Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
Hazar23
1 yıl önce - Pts 18 Şub 2019, 10:27

Belediye boş konuşuyor, o işletmenin başına da her zamanki gibi liyakatsiz torpilli biri getirmişler, işletmedeki canlılar perişan haldeler. Hiçbirine ilgi bakım yok. Sanki nazi kampı kurmuşlar canlı giren ölü çıkıyor. Gözlerimle görmesem inanacağım. Bu eylem ve protesto boşuna yapılmadı. Hayvan hastanesinin başında ki şahıs burası benim ahırım istediğim gibi davranırım diyecek kadar da yüzsüz.

En son Hazar23 tarafından Pts 18 Şub 2019, 12:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


EJDER23

1 yıl önce - Pts 18 Şub 2019, 10:52

Alıntı:
Hayvan hastanesinin başında ki şahıs burası benim ahırım istediğim gibi davranırım diyecek kadar da yüzsüz.

Hazar bey ,öncelikle duyarlılığınız için teşekkür ederim.
Protestoyu organize eden ve Hayvan Hastanesindeki başıboşluğu dile getiren hanımefendiye , sözde müdür o tepkiyi verirken aslında konuyu özetliyor gibiydi. Çünkü kimsenin yapılan binayı ,alınan aletleri , barınakları vb. eleştirdiği yok. Eleştirilen şey uygulanan tedavi yöntemleri ve mevzudan habersiz yöneticiler.
Dikişleri açılmış ve ya enfeksiyon kapmış hayvanlar , tedavisi tamamlanmadan sokağa salınan köpekler , bağırsaklarında aşırı yoğun parazit olmasına rağmen müdahale edilmeyip ölüme terkedilen zavallılar vb.
İşi bilmiyorsanız ve severek yapmıyorsanız bari ehil insanlara koltuğu bırakın.


Bahrielz
1 yıl önce - Pts 18 Şub 2019, 12:37

Hadi insanlara eziyet ediyorsunuz ağzı dili olmayan hayvanlardan ne istediniz. Bunlar bu kadar vebal ile nasıl hesap verecekler. Gerçi Allahtan korksalardı yapmazlardı. Vicdan da yok bunlarda o yüzden yaptıkları rahatsız etmiyordur bunları.

Hazar23
3 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 00:11

Zamanında bu barınağın köylerine felaket getireceğini savunan şahıslar vardı, barınak şahaplı köyüne kuş uçuşu 700 metre yoldan gidilirse yaklaşık 1 km uzaklıkta ne oldu arkadaşlar korktuğunuz başınıza geldi mi?

Yalavuz Adam
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 14:03

Durupınar köyüne koku geliyormuş. Şahaplı'ya çok koku gider demek.sayfa 5
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET