Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Meydan Eryaman Konut Projesi
« önceki   123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 44
inatçı
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 11:35
Cevap

Tapunuzu aldınızmı su ve elektriğe abone oldunuzmu birde sizde dolaplarla ilgili problem çıktımı bulaşık çamaşır makinası yeriyle ilgili yada eksik olan bir şeyler varmıştı varsa nasıl çözüm buldunuz siz veya teslim edenler

berkan sarac
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 13:04
Merhabalar

henüz ben teslim almadım ama sözleşmede yazan ve müteahidin yapmakla yükümlü oldugu şeyleri kontrol edilir .anladıgım kadarı ile makinelerin yerleştirilecegi yerler 65 cm yerine 59 cm olarak yapılmış bunun düzeltilmesi için tutanak tutulur ve zaten bu sorunu çözmek zorunlulugu bulunmaktadır.Henüz teslim almadıgım için buradan yazan komşularımın dedigine yorum yapıyorum.Ayrıca abonelik konusunu müteahit firmaya verilen vekalet ve ödenen 2000 tl ücret onun içindi.firma bizim adımıza yapacak .

inatçı
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 15:43
Cevap

Bu durumda su elektrik aboneliğini onlarmı yapacak bizim adımıza birde kat mülkiyeti tapusunu onlatmı vericek biliyorsanız yazarmışsınız tam anlayamadım iyi bayramlar

berkan sarac
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:05
Merhabalar

Benim bildigim abonelikleri onlar yapacak ama kat mülkiyeti tapusunu biz alıcaz galiba onun hakkında tam bi bilgim yok.şu anda görünen kat irtifakı tapusu müteahit firma iskandan sonra kat mülkiyetine döner.

inatçı
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:18
Cevap

Teşekkür ederim cevabınız için onlar yapacaksa iyi olur ama artık çok yıprandık bir an önce teslim alsak. Birde ev içi sorunlarda çözülürse inşallah her şey güzel olacak

berkan sarac
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:25
Merhabalar

İnşallah herşey çok ii olacak ama zamanla çünkü herşeyin bir anda istendigi şekilde olması beklenemez zamanla rayına oturacaktır.bunun için ben ümitliyim sadece biz birlik oldugumuz zaman herşerşey bizim istedigimiz şekilde olur sizin daire hangi blokta idi

Meydanf
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:47

Yanlış bilgilendirme yapmayalım arkadaşlar. Emin olmadığınız konularda yönlendirme yapmayın. Elektrik ve suyu biz, dogalgazı onlar açtıracak. İskanın paylaşılması lazım tabi önce.

berkan sarac
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:26
Merhaba komşular

evet dediginiz gibi ben yanlış biliyormuşum sadece elektrik ve su aboneligini biz kendi üzerimize alıyormuşuz.iskan alınmış.

Kagaann
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 21:29

Dairelerde çok fazla ayrıntı mevcut. Bundan dolayı dikkat edilmesi gereken hususta çok, işçilik te zayıf olunca bu ayrıntılar problemlere yol açıyor. Bn sanmıyorum ki eksikleri tam anlamıyla tamamlayabilsinler. Eğer ki. İşlerini ciddi yapsalardı daireyi tam olarak eksiksiz teslim ederlerdi. Etraflarına bakmadan insanları enayi yerine koyarak teslimat yapmaya çalışıyorlar. Teslimat tutanaklarında 10 larca eksik hatalı husus yazıyor. Ama ne yazikki işçiler son derece lakayit şekilde. Bu mütahiti işçiler bitirecek, ben mütahitin yerinde olsam derhal o işçileri o binadan çıkartırım. Resmen malımızın düşmanı o adamlar.

inatçı
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 22:22
Cevap

Tam olarak neleri kastettiniz biraz daha açarmışsınız eksikler ve teslimattaki sorunlar ve işçiler vs vs biz daha evimizi almadık ona göre dikkat edelim şimdiden teşekkürler

sayfa 44
« önceki   123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet