Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
Karaman Ahmet
1 ay önce - Prş 21 May 2020, 10:01

Buyurun size Kuş Yuvası eski güzergah.

Bu yol kesinlikle sokulmemeli, uçurum tarafına koruma yapılıp, bisiklet sporuna, dağ turizmine hizmet etmeli.

En son Karaman Ahmet tarafından Prş 21 May 2020, 15:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ali alimi012
1 ay önce - Prş 21 May 2020, 10:55

yanlış başlığa konulmuş
çorum nire
antalya alanya nire

gündüzdür
1 ay önce - Prş 21 May 2020, 19:46

Alıntı:
Bu yol kesinlikle sokulmemeli, uçurum tarafına koruma yapılıp, bisiklet sporuna, dağ turizmine hizmet etmeli.

En son Karaman Ahmet tarafından Prş 21 May 2020 15:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Bu yol çok tehlikeli en son 2017 de sisli havada bir dolmuş uçuruma yuvarlandı. 7 kişilik aile hayatını kaybetti.
Kış değil ama yazın motokros sporlarına uygun.. Tanıtım yapılması lazım.. 1000 metrelik uçurum korkunç, keşke videoda uçurumu çekseydiniz.

Berkayyy07
1 ay önce - Cmt 23 May 2020, 22:59

Alıntı:
Bu yol kesinlikle sokulmemeli, uçurum tarafına koruma yapılıp, bisiklet sporuna, dağ turizmine hizmet etmeli
.

200 300 metrelik uçurum olsa yine iyi. enaz 1 km lik dik bir uçurum yolun kenarısı.zeminide heyelana çok müsait sürekli taş düşüyor. Manzarası ve adrenalini üst düzey, lakin çok tehlikeli

Karaman Ahmet
1 ay önce - Prş 28 May 2020, 13:51

Berkay, aktiv turizm, yada spor turizmi fit insanlar tercih ettiği turizm dalı.

Kondisyon olmayanın, bisiklet sürmesini bilmeyenin tercih edeceği turizm dalı değil.

Almanya'da ben bu turizm dalının epey güçlü olduğu Bavyera eyaletinde yaşıyorum. Bavyera ormanlarında ve Alp dağları eteklerinde yukarıdakinresimde görüldüğü gibi bu yollardan çok var ve iyi rağbet görüyor.

Kaza olmuyormu?

Tabikide oluyor, aynen paraşütle atlamada olduğu gibi. Bu turizm dalına rağbet gösterenler işte tam bu sebeple, adrenalin patlaması yaşamak için bu spor dallarına rağbet gösteriyorlar.

sayfa 7
ANA SAYFA -> ANTALYA