Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 242
Vedat Kalağoğlu
1 ay önce - Pts 29 Hzr 2020, 23:48

Alıntı:
işte beni en çok kızdıran da bu gidiş. Allahın emrettiği, izin verdiği normal kadın - erkek birlikteliği ve herkesin normal cinsini kabul edip sürdürmesi, bir süre sonra yanlış, hata, kötü gibi gösterilmeye başlanacak.
bunların istediği şu. bütün dünya Allahın yasakladığı haram ettiği bu normal dışı yola girsin isteniyor. ama kadın kadınla erkek erkekle olursa dünya nüfusu 1 kuşak sonra artmaz. çünkü yeni çocuk doğmaz. 50 yıl sonra dünya artış durur. 70 yıl sonra geri gelir. 100 yıl sonra da dünyada hiç 1 tek insan kalmaz. çünkü insan ömrü en çok 100 yıl sürer. 2120de dünya sadece ağaçlara bitkilere hayvanlara kalır. bu mu isteniyor? insanları neye özendiriyorlar?
Allahın izin verdiği yol yanlış, onların içinde olduğu haram yaşam normal gibi gösterilmek isteniyor. buna da tanınmış sözde !!! firmalar çanak tutuyor.

Neden herkesin sizin inancınızdan olmasını istiyorsunuz? Doğuştan oluşan bu durumun insanlara ne zararı var? Her koyun kendi bacağından asılır. Eğer ki eşcinsel olmak günah ise öbür dünyada cezasını eşcinsel olanlar çekecektir. Sizi rahatsız eden şey nedir? Ha bir de diyelim ki diğer forumdaşların yazdığı gibi eşcinselleri hadım ettik, hücrelere kapattık. Eşcinsellik yok mu olacak? O insanların tabiatları yok mu olacak? Neden hala orta çağ kafasındasınız? Eğer bir eşcinsel gelip beni rahatsız etmiyorsa,benim inancımı sorgulamıyorsa ben neden ona düşman olayım, neden onu hücreye kapatayım? Bu başlıkta, eşcinsellere nefret kusan arkadaşlar bana açıklayabilir mi?

Ugi Öz

1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 00:55

Alıntı:
Çözüm yoksa bu insanlarla yaşayacaksınız, başka çare yok. Kimisi ilaç verelim demiş. Olmayan bir ilacı nasıl vereceksiniz?

Koray önceki sayfalarda sana sordugumda ailenden birisi yada bi cocugun bunlardan biri olursa evine bi erkekle ayni yatakta yatip kalksa sizin kahvalti masanizda otursa sokaklarda el ele tutusup gururuna yedirip rahatsiz olurmusun dedigimde Allah korusun demistin ve simdi diyorsunki bunlarla yasamak sorundasiniz.. Yav bilader senin evladin bunlarla yasayip onlara ayak uydurursa sen yasayabilecekmisin? Allah bosuna bi erkek kadin yaratmamis, bir tek insanlarda degil hayvanlarda vs. öyle yaratilmis. Onlarin yaptiklari bi hastalik, sapiklik, terbiyesizlikdir.. Sen daha neyi savunmaya calisiyorsun!!! Bak demedi deme senin basina gelebilir!

Koray Akyol
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 00:59

Evladının hompseksüel olmamasını istemek başka, insanların yaşamına saygı göstermek başka. Oğlumun öyle olmasını ister miyim? Hayır. Olanlara saygım var mı? Evet. Ne rızalarına karşı üzerlerine ilaç denemesini ne de hücreye atılmasını istiyorum. İsteyenleri atma taraftarıyım. Bunlar sokakta gezmemeli, insan hayatına garezleri var.

Mert Ütük
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 01:42

Alıntı:

Aslında sizin gibi insan düşmanlarına bir daha gün yüzü göstermemek lazım ama yapacak bir şey yok

İslam düsmanlarini savunup durma. Ne diyor Islam acip okudun mu ? Yazdiklarina bakilirsa okumamissin. Eşe arkadan yaklasmak bile gunahken gaylari neden bu kadar savunuyorsun. Yoksa ?

Sezgin Cengiz

1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 03:06

Allahın topitopları. İnsan değil bunlar. İnsanlar yaradılışına göre davranır. Bunlar yaradılışına aykırı davranan şeytanın şehvet köleleri. Elbet cezalandırılacaksınız. Ayrıca Allah'ın nezdinde geçerli tek din olan İslam ile şereflenmiş biz Müslümanların ülkesinde bu gibi aykırılıkları meşrulaştırmaya çalışanlar, bunları normal bir insanmış gibi bakmamız mecburiymiş gibi dayatmaya çalışanlar Hollanda'ya yerleşebilir. Burası Türkiye.

Vedat Kalağoğlu
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 03:39

1. Burası İslam devleti değildir. Halkının çoğu Müslüman olan demokratik bir ülkedir.
2. Ben de sana şeriat istiyorsan Yallah Arabistan'a diyebilir miyim o zaman? Kimin ülkesinden kimi kovuyorsun?
İnsanlar canları istedikleri için eşcinsel olmuyorlar, yaradılışları öyle olduğu için eşcinsel oluyorlar. Eşcinsellik bir hastalık veya sapkınlık değildir. Ben de eşcinsellerden çok hazzetmiyorum ama bu bana, onları bu ülkeden kovma veya zindanlara kapatma yetkisi vermez. Milli güvenlik sorunu yaratmadıkları, insanların rahatını bozmadıkları, insanların dinine, görüşüne karşı çıkmadıkları sürece hiç kimsenin de bunu onlara yapmaya hakkı yoktur. İleride çocuğum eşcinsel olursa onu öldürmeyi mi düşüneceğim?

mustafa 1903
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 04:40
Ensest

Alıntı:
Evladının hompseksüel olmamasını istemek başka, insanların yaşamına saygı göstermek başka. Oğlumun öyle olmasını ister miyim? Hayır. Olanlara saygım var mı? Evet.

Ensesti benimseyenlere de aynı şeyleri söyleyebilir misin acaba?

Ahlaksızlık yapanlara saygı göstermek, öyle mi?

Korkuteli
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 04:58

ACI AMA GERÇEK: MASUM DEĞİLİZ
Burada LGBTaleyhine yazı yazanları tenzih ediyorum. Ama bir etrafımıza bakalım.

Basta İstanbul, İzmir, Antalya gibi şehirler olmak üzere gecenin bir saatinden sonra sokaklara çıkabiliyor muyuz ailemizle? Bırakın turistik şehirleri, Erzuurum'da , Konya'da ve dindarlığı ile öne çıkmış pek çok vilayette sokaklar tra... lere emanet değil mi?

Bu adamlar ne geziyor sokaklarda? Bunların müşterisi kimler? Talep yoksa arz olur mu?

İstediğimiz kadar sövelim sayalım masum değiliz millet olarak. Evet lanet olsun, olsun da tek suçlu onlar değil. Onları talep eden gündüz namuslu gece namussuz millet efradına da lanet.

Apollon16
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 05:51
GERÇEK LGBTİ

O kadar çok yorum okudum ki beynim yandı öncelikle şunu belirtiyim siz LGBT bireylerinin sadece yürüyüşü yapanlardan oluştuğunu mu zannediyorsunuz. Öyleyse yanılıyorsunuz ben sinema ve dizi sektörünün içinde çalışan biriyim ve emin olun sadece bu yürüyüşü düzenleyen şovmenlerden oluşmaz bu bireyler zaten içine kapanık yaşar çoğu, kolay kolay açılamazlar etraflarına çoğu da sanatla uğraşır sektörde birçok yönetmen eşcinseldir ama kimse bilmez yani sizin deyiminizle ''özendirmez.'' Yürüyüşe destek dahi vermezler, gerek duymazlar buna.
Ama şunu söylemeliyim müslümanım diye geçinen insanlar da o insanları benimsemeli ben inançlı biri olarak şovmen olmayanları benimsedim ayrıca İslamiyette zorlama yoktur insan ister inanır ister inanmaz. Bu olayın kurtuluş savaşında yitirdiğimiz şehitlerle de bi ilgisi yoktur. Keza Bir Bursalı olarak Zeki Müren'in halka malolmuş bir sanatçı olduğunu söylememe gerek yok ve kendisinin uzun dönem askerlik yapıp bütün mal varlığını Mehmetçik vakfına bağışladığını unutmayın. Ha bu arada unutmadan bütün eşcinsellerin aklı iki bacak arasında değildir etrafımdaki çoğu eşcinsel (gay) daha cinsel ilişki yaşamamıştır bile. Herkesi aynı kefeye koymak, sapla samanı birbirine karıştırmaktır.

Locke Key
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 08:40

Aklıma hep şu hikaye gelir, Hz İsa zamanında bir kadın zina yaptığı için taşlanmak istenir. Kadında suçunu kabul eden bir hayat kadınıdır yanlış hatırlamıyorsam. Hz İsa'ya inanmayanlar O nu küçük düşürmek için ellerine bir fırsat geçtiğini düşünürler. Çünkü zinanın cezası taşlanarak öldürülmektir. Hz İsa'nın, Yaratıcının hem ne kadar adaletli olduğundan hem de sonsuz merhametinden bahsettiğini bilen inanmayanlar bu noktayı tam anlamadıkları için Peygamberi küçük düşürme düşüncesi içindedirler. Ellerinde taşlarla toplanırlar ve hadi bize Yaratıcının hem merhametini hem de adaletini aynı anda göster diyerek kadının cezasının taşlanarak öldürülmek olduğunu söylerler. Adalet bunu gerektirmektedir çünkü onlara göre. Ama merhamette bağışlamayı gerektiriyordur. Sonra Hz İsa şu sözü söyler "İLK TAŞI GÜNAHSIZ OLANINIZ ATSIN." Böylece taş atacak kimse kalmaz ortalıkta.

Uzun lafın kısası, imtihan dünyasındayız hepimizin zaafları, hataları, açıkları, günahları bolca mevcut. Şunu hiç bir zaman unutmasın burada homofobik yorumlar yazanlar "Hiç kimse işlemediği günahın masumu değildir." Kimisi parayı sever, kimi malı mülkü, kimi kadınları sever, kimi de işte kendi cinsinden hoşlanabilir. İki insanın birbirini öldürmesini normal karşılayanlar, iki insanın birbirini sevmesini neden anlamıyorlar? Sanırım sevgiden çok nefretle bakıyoruz birbirimize.

Eğer birinin nefretini haklı göstermek için dini kullandığını duyarsanız ona inanmayın. Nefret hiç bir şekilde dinden kaynaklanmaz, korkudan kaynaklanır. İnsan sadece bilmediği ve tanımadığı şeyden korkar. Hayatta kalmak için geliştirdiği bir savunma mekanizmasıdır bu.

Baya uzun oldu bu kadar yazmak istemiyordum ama farklı bir görüş olarak yorumum umarım kalır burada. Okuduğunuz için teşekkürler..

sayfa 242
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET