Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin Büyükşehir Belediye Otobüsleri
« önceki   123 ... 161162163   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 162
hasanpozan
2 hafta önce - Cmt 27 Hzr 2020, 17:36

Çok Büyük proje ihalesi

aykutsan
2 hafta önce - Cmt 27 Hzr 2020, 20:12

Gereksiz bir proje.Millet cenazesini gelmesinimi bekleyecek

serkan33

2 hafta önce - Cmt 27 Hzr 2020, 20:58

Gömülecek cenazesi olanlar için bir kolaylık ama tabiki büyük proje vs değil

aykutsan
2 hafta önce - Pzr 28 Hzr 2020, 12:21

Alıntı:
Herşey çok güzel oldu.Halka kazık sokuldu.Sırada Ağaç var.

Eksici sen gelsene özele...
Sana su faturası inşallah 1000 TL gelirse sonra gülersin .

Goya1
1 hafta önce - Sal 30 Hzr 2020, 16:03

Arkadaşlar otobüs seferlerini çok azaltmışlar toplu şekilde şikayet edelim. Akşam 8 den sonra adam akıllı sefer yok. Otogara gidecek olanlar mağdur oluyor. Adı büyükşehir belediyesi ama ilçe belediyesi gibi yönetiliyor.

MERULOŞ
1 hafta önce - Çrş 01 Tem 2020, 23:13

Sosyal medya kapatıyormuşuz herhalde burda olmayacağız öyle diyorlar

Adem Güdük
1 hafta önce - Cum 03 Tem 2020, 14:27

Alıntı:
Ben de aynı şekilde düşünüyorum. O ihale iptal edilmemiş olsaydı şimdiye yeni otobüsler gelmiş olurdu ve körüklü otobüslerin ihalesini konuşuyor olurduk..

Otobüs sayısının azaltılması gayet normal. Sonuçta sene başından beri otobüs birim fiyatlarına en az %30 zam gelmiştir.

Seçer'in bu saatten sonra otobüs alabileceğini şahsen düşünmüyorum. 73 otobüs MBB için oldukça yüklü bir miktar.

Zaten otobüsleri alabilecek durumu olmadığı için, işleri ağırdan aldılar. Otobüs alımı konusunda kararlılıklarını göremedim ben. En sonunda Corona çıkınca, suçu koronaya atıp, işin içinden çıktılar. Gerekçe olarak da otobüse vereceğimiz parayı corona ile mücadeleye harcayacağız. Yersen. Corona ile mücadele dediği de altı üstü birkaç yüz ton maske ile dezenfektan. Bunlara 73 otobüs parası gitmemiştir herhalde.
Corona olayı çıkmasaydı, ihaleye itiraz geldi, şuydu buydu deyip işin içinden siyrilacaklardı. Sonuçta iş yapıyor gibi görünmek için ihaleye çıkıldı, berbat ettik dememek için suçu üzerine yıkacak bir şeyler aranıyordu. Corona geldi tam oldu.

En son Adem Güdük tarafından Cum 03 Tem 2020, 20:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi

Goya1
1 hafta önce - Cum 03 Tem 2020, 17:55

Vahap başkana fazla güvendik beklentimiz yerlerde artık.. yeni otobüs ihalesine çıkılacakta otobüsler gelecekte. Okulların açılmasına yetişmesi gerekliydi. Ulaşım Mersin'de gerçekten sıkıntı olan araçlarda garajda yatıyor. Güzelim Mersin köy gibi yönetiliyor.

can3333
1 hafta önce - Cmt 04 Tem 2020, 14:01

otobüs otobüs otobüss .... bunlar çare değil zaten mersin caddeleri çok dar birde otobüsler çok büyük olunca daha da çıkmaza giriyor.
deniz kenarında yaşıyoruz alternatif ulaşım araçları geliştirmeliyiz deniz otobüsleri olabilir güzergah şöyle olur ;
Kazanlı -- Atatürk parkı --- çamlıbel --- millet bahçesi --- forum --- marina -- mezitli diye ilerler çoğu kişi hızlı ve güzel ulaşım sağlar bir sürü otobüstense 2 tane deniz otobusu halleder.
veya tramvay yapılmalı ve tabiki metro ama artık şu minibüslerden ve koskoca otobuslerden kurtulalım.

Adem Güdük
1 hafta önce - Cmt 04 Tem 2020, 18:54

Alıntı:
otobüs otobüs otobüss .... bunlar çare değil zaten mersin caddeleri çok dar birde otobüsler çok büyük olunca daha da çıkmaza giriyor.
deniz kenarında yaşıyoruz alternatif ulaşım araçları geliştirmeliyiz deniz otobüsleri olabilir güzergah şöyle olur ;
Kazanlı -- Atatürk parkı --- çamlıbel --- millet bahçesi --- forum --- marina -- mezitli diye ilerler çoğu kişi hızlı ve güzel ulaşım sağlar bir sürü otobüstense 2 tane deniz otobusu halleder.
veya tramvay yapılmalı ve tabiki metro ama artık şu minibüslerden ve koskoca otobuslerden kurtulalım.

Kulağa hoş gelse de kıyıya paralel işleyen gemiler dalgaları yandan alacaktır. Bu seyir güvenliği açısından sakıncalıdır.

sayfa 162
« önceki   123 ... 161162163   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM