Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya AntRay 3. Etap: Varsak-Otogar ve Otogar-Üniversite-Işıklar
« önceki   123 ... 144145146   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 145
Alp007
1 hafta önce - Cum 31 Tem 2020, 15:50

Konyaaltı caddesi etabı halen başlamadı inşaatı.

Murad_A
1 hafta önce - Cum 31 Tem 2020, 16:40

Tramvayın depodan Meltem'e gelmesi için Otogardan geçmesi gerekmiyor mu? Otogar tüneli yapılmadan Meltem'e tramvay gelemez. Tünelin de yıl sonuna kadar hazır olacağı belirtilmişti. Yeni hattın Fatih-Expo hattıyla kesişmesi mümkünse, o zaman Dönerciler çarşısının yanında yeni hatta tramvay geçebilir. Ama yine de Nostalji hattına yeni raylar döşenene kadar otogar tünelinin açılacağını tahmin ediyorum. Haberlerden öyle anlaşılıyor.

FRAKZ

1 hafta önce - Cum 31 Tem 2020, 23:17

Otogar tüneli ray döşeme çalışmaları başlamak üzere Konyaaltı Caddesi ile birlikte çalışmalar biter tüm hat açılmış olur

Alp007
1 hafta önce - Cmt 01 Ağu 2020, 00:46

Otogar tünelindeki durumu yeni öğrendim. O zaman hattın açılmasına daha uzun süre var.

Calisuyek
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 23:15
Eğitim araştırma hastanesi önü ve meltem bulvarı

Arkadaşlar hala bir şeyi anlamadınız varsak otogar tramvayı bir şekilde meydan depolamadan eski yürüterek müzeden eğitim araştırmaya getirecekler. Varsak etabında yaptıkları gibi ve ayrıca dönerciler çarşısında 2 ayrı makas olacak biri havaalanı varsak biri müze zerdalilik sampikavşağı proje değişmediyse eğer türelin yüksel projeye yaptırdığı plan değişmediyse bilmiyorum ediz bey daha iyi bilir

seda kaya
5 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 10:25

Antalya tramvay çok gereksiz Zaten dar olan yolları daraltıyor trafik zaten sıkışık daha sıkışık hale geliyor. Vakti zamanında dar açılmış caddenin üzerine ray sermek ile bu işi olmuyor. Tabii tramvay daha kolay ve hızlı yapıldığı için siyasi getirisi olacağı varsa yıldı ama Türel tramvay yaptığı halde 2 defa seçimi kaybetti yapılması gereken Metro idi ama kimse bu işe girmiyor ileride bu tramvay Yolları sökülecek metroya çevrilecek. Olan yine devletin parasına yazık olacak

akincan
5 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 10:44

Metro yapılmaz yapılan yolda, bu hat için tramvay uygun, 7-8 dakikada gelen 30 metrelik araç yetiyor bu hatta, ilerde daha dolu olursa çifte araçlarla gidilebilir. Metro için büyük bir ihtiyaç olması lazım. Şehirler arabaların değil, rayların, insanların olması lazım

Alp007
2 gün önce - Çrş 05 Ağu 2020, 16:02

Eğitim araştırma hastanesi önü trafiğe kapatılıyor.

https://www.cnnturk.com/yerel-haberler/antalya/an ...or-1552446

FRAKZ

1 gün önce - 00:49 (dün)

Falez Kavşağında çalışmalar başladı mı son durum nedir?

ALİ AKSÜYEK
1 gün önce - 03:05 (dün)
Eğitim araştırma hastanesi önü ve meltem bulvarı

Hayır bu gün eskvatörler bekliyordu yalnız falez kavşağını başında uyarı levhaları taşıyan kamyonet bekliyordu trafiğin azalmasınıve geceye doğru bir operasyon gerçekleşebilir bu gün için

sayfa 145
« önceki   123 ... 144145146   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM