Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Mevaşehir Eryaman
« önceki   123 ... 100101102103104   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 101
Behsatç
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:38
İyi bayramlar

Güldüğüne göre sendin

mevali
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:40

Yok dostum aracım bozulmadı sadece kapıda bir çocuk görevli vardı başkada kimse yoktu sen de o bekçi çocuksun o halde

Ben kimmiyim?

Behsatç
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 17:55

Seni tanıyorum ben ya

Bekçi değilim bu kadar kolay tanınacak olsam ağa şimdiye kadar çoktan defterimi dürmüştü . Ne kadar hakkaniyet , haklar hukukuklar konusulsada daha konuşulacak çok konu var ama bu kadarı yeter ağalar burda konuşulanlardan rahatsız. Sürekli burayı okuyup şantiyeye gelenler var.

Balkon kaplamasını soranlar , duvar kağıdını soranlar , balkon korkuluğunu soranlar var Mühendislerimizin hesap edip bu ürüne karar verildi denip geçiliyor. Zaten benim favorim bi isviçreli bilim adamları bide bizim şantiyenin mühendisleri

mevali
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 21:27

Dostum valla neye kafa yoracaz neyle nasıl mücadele edecez bilmiyorum.Başımızın çaresine bakacağız artık duvar kağıtları sende diğer hoşumuza gitmeyen şeyleri de içine girmeden cepten yaptıracağız artık içimize siner şekilde

Tayip
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 21:53

Duvar kağıdı ,korkuluk vb. değiştirilen malzemeler hakkında bir site sakini tarafından dava açıldığı doğrumudur

mevali
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 22:42

Ben duymadım varmıymış öyle birşey?

mimozalı
3 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 07:29

Muz cumhuriyetinde değiliz, illaki komşulardan biri avukat , hakim , savcı , vb. Bir meslek sahibi vardır emsal kararlar ile kafam kadar dosya yapıp mahkemeye vermiş olması gayet normal ama bende öyle bişey duymadım

Borusandan showroomdan araba siparişi verince teslim ederken biz size deri koltuk gösterdik parasınıda aldık ama mühendisler koku yapar terletir diye kumaş kullandık diyormu

Bu olaylarda bahanelerde türkiyemize özel avrupada bu olaylarıda bahaneleride kimse duymaz.

En son mimozalı tarafından Pzr 02 Ağu 2020, 07:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

mimozalı
3 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 07:34

Birde anlamadığım ne var kooperatif arsa sahibi adamlar kendi dairelerinde kullanılacak ne varsa hepsini sözleşme altına aldık diyorlar bizde niye yok o sözleşme acaba ve ayrıca yatak odasındaki GARDROP yapılacak denmiş.

Benim bildiğim arsa sahibi bitek kendini düşünmemesi gerek resmen iki farklı daire çıkartmaya çalısmıslar. Kooperatife torpil geç satacakalarına karışmıyoruz

(+)

mevali
3 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 12:14

Evet maalesef bir çifte standart söz konusu ben hayatımda böyle saçma sapan bir sözleşme görmedim bizden alıp arsa sahiplerine vermek gibi bir durum söz konusu ayrıca proje bittiğindede yönetimde onlar söz sahibi olacaklar biz orada misafir gibi yaşayacağız

mimozalı
3 gün önce - Pzr 02 Ağu 2020, 12:48

Site yönetiminin başında olmak farklı birşey. Her bloğun 1 yöneticisi ayrıyetten denetimcileride bulunacak. Site sakinlerinin oyuna sunulacak, ayrıca site sakinlerinin Büyük oranı isterse yönetimi mahkeme kararı ile fes ettirebiliyor.

Bu tarz projelerde genelde yönetim dışardan profesyönel firmalardan alınır.

sayfa 101
« önceki   123 ... 100101102103104   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet