Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 762
erhan344

1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 17:26

(+)

Yeni ticaret sanayi odası başkanımızla görüşme yapıcam bu hafta. İlgileneceğini düşünüyorum

tilki123
1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 20:15
KMTSO

Erhan ede çok iyi olur. Bu konuda Sn. Balcıoğlunun etkin olacağını düşünüyorum. Kahramanmaraş Ekonomisi Ve Turizimi için öneme sahip pistin uzatılması ve uçak seferleri yurt içi ve yurt dışı artması. Ede Mv. görüşürse alttaki belgeyide hatırlatsın.

(+)

İnşallah Londra seferleri yoğun talep görür ve kalıcı olur. Bu vesileyle Almanyadan’da seferler olursa çok güzel olur.

tilki123
1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 21:26
Edeler

Erhan ede ve diğer edeler ben az önce AKSUTV’ye Facebook messenger’dan mesaj gönderdim. Yarınki Londra uçuşu ve yeni Havalimanı müdürü ile Havalimanı için yapılacak yatırımları görüşür müsünüz diye yazdım sizlerde AKSUTV’ye bu konuda mesaj atarsanız etkili olur.

erhan344

1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 22:00

5 temmuz Pazar gününe ertelendi ilk uçuş
Yetkililerle görüştüm ben
Dönüş uçuşu 25 Ağustos olarak belirlendi

tilki123
1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 23:48

Bende şaşırdım Londra Stansted Havalimanı web sitesine girdim. Kahramanmaraş aramada işlenmiş ama gidiş gözükmüyordu ve Flightradar’da uçuş gözükmüyor.

Peki uçuş saat kaç’ta?

tilki123
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 20:08
Güncelleme olmuş

(+)

Kaynak: Edwin Holidays instagram

tilki123
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 21:56
UDH Bakanı

Az önce Kahramanmaraş Milletvekillerimiz UDH Bakanı Sn. Karaismailoğlu ile şehrimizdeki yatırımları görüştüler.

Yine İLS gündemde. Umarim pist konusunda’da bir gelişme olur inşallah

(+)

(+)

Kaynak: Ahmet Özdemir Facebook

Vural Demir
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 01:00

Vural Demir
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 15:57

(+)

İLK YOLCU UÇAĞI LONDRA’DAN KAHRAMANMARAŞ’A İNİYOR
Kahramanmaraş havaalanında gümrük bürosu açılmasının ardından harekete geçen Pazarcıklı İşadamı Selahattin Pınarbaşı ilk yolcu uçağını Cuma günü İngiltere’nin Başkenti Londra’dan Kahramanmaraş’a indirecek. Pınarbaşı ayrıca önümüzdeki yıldan itibaren ise Kahramanmaraş’a en az haftada bir uçak indirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Kahramanmaraş kent tarihinde Avrupa’dan ilk defa bir yolcu uçağı Kahramanmaraş’a inecek. Organizeyi yapan Turizmci İşadamı Selahattin Pınarbaşı, gerekli izinlerin ardından İngiltere’nin başkenti Londra’dan Kahramanmaraş’a her hafta en az bir uçak indirmeyi hedeflediklerini söyledi. Kahramanmaraş merkezli bir turizm rotası çizdiklerini ve turizm gezilerinin ardından tekrar Kahramanmaraş’tan Londra’ya uçağın kalkacağını belirtti.

TÜM ÇALIŞMALARIMIZI TAMAMLADIK
İngiltere’de 5 yıldır Caria Holidays’da ortaklarıyla birlikte Türkiye’nin çeşitli bölgelerine charter uçuşları gerçekleştiren Turizmci İşadamı Selahattin Pınarbaşı rotayı Kahramanmaraş’a çevirdi. İlk uçuşun Cuma günü yapılacağına değinen Pınarbaşı; “Tüm çalışmalarımızı tamamladık, ilk uçuşumuz Cuma günü Londra’dan Kahramanmaraş’a gerçekleşecek. Şimdi önümüzde daha büyük bir hedef var. Haftada en az bir uçağı karşılıklı Londra-Kahramanmaraş olarak gerekli izinlerin ardından gerçekleştireceğiz.” Dedi.

İLİMİZE POZİTİF AYRIMCILIK YAPIYORUZ
Pandemi sürecinde Londra’dan Türkiye’nin Antalya, İzmir, İstanbul, Kayseri gibi illerine 9 uçuş gerçekleştirdiklerinin de altını çizen Pazarcıklı İşadamı Selahattin Pınarbaşı; “Kahramanmaraş havaalanımız, gümrük bürosunun açılmasıyla yurt dışı uçuşlara da açılmış oldu. İlimiz için pozitif ayrımcılık yaptık, gurbetçilerimiz çevre illere veya aktarmalı saatler süren yolculuk yapmaması için uçağı memleketimize indireceğiz. THY veya diğer uçak firmaları direkt Londra’dan Kahramanmaraş’a uçuş gerçekleştirmiyor. Biz ise bunun önüne geçerek bir ilki başarıyoruz.” Dedi.

HAFTADA EN AZ BİR UÇAK İNDİRMEYİ HEDEFLİYORUZ
Hedefinin daha büyük olduğuna da vurgu yapan Pınarbaşı; “Kahramanmaraş’ın tarihi ve coğrafik güzellikleri hiçbir yerde yok. İngiltere’de memleketimizin tanıtımını yapıyoruz. Önümüzdeki yıl için de planlarımız var; İnşallah gerekli izinlerin alınmasının ardından haftada en az bir uçağın Kahramanmaraş’a indirilmesini sağlayacağız. Kahramanmaraş merkezli turizm rotası çizip, kente konaklama ve diğer illeri turizm amaçlı ziyaretlerin ardından tekrar Kahramanmaraş’tan Londra’ya uçağı kaldıracağız. Kahramanmaraş’ımızın turizm anlamında daha iyi yerlere gelmesi için çalışıyoruz.” Dedi.
3 Temmuz Cuma günü Londra’dan kalkan uçak 160 yolcusuyla 16.30’da Kahramanmaraş havaalanına inecek. İngiltere’de yaşayan gurbetçileri taşıyan uçak, 25 Ağustos 2020 tarihinde tekrar Kahramanmaraş’tan Londra’ya kalkacak. İlk defa bir Avrupa Ülkesinden Kahramanmaraş’a inecek uçak kentte heyecan oluşturmuş durumda.

Vural Demir
1 hafta önce - Prş 02 Tem 2020, 14:57

(+)

(+)

Kahramanmaraş'ta ilk kez yurtdışından direk ticari uçuş yarın gerçekleşecek...

Geçen yıl Kahramanmaraş Havalimanı daimi hudut kapısı ilan edilmiş ve yurtdışından doğrudan uçuşların önünde bir engel kalmamıştı. Yarın Pazarcıklı bir işadamının Londra merkezli seyahat acentesi Londra'dan Kahramanmaraş'a direk sefer düzenliyor. İnanılmaz gibi görünen bu gelişmeyi sizlerle paylaşmak istedim. Kahramanmaraş Havalimanı'nın ilk ticari dış hat seferi olacak bu uçağın 18:50'de iniş yapması bekleniyor. Gördüğümüz kadarıyla gurbetçiler uçağı doldurmuş. Son 9 koltuk kalmış. Sevinç gözyaşlarıyla inişi izlenecek bir uçuş. Devamı gelir umarım.

#MaraşKanatlarımınAltında

sayfa 762
ANA SAYFA -> ULAŞIM