Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 301
Servet123
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 09:38

Hazar turizm mersin sırası açar mı?

Uğur6262
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 12:08

Hazar mersinde tutunamaz. Elazığlılar zar zor dayanıyor yolcu bulamıyor.

Kral2323
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 12:45

Hazar gittiği 5 yerin (ankara, istanbul, izmir, giresun, bursa-balıkesir) sadece 1 inde (ankara) rakibinin gerisinde. Sefer düzenlediği diğer illerde elazığdan en çok yolcuyu hazar götürüp getiriyor. (Sadece elazığ firmalarıyla kıyaslıyorum) o yüzden mersin hattına girip orayı oturtmaya uğraşacağına lider olduğu hatlarda yolcu sayısını maksimum düzeye ulaştırmaya çalışıyor.
Birkaç ay önce de antalya, marmaris taraflarına hazarı sokmaya çalıştılar ama oraya da pek yanaşmadı

Abdullah_S
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 13:57

mersin hattının kaymağını zamanında çok yedi hazar günlük üç araç kaldırıyordu bir sabah iki akşam ama sonradan sonraya araçların durumu birde mersin hattı çok rekabetin olmasından dolayı çekildi bir dönem sahil yolu üzerinden antalya servisini açtı kullanan pek yoktu o güzergahı sonradan kapandı ankara hattında yapılan en büyük hata setraların değişmesi oldu ankara hattına sabit iyi bir araç verilirse yeniden toparlar

Kral2323
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 14:04

Doğru söylüyorsunuz setra zamanında çok iyiydi işleri. Bir de anlamadığım bir durum var satılıkta 2 araçları var ama gelecek araç sayısı 1 adet. Bilmediğimiz bir araba daha mı gelecek acaba

Abdullah_S
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 14:11

belli olmaz ama büyük ihtimal kaya isim kullanıcı arkadaşımız firmanın içinden iki araç satılık ama daha satılan araç yok ekstra gelen bir araca benziyor

Uğur6262
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 14:20

Yav hayal mi kuruyorsun, İstanbul ve Bursa da hakimiyet murat da. Ankara da hemen hemen eşit iki firma yolcu durumu olarak. İzmir de tek rakip tuncelililer, Giresun da öz Diyarbakır.

Kral2323
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 15:24

Gardaş ben kasım 2019 dan beri bu foruma üyeyim. Söylediklerimin %90 ı çıktı çok şükür. Çoğu zaman garajdan gerekli bilgileri alıyorum, biletalldan günlük takip ediyorum firmalarımızı. Hiçbir zaman da şehirimizin firmalarından birini yalan yanlış yere yüceltip, diğerlerini yerin dibine sokmaya çalışmadım.
Bkz:

Abdullah_S
6 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 21:47

can dersim tunceliler yeni aldığı tourismoları elden çıkarmaya başlamış belirli bir sebebi var mı?

62can62
6 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 02:42

Tuncelililer tourismoya pek ısınamadı, sebebini bilmiyorum ama bagaj yetersizliği olabilir, yeni man 2020lerden inşallah memnun kalırlar

sayfa 301
ANA SAYFA -> ULAŞIM