Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 978
Jezky
4 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 11:12

Alıntı:
Esenyurt metrosunun en üst katmanı bitti. Bir senedir bitmiş durumda.

Üst katmanı derken? Henüz şantiye bile kurulmadı, karıştırıyor olabilirsiniz.

HeadvsKafa

4 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 20:25

Alıntı:
Üst katmanı derken? Henüz şantiye bile kurulmadı, karıştırıyor olabilirsiniz.

Esenyurt Meydan istasyonunun üst tarafı bitmiş durumda. Üç yıl sürdü yapımı. Meydanın tam ortasında istasyon.

Jezky
4 gün önce - Cum 31 Tem 2020, 22:07

Alıntı:
Esenyurt Meydan istasyonunun üst tarafı bitmiş durumda. Üç yıl sürdü yapımı. Meydanın tam ortasında istasyon.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=54464& ...mp;start=0

Şu postta görsel paylaşırsanız sevinirim.

HeadvsKafa

4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 01:07

Alıntı:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=54464& ...mp;start=0

Şu postta görsel paylaşırsanız sevinirim.

Şu an Esenyurt'ta yaşamıyorum. Kağıthane'de yaşıyorum. Yani oraya gidemeyeceğim fakat şunu söyleyebilirim ki yürüyen merdivenler yani üst kısmı ben Mart 2019'da taşındığımda yapılmıştı.

furkan kaya1903

3 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:49

HeadvsKafa, o gördüğünüz yürüyen merdivenler; Esenyurt Meydanı'nın yayalaştırılarak Doğan Araslı Bulvarı'ndaki araç trafiğinin yeraltına alınması ve orada bulunan otobüs duraklarına yaya erişimi için yapıldı... Metro ile hiçbir alakası yok... Ama metro yapılırsa o meydanın yeniden kazılması gerekecek

HeadvsKafa

3 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 21:46

Alıntı:
HeadvsKafa, o gördüğünüz yürüyen merdivenler; Esenyurt Meydanı'nın yayalaştırılarak Doğan Araslı Bulvarı'ndaki araç trafiğinin yeraltına alınması ve orada bulunan otobüs duraklarına yaya erişimi için yapıldı... Metro ile hiçbir alakası yok... Ama metro yapılırsa o meydanın yeniden kazılması gerekecek

Umarım öyledir ama Metro yazısını galiba görmüştüm. Burada tamamen emin olmadığımı belirtmek isterim.

mustafa sayar
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 20:47

mahmutbey istasyonundan geçtim bugün. Siyah paravanla kapalıydı içerisini göremedim.

Dead53
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 21:03

Bu hattın okulların açılışına yetişme durumu var mı? Geçen gün ibb engelli bireyler ile test sürüşü yapmış kazımkarabekir-kağıthane arasında, görsellerde duraklar baya güzel gözüküyor.

HeadvsKafa

2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 21:23

Alıntı:
Bu hattın okulların açılışına yetişme durumu var mı? Geçen gün ibb engelli bireyler ile test sürüşü yapmış kazımkarabekir-kağıthane arasında, görsellerde duraklar baya güzel gözüküyor.

Mayıs ayında açılacağı düşünülüp Mart ayında inşaatı ve test işlemleri durdurulduysa aradaki günleri kattığımızda 22 Eylül gibi bir tarih çıkıyor. Tabi belediye 19 Mayıs'ta olduğu gibi bir anlam yüklemeye çalışırsa o zaman 30 Ağustos'ta açmaya çalışabilir ama çok zor duruyor. Herhalde Eylül ayında açılacaktır. Yine ertelenirse 29 Ekim gibi bir tarihte açmaya çalışabilirler.

En son HeadvsKafa tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 21:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ali lukunku
2 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 21:33

Okulların açılmasına yetişme ihtimali yok. En iyi ihtimal Eylül sonu.

sayfa 978
ANA SAYFA -> ULAŞIM