Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
FIRAT_44

1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 00:41
Şehir Hastahanesi Malatyanın hangi bölgesine yapılmalıdır.

Sevgili yeğenlerim başlığı ben açtım sizlerde görüşlerinizi yazabilirsiniz. İnşAllah en kısa zamanda hayellerimiz gerçek olur.

Mete ÖZTÜRK

1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 00:54

Battalgazi ilçe olarak iyi bir seçim olacaktır.

can1967
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 01:02

Malatya'ya yeni devlet hastanesi yapılmadı mı? Elazığ'da şehir hastanesi var aynı bölgede 2.şehir hastanesinin yapılacağını sanmıyorum maliyetide çok yüksek bunların.

AhmetB_44
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 01:39

Yine yazıyorum Malatya'nın şehir hastanesine ihtiyacı yok!!!! Malatya sağlıkta zaten Türkiye'nin sayılı şehirlerinden
Onkoloji hastanesi de bitti sadece resmi açılış yapılmadı. Malatya sağlık turizminin önemli merkezlerinden biri

Battalgazi Devlet hastanesi de açıldı mı tadından yenmez

Zaten şehir hastanesi falan yapmazlar... En azından ben yapılacağına ihtimal dahi vermiyorum. Önce çevreyolu ve havalimanı yapılsın...

Melih Kaplan4
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 15:27

sehir hastanesi bu saatden sonra yapilmaz. yeni hastanelerin insaatiyla sehir hastanesi rafa kaldirildi. elazig da ornegii var sehir hastanesi yapildi diger saglik kurumlari kapatildi. sehir hastanesi olmamasi bence Malatya icin daha hayirli olucak.

Qqqerty
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 20:47

Bende bu düşüncedeyim Elazığ da tüm devlet hastaneleri kapandı diş hastanesi bile şehir hastanesinde servis şekline geldi şehrin farklı yerlerinde olması hem o bölgeleri canlı tutacaktır.

BATTALGAZİ 285
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 00:49

Malatya Eğitim ve Araștırma Hastanesi yanına kadın doğum hastanesinin de yapılmasıyla zaten șehir hastanesi büyüklüğüne ulaștı..Yine bu bölgeye fizik tedavi hastanesi ve adli psikiyatri hastanesi yapılacak bu șekilde Elazığ Șehir hastanesini yatak sayısı ve alan bakımından sollayacak..Ayrıca Battalgazi Devlet Hastanesi yapılıyor..Tüm bunlar bi yana bizim 20 yıldır zaten șehir hastanesi büyüklüğünde yatak sayısı bakımından eșsiz teknik bakımdan dünyada eși olmayan bir ülke ve dünya hastanesi olan Turgut Özal Tıp Merkezimiz var..Ayrıca tamamlanan karaciğer hastanesi(dünyada benzeri yok)ve onkoloji hastanesiyle Malatya bir sağlık șehri..Kalp damar hastanemiz de olursa daha iyi olacak..

Qqqerty
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 06:23

Aslında Yimpaş binası kalp damar hastalıkları hastanesi için Uygun gibi keşke böyle bir şey olsa tabi bu imkansıza yakın

fahrisvd
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 12:13

Malatyaya şehir hastanesi yapılmaz bunu Cumhurbaşkanıda değişik bir şekilde açıkladı. Demişti ki Malatyada Şehir Hastanesi gibi hastanemiz var demişti. Haklida sayılır.

Yeni yapılan Battalgazi Devlet Hastanesi(Eski Devlet Hastanesi yerine) de yükü baya çeker.

Turgut Özal Tıp Merkezi zaten tam bir lokomotif çok başarılı.

Malatyaya gerekte yok bu hastaneler cok masraflı devleti de maliyet olarak yoran yap islet devret modeli hastaneler.

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET