Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 312
zersoz
5 gün önce - Prş 30 Tem 2020, 23:13

Bugün sırf meraktan kullandım. Nefis bir yol olmuş. Özellikle, dönüşte İzmit - Dilovası'nı kullanınca daha iyi anladım bunu. Bu yolun yanında İzmit - Dilovası patika kalır yeminle. Harika olmuş. Yapanların ellerine sağlık diyelim.

kadir akbas
5 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 00:47
Radar

Bugün otoyolu kullandım ve yeni açılan tünellerde 60 km hız limiti var. İkinci tünelin sonunda da radar vardı.

Mustafaa ahmet
4 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 18:01

Şaheser bir yol ve yatırım. Ancak videodan da anlaşılacağı üzere gidişle çok yoğun kullanıldığı söylenemez. Bayram dönüşü daha kolay fark edilecek. Çünkü İzmit ten bu yola girmek kolay ve pratik, hele trafik varsa birçok kişi buradan kaçacaktır diye düşünüyorum.

ali alimi012
4 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 18:07

Yolun çok işlek olmaması normal Çünkü çoğu kişi bilmiyor bazıları da inanmak istemiyor bazıları da çeşitli sebeplerle kullanmak istemiyor Bazıları yolu uzatmak istemiyor bazıları bildiği yoldan gitmek istediği için yolunu değiştirmek istemiyor yani bir sürü sebep var Bura kullanılmaya iyice başladıkça yoğunluk artacaktır

Burak3758
4 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 18:49

Arkadaşlar bir proje hemen açıldığında rantabl olmaz, zaman içerisinde doluluğu kademe kademe artar. Metro projeleri bunun en iyi örneği olabilir.

sahinok
3 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:19

Dün bu yolu kullandım. Çok rahat ve hızlıca İzmite ulaştım. Yıllarca İzmit TEMin çilesini çekip şimdi bu kadar konforlu geçmek biraz garip geldi ve mutlu etti. Bayram dönüşü daha çok kullanılır.

sahinok
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 10:25

(+)

Mustafaa ahmet
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 14:01

Okulların açılmasına yakın Anadolu'ya gitmiş olan insanlar İstanbul'da dönecektir, bu yol açık olursa büyük fayda sağlar.
İnşallah bu tünelin eksiklikleri bir an önce tamamlanır ve hiç olmazsa burası gidişli gelişi olarak trafiğe açılır.

ali alimi012
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 22:58
kırıkkalede trafik başladı

bu trafik ankara ve istanbula gelince diğer yollardan gelenlerle beraber
kmo çok kullanılacak demektir yarın geceye kadar

önümüzdeki 10 yıl içinde bir otoyol daha şu şekilde kmo ya birleşebilir ama bu sefer düzceye kadar yapılır

Şükrü Güllüoğlu

1 gün önce - Pts 03 Ağu 2020, 14:28

Yolu bayramın üçüncü günü kullandım. İzmit OSB civarında TEM tam sıkıştığında sağdan kalıp İstanbul'a vardık. Muhteşem olmuş. Çok konforlu. Hiç yorulmadan yol bitiyor. İstanbul Park civarında OPET dinlenme tesisi açık diğerleri daha inşa halinde. Tünellerde 60 km hız sınırı var ama ben hariç hız sınırını uygulayan görmedim. Kaç lira ödediğimizi de anlayabilsek daha güzel olacaktır.

sayfa 312
ANA SAYFA -> ULAŞIM