Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
KtayÇ
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 17:39
Nasıl giderim

Valilik binasının ordan Çü kampüse nasıl gidebilirim acil cevaplar mısınız yarın sınavım var ordan gitmek zorundayım nasıl giderim bilmiyorum

alperen522
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 18:22

Alıntı:
Valilik binasının ordan Çü kampüse nasıl gidebilirim acil cevaplar mısınız yarın sınavım var ordan gitmek zorundayım nasıl giderim bilmiyorum

1-) Vilayet Metro istasyonundan Hastane yönüne giden metroya binin. Anadolu Lisesi istasyonunda inin. İstasyondan çıkınca sola benzinlik tarafına doğru bulvar üzerinden yürüyün. Benzinliğin ilerisindeki duraktan 154'e binin. 154 20 dk'ya bir geçiyor bilginiz olsun.
2-) Valiliğin önünden tren garına doğru yürüyün. Önünüze çıkacak iki kavşaktan düz devam edin. Karşınıza çıkacak ilk durakta bekleyin. 122, 133, 135, 161 belediye otobüsleri veya turuncu Balcalı halk otobüsüne binin. Saydığım bu otobüsler kampüs içine giriyor fakat vaktiniz yoksa Balcalı Hastanesi'ne giden saydıklarımın dışında bir sürü belediye otobüsü var onlara da binebilirsiniz.

Sınavında da başarılar

worldisblack
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 21:16

Valiliğin hemen oradan 131 numara da doğrudan kampüse gider. Ama otobüsün kalkış saatlerini ve anlık konumunu ABB'nin uygulamasından takip etmeniz gerek. 154 aktarması da güzel bir seçenek ama dolu gelme ihtimali olan bir araç, duraktan almazsa zaman kaybı olabilir.

KtayÇ
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 21:47

Teşekkür ederim hepinize

onurnazliaka
2 hafta önce - Çrş 24 Hzr 2020, 20:22

YKS'nin gerçekleştirileceği cumartesi ve pazar günleri Adana'da toplu ulaşım, adaylar ve sınav görevlilerine ücretsiz olacak mı? Bilgisi olan varsa sevinirim.

alperen522
2 hafta önce - Prş 25 Hzr 2020, 17:41

Alıntı:
YKS'nin gerçekleştirileceği cumartesi ve pazar günleri Adana'da toplu ulaşım, adaylar ve sınav görevlilerine ücretsiz olacak mı? Bilgisi olan varsa sevinirim.

onurnazliaka
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 20:05

Alperen Bey'le birkaç kez özel mesajlaşmada bulunduk. Kendisi değerli bilgiler verdi. Desteği için çok teşekkür ediyorum.

2 gün içinde tamamı 114 ve 142 olmak üzere toplam 6 kez otobüse bindim. Son binişimde şoför, ücretsiz uygulamasının öğrenci ve veliler için olduğunu, görevlilerin bundan yararlanamadığını söyledi. Merak üzerine 153'ü aradım, oradan da aynı bilgi geldi, temassız banka kartı okutabileceğimi belirttim ancak şoför geçebileceğimi söyledi. Bereket ki onun bildiği yanlışmış.

Daha önceki yıllarda İstanbul'da da böyle bir durum yaşamıştım. Aslında bu konularda belediyenin internet sitesinden açıklama yapılması yararlı olur. Ulaşım hizmetlerinin daha kurumsal olduğu illerde böyle hamlelerde bulunuluyor, Adana'nın da bunu örnek alması gerekir.

worldisblack
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 14:43

Adana'nın ulaşım bilgisi sunma hususunda alacağı çooook yol var daha.

Mert Savaş

8 saat önce - 09:00 (bugün)

Gece 4 buçuk 5 gibi Yeşilyurt mahallesinden merkez otogara gitmem gerekiyor. sanırım gece çalışan belediye otobüsleri vardı güzergah ve saat bilgilerini paylaşabilir misiniz rica etsem ben bulamadım.

alperen522
8 saat önce - 09:43 (bugün)

Alıntı:
Gece 4 buçuk 5 gibi Yeşilyurt mahallesinden merkez otogara gitmem gerekiyor. sanırım gece çalışan belediye otobüsleri vardı güzergah ve saat bilgilerini paylaşabilir misiniz rica etsem ben bulamadım.

Bulamamanız normal zira gece çalışan 250, 251 ve 252 numaralı hatlar geçici olarak iptal edildi.

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM