Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 868
Dogamert
1 hafta önce - Pts 29 Hzr 2020, 19:26

Şu 79K hattını anlamıyorum. Kayaşehir'e gidişte neden şehir hastanesinin içine giriyor? Onun yerine zaten HS-1 Şehir Hastanesi-Yenibosnametro hattı açılmadı mı? Madem 79K hattı da hastaneye gidecekti neden bu hat açıldı?

em1nk
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 09:42

2 Haziran'dan itibaren Atatürk Bulvarından gidecek şekilde düzenlenen 36A ve 36M hatlarını, halen eski güzergahında (1.Cebeci Caddesi) yolcu alırken görüyorum. Sebebi nedir?

shem
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 13:09

36A ve 36M hattının cebeciye dönüş güzergahı atatürk bulvarı üzerinden geçecek şekilde düzenlendi. Sultangazi Haseki eğt. arş. hastanesine ulaşım kolaylaştırmak amacıyla. Gidiş yönü yine aynı (1. Cebeci caddesinden )

behçet nacar44
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 20:13

nette dolaşırken tamamen tesadüfen denk geldiğim iddia, o civarda oturanlar bilgi verirse sevinirim.

Alıntı:
istanbulda özel halk şoförlüğü yapan birinin, belediyede şoförlük yapan diğer insanlarla ilgili çektiği video.
imamoğlu seçildiği gündendir, trafik olmayan yerde trafik olmaya başladı. bunların bilinçli yapılmamasının imkanı yok, gerçekten kötü nasıl olunur, bu insanlar uygulamalı gösteriyorlar.

videosu [url=]https://streamable.com/gfne5b[/url]

Semih28
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 20:34

TV. De Esenyurt'ta bir minibüsçüye aracına 37 kişi aldığından ve sosyal mesafe kurallarına uymadığından dolayı ceza yazıldığında bahsediyor. Tamam iyi güzel de burda belediyenin de eksiği var demek ki.

Kim balık istifi minibüse binmek ister ki? Demek ki otobüs yok ya da çok seyrek geçiyor ya da o nüfusa otobüs sayısı yetersiz kalıyor. Millet de düşüncesizlikten mi mecburiyetten mi parasızlıktan mı, zamansızlıktan mı artık biniyorlar o şekilde minibüse.

Yani sadece minibüsçüler suçlu değil. Ceza yazmak sorunu kökünden çözmez. Oraya ek otobüs hattı konulması lazım.

Jezky
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 20:47

Alıntı:
Ceza yazmak sorunu kökünden çözmez. Oraya ek otobüs hattı konulması lazım.

Ek otobüs hattı değil direkt otobüs hattı demeniz daha doğru olur. Gölün batısı ve kuzeyi ulaşım sıkıntısı çekiyor. Hatta Marmaray ve metrobüs gibi bazı kritik noktalara yakın olduğu halde oraya bile otobüs yok veya olanı da saat başı geçiyor. Ama düne kadar Yenikapı’dan Yenikapı’ya MR5 gibi bir hat vardı. Eminim bakılsa bunun gibi bir sürü gereksiz hat vardır. Hal böyle olunca sıra Esenyurt, Beylikdüzü, Başakşehir, Avcılar gibi yerlere sıra gelmiyor.

En son Jezky tarafından Çrş 01 Tem 2020, 00:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mustafa 822
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:10
SON DAKİKA

142B hattında 22.00 Kanuni- Büyükçekmece sderini şu an A-1737 yapıyor. Gerçekten çok ilginç.

Semih28
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 00:21

Alıntı:

Ek otobüs hattı değil direkt otobüs hattı demeniz daha doğru olur.

Bölgeyi bilmiyorum, haberlerden halkın çektiği sıkıntıyı tahmin ettim. İnşallah sorun bir an önce çözülür. Hem trafik eziyeti biter hem de korona bulaştırma ihtimalini de azaltmış olur bu sayede. Toplum olarak hepimizi ilgilendiriyor aslında.

Dogamert
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 13:52

Birşey sormak istiyorum: İETT ne zaman yaz tarifesine geçecek bilgisi olan var mı? Normalde okullar kapandıktan sonra geçilmesi gerekiyor. Acaba geçmeyi mi unuttular

batuyilmzz

1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 14:11

Alıntı:
Birşey sormak istiyorum: İETT ne zaman yaz tarifesine geçecek bilgisi olan var mı? Normalde okullar kapandıktan sonra geçilmesi gerekiyor. Acaba geçmeyi mi unuttular

Şuan artık yaz kış tarifesi diye bir ayrım yapmanın anlamı yok. Yoğunluğa göre, kısıtlamalara veya normalleşmelere göre sefer tarifeleri sürekli değişiyor. Kimi hatlarda sefer artırımı var, kimisinde azaltma var. Yaz kış ayrımı yapmak çok mantıklı değil.

sayfa 868
ANA SAYFA -> ULAŞIM