Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 24
Cumali1999
7 ay önce - Pzr 29 Arl 2019, 19:13

Alıntı:
Bizim cine güç dengesi olarak yapacak bir şeyimiz bilinclenmekten başka bir şeyimiz yok ama

Neden yok ki Cahit bey ? biraz açarsanız seviniriz

ccahit

7 ay önce - Pzr 29 Arl 2019, 19:24

Cumalı kardeşim bana kalsa savaş bile açalım lakin kolay değil dibimizde suriye mevzusu bile kangren oldu ...çözülmedi
Nufus onda
Para ekonomi onda
Askeri güç onda
En önemlisi dünyada kimsenin umrunda değil
Dolar biraz düşse bizim Ahmet Mehmet yine Çin'den ithalatı patlacak
Benim dediğim bu şartlar komünist çin laf dinlemez
Bu noktada bilinç lazım ordaki insanları el altindan gerekirse ajanlar gondermeliyiz birlikte hareket edecek şekilde bilinçlendirmek lazım bir gün oradaki insanlar bu birikim ile ortak hareket ederse bir kıyam ile devlet kurabilir ve tüm Türk devletleri olarak destek veririz

Ben ABD nin Çin'in onune set çekeceğini düşünüyorum çünkü çin sürekli büyüyor bu büyüme kibrini ve zulmünü arttırıyor kafam bu kadarına eriyor
Yapacağımız cine tavır almak mesela ben daha önce Çin'den gelen tren mevzusu ile haber paylaşmıştım o tren dunyay açılan geleceğin kapitalist cininin ilk vagonu durdurmak lazım...

Cumali1999
7 ay önce - Pzr 29 Arl 2019, 19:42

Alıntı:
Cumalı kardeşim bana kalsa savaş bile açalım lakin kolay değil dibimizde suriye mevzusu bile kangren oldu ...çözülmedi
Nufus onda
Para ekonomi onda
Askeri güç onda
En önemlisi dünyada kimsenin umrunda değil
Dolar biraz düşse bizim Ahmet Mehmet yine Çin'den ithalatı patlacak
Benim dediğim bu şartlar komünist çin laf dinlemez
Bu noktada bilinç lazım ordaki insanları el altindan gerekirse ajanlar gondermeliyiz birlikte hareket edecek şekilde bilinçlendirmek lazım bir gün oradaki insanlar bu birikim ile ortak hareket ederse bir kıyam ile devlet kurabilir ve tüm Türk devletleri olarak destek veririz

Ben ABD nin Çin'in onune set çekeceğini düşünüyorum çünkü çin sürekli büyüyor bu büyüme kibrini ve zulmünü arttırıyor kafam bu kadarına eriyor
Yapacağımız cine tavır almak mesela ben daha önce Çin'den gelen tren mevzusu ile haber paylaşmıştım o tren dunyay açılan geleceğin kapitalist cininin ilk vagonu durdurmak lazım...

Maalesef bütün şartlar aleyhimizde

Keşke bizimde nüfusumuz 1 milyar olsa

İçten çökertmek iyi bir fikir, fakat bu gün savaş ilan etsek Hindistan ve ABD bize yardım etmez mi ?

Tarakcı
7 ay önce - Pzr 29 Arl 2019, 19:46

Türkiye ne zaman bu soydaşlarımızı ülkeye getirecek niye kimse yardim etmiyor çinle anlaşalım ve soydaşlar bize gelsin hepsi karşılığındada çin buraya fabrikalar açsın en azından bi çaba olsun bu kardeşleri kadere teslim etmeyelim çinle savaşamayız malasef bizi 2 dk yenerler o yüzden anlaşalım soydaşları bize versinler bizde gerekirse suriyedeki topraklara bazilari doğuya yerleştirelim inanin bize cabuk adepte olurlar ve doğuyu öyle bir korurlar ki yapicaz onlari köy koruyucusu bak gör

Kenanwow
5 ay önce - Sal 18 Şub 2020, 18:28

Alıntı:
Çin'in Doğu Türkistan belgeleri basına sızdı! İzahı olmayan neden

Çin'in gözaltı kamplarında tutulan yüz binlerce Müslüman Uygur Türkü ile ilgili belgelere uluslararası medya ulaştı. Belgelerde Uygurların "kızının türban takması", "yurt dışından biriyle iletişim kurmak", "yabancı internet sitesine girmek" veya "güvenilmez olmak" gibi nedenlerle kamplara gönderildiği görülüyor.

Haberin Devamı:

http://www.haber7.com/dunya/haber/2944673-cinin-d ...ayan-neden

Teflon Tava
2 ay önce - Sal 19 May 2020, 23:12

Allah bu mübarek gecede duamızı kabul etsin bu Çin kavmini helak etsin. Müslüman Türk kardeşlerimizin çektiği çile son bulsun. Camiyi pavyona çevirmişler Yahudi'den bile gaddar bunlar.

Cihan3422
2 ay önce - Sal 19 May 2020, 23:17

Allah hepsini kahretsin.Bunlar adı Kur'an'da da geçen Yecüc Mecüc soysuzları.Allah hepsini helak etsin.Soydaşlarıma güç versin.Elbet birgün hesabı soralacak.Yecüc Mecüc soysuzları sabırla bekleyin Allah'ın azabı güçlüdür.

yusuf kutay

1 ay önce - Pts 15 Hzr 2020, 09:14

Toprak sahibi Uygur Türkleri Çinlilerin kölesi oldu!

İşgalci Çin hükümeti Doğu Türkistan’da sürdürdüğü sözde “yoksullukla mücadele” politikası kapsamında “ücretli işçi” adıyla zorla çalıştırılan Uygur Türklerinin istihdam verilerini açıklayarak son bir kaç yılda yüz binleri aştığı iddiasında bulundu.

Gözlemciler Çin‘in Uygur Türklerinden boşalttığı yerlere bölgeye getirilen Çinlileri oturttuğu ve kamplardan zihinleri değiştiren insanları köle olarak düşük ücretle işler yaptırdığını kaydetti.

Kaynak: http://habernida.com/
Allah'ım müslümanlara zulmeden kafirleri kahrı perişan eyle müslümanlara yardım eyle amin amin amin inşallah

Ülkücü Teoman
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 06:30

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-53227182
Uygurların doğum oranları, kısırlaştırmalar, zorunlu kürtajlar, zorunlu doğum kontrolü gibi sebepler yüzünden, 2015-2018 yılları arasında %84 düşmüş.

Musa Ovaci
1 ay önce - Sal 07 Tem 2020, 21:26
Aralarında Müslüman ülkelerin de bulunduğu 46 hükümetten, Çin'in Doğu Türkistan politikasına destek

Alıntı:
Aralarında Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Pakistan ve Filistin gibi nüfusunun çoğunluğu Müslümanlardan oluşan ülkelerin de imzası bulunan mektupta, "Pekin'in, Sincan bölgesinde terörizm, bölücülük ve aşırıcılıkla mücadele etmek için aldığı önlemlerin bölge halkının insan haklarını güvence altına almasını takdir ediyoruz. Sincan'da son 3 buçuk yıldır hiç terör olayı yaşanmadı ve bölge yeniden huzur ve istikrara kavuştu" ifadeleri yer aldı.

Kaynak

https://tr.euronews.com/2020/07/07/aralar-nda-mus ...olitikas-n

Ahlaksız batı dersiniz bir de. Ahlaksız, Suudi Arabistan, Filistin, Bahreyn, Mısır, Suriye, İran, Irak. Ahlaksız Ortadoğu demek daha doğru. Ahlaksız Batı'dan bir devlet bile yok!

Bir de bizim islamcılar Filistin, Filistin, al işte. Zaten Filistin'in PKK destekçisi, geçen sene İsrail ile birlikte Türkiye'yi kınamıştı.

sayfa 24
« önceki   123 ... 2324252627   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET