,Mert Hakan ,Erdoğan Hakan,Uğur,Ziya gibi oyuncuların performansı ile sağlamıştır..Umarım sivasspor yabancı ağırlıklı bir takım kurmaz..Olası başarısızlıkta çok eleştiri alır..3 kulvarda oynayacak bir takımın ilk 11 inde en az 4-5 tane kaliteli yerli oynatabilirsen her yıl ilk 5 için oynarsın..Almanya da sadece Serdar Dursun mu var;araştır bul oynat...Bu yıl sivasspır için bence çok zor geçecek..Sivasspor ayaklarını yere sağlam basmalı..Seneye yabancı sayısının azalacağı da unutulmamalı.

En son eyup58 tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 16:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MSYG
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 16:29

Stoper naldo Türk takımlarına önerilmiş, Sivasspor’da önerilmiş olabilir. Bence takıma kalite katar.

En son MSYG tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 17:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 2280
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET