Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 22
Ahmed Bayezid
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:16

İbb başkanı ve heyeti bugün aşiyan da incelemelerde bulundu.Detay bilen var mı?

Tarıkburnu
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:36

Hayırlı olsun

Not:Resim 400px tuğrasız yüklenmiştir.

Burç

1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:38

Zaten başlamış olan inşaatları yeniden başlatan ilk belediye başkanı..... Adamın kendine ait hiçbir projesi yok. Başlamış olan projeleri bitireceksin tabii, sanki bir halt başarmış gibi bununla övünüyor.

kadz
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:38

Sayın Ekrem İmamoğlu'nun Twitter hesabından paylaşılan video bu şekilde. 13-14 ay gibi bir sürede açılacağı söyleniyor.

https://twitter.com/ekrem_imamoglu/Reklam_link/1278047 ...9864678402

URL'deki "Reklam_link" kısmını "sta tus"(boşluk yok) ile değiştirerek izleyebilirsiniz.

Tarıkburnu
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:45

Alıntı:
Zaten başlamış olan inşaatları yeniden başlatan ilk belediye başkanı..... Adamın kendine ait hiçbir projesi yok.

Videoyu büyük ihtimal izlemeyecekseniz fakat videoda ve başlıkta inşaatın eski yönetim zamanında durduğunu görecekseniz.Ayrıca durdurulan bir sürü proje varken Ekrem İmamoğlunun yeni proje yapması mantıklı olmaz.Bu seferde eski projeleri bitirmeden yeni proje yapıyor diyecekseniz.

can0634
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 22:50

Yeni projeye başlamaktansa, öncelikle yarım kalan inşaatları bitirip hizmete sokmak daha mantıklı geliyor bana. Zaten belli bir para harcanmış başlanmış, yarım bir şekilde kendi haline bırakmak hatalı olur gibi geliyor bana. Duran inşaatların hepsi faaliyete geçince yeni hatlar ihale edilmeye başlanacaktır. İlk olarak ihaleye çıkacak olan hatlar da Mahmutbey-Esenyurt ve Sefaköy-Beylikdüzü metro hatları olacakmış. İhale öncesi projelendirme çalışmaları başlamış bu hatların, ihaleye hazırlanıyorlarmış.

Sinan Bilgin
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 23:19

ekrem imamoglunun 1 senelik performansini begenmemekle birlikte ulasim yatirimlari konusunda resmen enkaz bir durum devraldigini kabul etmek de lazim .. cogu dusuk yuzdelerde durmus, sebepsizce yapimindan vazgecilmis, hatali imalatlar yapilmis bir cok hattin tamamlanmasi icin gerekli kaynak saglanana kadar yeni proje beklentisi iyimserlik olur .. baslatsa bile, o da yuksek yuzdeyle na tamam olarak bir sonraki belediyeye enkaz birakir

Sinan Bilgin
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 23:24

tayyip beyin 1994 te devraldigi belediye ile "belediyecilik dersi" verdigi sistem, son 5 senede resmen iflas etmis, dibi boylamis, tukenmis bir seye donustu .. ekrem imamoglunun baskan olmasinin yegane sebebi yerinden yonetimdeki basarisizlikmis .. mehmet metineri dinliyorum, adam diyor ki, ben kendimi gizleyip muhalefet belediye baskanina vatandas gibi ulasmaya calisiyorum , dakika dolmadan adamla konusabiliyorum ,ama bizimkilere ulasmak icin once ozel kalem mudur yardimcisi ,oradan ozel kalem derken 10 dakika geciyor ,sonra baskan musait degil diyip telefonu kapatiyorlar diyor

son 5 sene ne oldu da boyle bir duruma dustuler, para bitince mi ,ego yuksekligi mi ,nepotizm sonucu liyakat eksigi kadrolasma mi

enteresan cidden

Burç

1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 09:26

Marmaray yapımı 10 yıl sürdü. Zaman zaman inşaat durdu. Tarihi eser çıktı durdu, ihaleyi alan şirket işi bıraktı durdu. Aynı şekilde haliç metro köprüsünün yapımı yıllar yılı sürdü. Kadir Topbaş planını çizdi, Mimarlar odası durdurdu, sonra o senenin bütçesi yetmedi durdu, seneler sürdü. Çamlıca kulesi yapımı, kaba inşaatını yaptılar, durdu, sonra seneye bir anten taktılar, gene durdu, sonra dışını kapladılar şimdi gene durdu. Bizim orada bir süs havuz yaptılar, çalıştılar, çalıştılar sonra bitmeden durdu. Neden durdu diye birine sordum. Çin'den bilmem ne parçası gelecekmiş onu bekliyorlamış. Her projede duraksama olur. Ama ben şimdiye kadar hiçbir projede çalışmalar yeniden devam edince "yeniden başlattım, ne kadar güzel bir icraat yaptım" diyenini görmedim. Marmaray inşaatı her durup yeniden başladığında, her seferinde Kadir Topbaş "Marmarayı yeniden başlattım" deseydi onunla da dalga geçerdik, kafayı yedi herhalde derdik. Ama Ekremcikleri aynısını yapınca nasıl da korumaya çalışıyorlar, bunu görmek için yazıyorum zaten, eğlenceli buluyorum. Ne kadar da güzel yeniden başlatıyor, hadi biraz daha anlatın, nasıl becerdi, nasıl yeniden başlattı, şöyle detaylandırın, dolu dolu yazın yahu.

Enes Meraklı
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 09:33

Alıntı:
. Ne kadar da güzel yeniden başlatıyor, hadi biraz daha anlatın, nasıl becerdi, nasıl yeniden başlattı, şöyle detaylandırın, dolu dolu yazın yahu.

Yahu bir bitmediniz, bütün projeler durmuş, açılacak açılacak diye oyaladılar ne kadar zaman, daha yeni kazma vurulmuş halde projeler. Adam olmayan zamanda oldurup para bulup bir şekilde başlattık bakın hali bu, biz bu sürede bitirmeye çalışıcaz diye açık açık anlatıyor siz sanıyorsunuz ki temel atma, bilmem ne başlama törenleri yapılıyor. Tek yaptığı kardeşim biz parayı bulduk elimizdeki de bu, yapmaya devam ediyoruz diye kamerayla çekim yapıp halka şeffafça göstermek.

Şeffaflığı ilk kez görüyorsunuz herhalde. Geçen hafta ordan geçtim acaba durumu ne diye merak etmiştim. Cevabımı aldım şuanda hem de birinci kaynaktan.

sayfa 22
« önceki   123 ... 2122232425   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM