Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Sedef Adası
« önceki   123 ... 202122

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 22
Emir ERTEN

1 yıl önce - Sal 29 Oca 2019, 22:12

Gitar tınıları eşliğinde minnoş kedilerin çevrede dolandığı munis bir muhit. Genç sevgililerin flört edebileceği bir aşk adası. Küçük aşk kaçamaklarının ideal rotası.

muratcan_

11 ay önce - Pzr 18 Ağu 2019, 23:40

(+)

mmayor
2 ay önce - Cum 15 May 2020, 00:25
Sedef Adasi

Sedef Adasi resimlerini cok begendim. 70-80-90'lar da orada buyudum ve cok guzel anilarimiz oldu.

Sevgili Fazil'a resimleri yayinladigi tesekkurler.

DoganT
1 hafta önce - Çrş 29 Tem 2020, 17:13

Merhabalar, öncelikle herkese fotoğraflar için teşekkür ederim. Ada'da yaşayanlara bir kaç sorum olacak. Daha önceki yorumlarda da bahsedilen hidrojen projesine ne oldu acaba? Bir aralar büyük bir arsanın Suudi bir prense satıldığı iddiaları vardı, daha sonrasında ne oldu acaba adanın durumu bileniniz var mı? Bir de orada yaşayanlar adayı yalnızca yazın mı kullanıyorlar ?
Kadir Fazıl Bey, yazdığınız yazıda
Alıntı:
Annem ve babam bu dünyadan göçtükleri vakit Sedef Adası'da tarih olacak(dört kardeşiz)...Onlara ve çocukluğuma ait hiç bir anıyı yaşatamayacağım... Adada ev sahibi olabilmek benim için artık büyük bir hayal
şeklinde belirtmişsiniz. Neden onlardan sonra Sedef Adası'nın tarih olacağını söylediğinizi merak ediyorum. Evin mirasçıları yine siz ve kardeşleriniz değil mi ?

Cemoli D18
5 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 10:11

120'den fazla hane olan bir adadır.

sayfa 22
« önceki   123 ... 202122
ANA SAYFA -> İSTANBUL