Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 227
Adil Trmn
1 ay önce - Cmt 23 May 2020, 16:49

Tamam da Bakanlığın projesi Mansur başkanın konuşmasından 2 sene önce de vardı bunu diyorum. Her şeye itiraz. Sanki sadece İmamoğlu ve Yavaş başlıkları için bir hesap almış gibisiniz. Mansur başkana kötü bir laf etmedim. Kendinizi her mesaja alıntı yapıp karşılık vermek zorunda hissetmeniz bir noktadan sonra abes kaçıyor.

rıdko
1 ay önce - Pzr 24 May 2020, 20:57
raylı sistem

Hafif raylı sistem hem çabuk hemde daha maliyetli ANKARA nın bi çok yerine yapıla bilir.Bunların başında Siteler,H.gazi Karapürçek bölgesi isabetli olur.

NC503
1 ay önce - Pts 25 May 2020, 01:51

Keşke henüz yapılaşma olmadan raylı sistemi yerleştirseydik. Mesela Çayyolu metrosu şimdiden Yapracık ya da Turkuaz'a kadar yer üstünden uzayabilir. Bursaray'ın Görükle kısmı gibi.. Veya yukarıda denildiği gibi Pursaklardan Üniversite ye kadar olan kısım gibi..

MURAT0660
4 hafta önce - Cmt 06 Hzr 2020, 01:15

Sanırım inşaatın başlamasını 10 yıl daha bekleyeceğiz hala bir gelişme yok. Somut bir adım yok. Her sene dönemin ulaştırma bakanı yapacağız diyor ve öylece kalıyor.

Mehmetbk
4 hafta önce - Cmt 06 Hzr 2020, 09:49

konu ankara hele ki havalimanı ve kuzey ankara olunca böyle oluyor. İstanbulda belediye ile bakanlık birbiri ile yarışıyor işi bitirmek için. Ankarada senelerdir her belediye başkanı söz verdi , cumhurbaşkanı söz verdi , bakanlar söz verdi ama sonuç sıfır. birde ankarada en çok oy aldıkları bölgeler buralar yazıklar olsun.

MURAT0660
3 hafta önce - Pts 08 Hzr 2020, 19:18

Yani ilk mesaj atılalı neredeyse 10 yıl olmuş. Üstüne insanlar 227 sayfa bu işi konuşmuş. On yılda elde olan kocaman bir hiç! Çok üzülüyorum bu başkentime çok. İstanbul olsa elli kere yapılmıştı.

ibrahimhy
3 hafta önce - Pts 08 Hzr 2020, 23:55

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi TOKİ konutları için inceleme yapıyormuş.

hasan gazili
3 hafta önce - Çrş 10 Hzr 2020, 12:11
Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş

Belediye Başkanı Sayın Mansur Yavaş havalimanı metrosu projesinden erken çekildi. Bu metroyu zaten Ulaştırma Bakanlığı yapacağını taahhüt ediyor ama bir türlü yapmıyor. Bu herkesin malumu olan bir konu. Başkan Mansur Yavaş bunu bildiği halde neden bu metro projesini iptal etti bilmiyorum. Görünen o ki Mansur Yavaş ulaştırma bakanlığının bu projesi yapacağına inanmış veya inandırılmış, zamanla bakıp göreceğiz.

Adil Trmn
3 hafta önce - Çrş 10 Hzr 2020, 13:44

Bu metro hattı belediyenin altından kalkabileceği bir şey değil. Bu meblağ belediyeyi aşar. O yüzden Mansur bey blöf yaptı sonra da çekildi

Cihan91
2 hafta önce - Pzr 14 Hzr 2020, 12:33

Alıntı:
Yani ilk mesaj atılalı neredeyse 10 yıl olmuş. Üstüne insanlar 227 sayfa bu işi konuşmuş. On yılda elde olan kocaman bir hiç! Çok üzülüyorum bu başkentime çok. İstanbul olsa elli kere yapılmıştı.

Yakın zamanda seçim olursa belki birilerinin aklına gelir bu proje, bir ihtimal tabi
Yapılır demiyorum, gündeme gelir ve seçim bittikten sonra tekrar unutulur, devam eden süreç yıllardır bu şekilde

sayfa 227
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet