Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 527
Edivard
4 hafta önce - Çrş 08 Tem 2020, 22:49

Mavi masadan gelen cevap 2

29 Mayıs 2020 tarihinde gerçekleştirmiş olduğunuz başvurunuz incelenmiştir. Dikmen Vadisi 4. Etap ile ilgili projelendirme çalışmaları halen devam etmektedir. Projelerin tamamlanmasının ardından Dikmen Vadisini halkımızın hizmetine sunmak öncelikli projelerimizden biridir fakat proje sürecinin devam etmesi nedeniyle mevcut yatırım programlarımızda yer almamaktadır. Bilginize sunarız.

tigerclow
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 15:37

İnşaatlar devam ediyor bilgi kirliliği yapmayın

Edivard
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 22:07

Yeni gelişmeler var mı vadi de bilen var mı arkadaşlar ben geçtim o bölgeden hiç bir gelişme göremedim

edmund honda
3 hafta önce - Sal 14 Tem 2020, 15:51

Bilen var ki inşaat devam ediyor bilgi kirliliği yapma demiş hala çalışma yok diyorsun sen nerden geçiyorsun acaba Ağaoğlu yapılıyor işte daha ne çalışması bekliyorsun ?

tigerclow
3 hafta önce - Çrş 15 Tem 2020, 23:52

Aynen cristal tower'da inşaatlar gelişti. Yakında kat atmalar başlar.

cemila
2 hafta önce - Sal 21 Tem 2020, 11:16
İnşaat başlama aşaması

Selam , ihaleyi alan firma alt mütahitleri arıyor ,sanırım birkaç mütahitle Başlanacak projeye ..

seramika
1 hafta önce - Cum 24 Tem 2020, 06:54

edivard : sen değişik bir insansın. burada çalışma yok diyorsun sallıyorsun ortaya bir şeyler. insanlar gitsin araştırsın diye. burada insanları merak içinde bırakıyorsun. git de bak çalışma olup olmadığını bir de sen fotoğrafla da görelim. burada klavye başında sallama bir şeyler.

Sam yeli
4 gün önce - Cmt 01 Ağu 2020, 16:36

Emniyetin altındaki çalışma nedir acaba bilen varmi arkadaşlar bilen varsa yazsın

sayfa 527
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet