Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 42
1998onur
1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 02:01

Yenikent sanayi girişindeki köprünün altı araç trafiğine açılıyor.

v0lkhan
1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 04:32

Yenikent Merkez kavun pazarı alanı.

ozgur1443
1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 18:27

Buyuksehir Belediyesinin Yenikent Akıncı kavşağı Işıkları ile sanayi kavşağı arasındaki 3 km yolda yaptığı yogun çalışma nedeniyle kapatılan Ayaş yolu gidis geliş olarak Necip Fazıl Bulvarı-Melih Gökçek Bulvarı üzerinden yada Cumhuriyet Bulvarı üzerinden ulaşım sağlanıyor.Baglantiyi sağlamak için geçicide olsa sanayi kavşağı açılmış.

(+)

(+)

HAYALLERİM
1 ay önce - Çrş 03 Hzr 2020, 19:19

iyi haber

Yalcin Tasdelen
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 07:53

Ayaş yolu kapalı ise alternatif güzergah neresi ozaman?

ozgur1443
1 ay önce - Prş 04 Hzr 2020, 13:44

2 Alternatif güzergah var.1.Güzergah Cezaevi yönünden Necip Fazıl Bulvarı +Melih Gökçek Bulvarından Ayaş yolu 2.Güzergah Zir vadisi yönünden Cumhuriyet Bulvarı +Sanayi kavşağından Ayaş yolu.Bana göre 1.yol uzun fakat sakin ve düzgün..

murat967

4 hafta önce - Cmt 06 Hzr 2020, 09:50

Çarşamba-Perşembe otobandan Ankara-İst-Ankara seyahati yaptım. Yolda çok miktarda soda kamyonu vardı. Bu hattın açılması ile sevkiyat demiryoluna kayacaktır.

v0lkhan
4 hafta önce - Cmt 06 Hzr 2020, 12:40

Zamanında kamyon sayısı ile şöyle bir hesap yapmıştım.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7407897#7407897

Yenikent merkez fore kazık çalışması.

(+)

Ayrıca şöyle bir haber var.

https://www.trthaber.com/haber/ekonomi/marmarayda ...88160.html

Alıntı:
Ankara'dan 72 konteyner ile yola çıkan ve İstanbul'da Marmaray'dan geçen yük treni, Tekirdağ Garı'na ulaştı. Soda külü yüklü konteynerler, Asyaport Limanı'ndan deniz yoluyla Güney Afrika Cumhuriyeti Durban Limanı'na gönderilecek.
Ankara'nın Kahramankazan ilçesindeki bir tesisten soda külü yüklenen 72 konteyneri alıp, yola çıkan ve İstanbul Marmaray'dan geçiş yapan yük treni, bugün Tekirdağ Garı'na ulaştı.

Treni garda, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın da aralarında bulunduğu protokol karşıladı.

Trendeki konteynerler, Asyaport Limanı'ndan denizyoluyla Güney Afrika Cumhuriyeti Durban Limanı'na gönderilecek. Konteynerleri, limanda hazır bekleyen gemiye yükleme çalışması başladı. Yüklerin 30 günde varış noktasına ulaştırılması planlanıyor.

onurnazliaka
3 hafta önce - Cmt 06 Hzr 2020, 15:31

Yenikent'e 2019 yılının Şubat ayından bu yana gitmiyorum. O günden bugüne çok şey değişmiş. Aslında bu başlığa da pek bakmıyordum ancak şu anda bakmamanın imkânı yok. Yenikent aksını Başkentray'a bağlamak müthiş bir hamle. Hâli hazırdaki demir yolunu gayet başarıyla uzatan güzel bir çalışma ve gerçekten ciddi bir ilerleme var. Bu arada ben de İstanbul seyahatlerimde Kazan Soda tırlarını görüyordum. Demir yolunun bir kısmını kendileri inşa edecekler, demek ki ciddi bir tasarruf edecekler ki bunu yapıyorlar. Yenikent banliyösünün katılımıyla da bu bölge merkeze daha hızlı ulaşacak. Zirve saatler açısından 1 saat süren yolculuğun 35 dakikaya düşeceğini söylesek yanılmış sayılmayız.

Cemal özen v47
3 hafta önce - Cmt 06 Hzr 2020, 15:44

Alıntı:
Yenikent banliyösünün katılımıyla da bu bölge merkeze daha hızlı ulaşacak.

Bu uzatma, Yenikent'i Ankara-Merkez'den ziyade, Sincan'a kolay ulaştıracak. Yenikent halkı işlerini çoğunlukla Ankara'nın merkezi bölgelerinde değil de Sincan'da hallediyor. Özellikle 503 numaraya binmek pik saatlerde imkansız. Zaten 4 km uzaktaki Batı Adliyesinden dola dola geliyor. Merkezde binmek zor oluyor. Hele ki 15 Temmuz stadından sonra imkansız oluyor. Bu açıdan Yenikent'in işi kolay olacak.

sayfa 42
« önceki   123 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet