Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 990
Htknmz
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 01:54

Demirsporun kötü günü vs diyorsun da 75 bin pasosu bulunan Bi kulüp var diğer yanda süper lige çıkmış 37 binlik Bi kulüp var ve 2.lige doğru yol alıyor tribün liderleriniz herşeyi kabul etmişti mavi olacağına kırmızı beyaz kalsın diyorlardı. Şunu kabul etmekte fayda var Demirspor taraftarları bu şehirde istediğini yaptıracak potansiyele sahip 2. Ligde bayram başkanınız ben bu stadın kirasını veremem zaten taraftar yok derse ne olacak giremeyeceğiniz stada toroncoda toronco diyorsunuz [/quote]

Furkan Turbey
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 02:07

Evet doğru dedin 75bin ama nasıl 75 belediye çalışanlarına verilmiş 75bin Belediyedeki Adanaspor taraftarlarına bile Demirspor passoligi verilmiş neden acaba🧐 Ve 75bin passoligli takım cezalı olduğu maçta yani önceki ev sahibi olduğu maça giren taraftarın cezalı duruma düştüğü maçta tribünleri full çekemiyor 75 bin passo o stadı 4 kere doldurur ama doğru sözde 75 bin

BYas40
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 02:16

Bende koyu bir Demirspor'lu olarak mavi ve turuncu ağırlıkta olmasını isterim. Türkiye de sadece 3-4 şehirde olan bir şeye sahibiz. Şehir derbisine ve buna sahip çıkmalıyız. Adana Demirspor'da Adanaspor'da köklü ve büyük kulüpler. Adana Demirspor'un taraftarı kadar Adanaspor'un taraftarıda iyi. İnanıyorum yönetim ile aralarında ki sorunlar çözüldükçe hem tribün olarak hemde takım olarak iyi yerlere gelceklerdir. Umarım ileriki senelerde Adana derbisini süper ligde izleriz.

Saricamli
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 04:21

Furkan Turbey'e katılıyorum Sedat Sözlü den sonra başkan boşluğu yaşadılar Koca Adanadan Takıma sahip çikan olmadi hükumet tarafindan takıma sahip çikildi başkanları ikide bir taraftara çıkıştı yok hocamida oyunvularida alir giderim ha takimi nasil aldiğimi siz biliyonuz birakirsam takim hemen altlige duser gibi tehditler etti takim hedeften uzaklaşinca sizde 2000 veya 3000 kisiyle oynuyonuz
Adana taraftar her iki takim için geçerli basari varsa taraftar var mesala uzanlar doneminde Adanaspor her hafta full cekiyor Bayram Akgül şampiyon yaptıği zaman taraftar stada geliyor
Demirspor Sedat Sözlü takima play off oynattıgi zaman
Stad ful cekiyordu
Şimde Murat Sancak döneminde ilk geldiği sene hemen hemen her maç ful çekti fakat gecen senemiydi hedeften uzaklaşinca 3000 enfazla 5000 kisi ile oynadi
Eger takim tranfer yaptiysa iyide giderse her iki takim icin gecerli stad full çeker
Bizim adanada
Transfer yanlislari cok yapiliyor gecmiste basarili futbolculari tekrar deniyorlar ama bu sefer tutmuyor koskoca bir yil heba oluyor
Adanaspor Süperlige çiktiğinda o seneki kadroya yerinde 5 transfer yapmiş olsaydi belkide şu an Alanyaspor un yerinde olurdu
Demirspor da da yanlişlar oldu Tanju Çolak in demirspora kazandirdigi futbolculara bakin sonu koskoca bir yıl heba oldu
Adanada basarivarsa transfer varsa taraftar da stad da var bu gerçek her iki takim içingecerli birbirimizi kandirmayalim.
Şimdi Başkanlara düşen görev bencilliği bir kenara birakip profesyonel davranmalı ben transfer yaptim ben butakimi nerden aldim aldiğim yere bieakirim laflarini birakip isi profesyonel bilen birileri ile devam etmeli ve stadın hakkini vermeliki traftarda o stada maca gelmeli

cml905905
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 09:25

(+)

Bence Kırmızı, Beyaz koltuk tasarımına yapılan haklı itirazın taraftarlar arasında başlayan tartışmaya ve yapılan yanlış tasarıma son verecek SON NOKTA BUDUR.

kaan0703
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 09:37

Benim tanidigim normal demirsporlu arkadaslarda kabul ediyor ki..sancak takimi biraktigi an parasutsuz dibe gider bu isler cok sakincali tek adamin pesinden gidildiginde sonuclara katlanmak zorundasiniz umarim boyle birsey olmaz ben bir kac tane fanatigin yorumlariyla hareket etmiyorum benim icin iki adana takimida degerli , yazmis bi tanesi bayram masraf fazla derse nolur mus sancak biraktigi an 2b bile oynasa bu sehirde tek takim kalir ..o daha acikli olur

ads 1940
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 10:35

Arkadaşın biri arka sayfada ünlü komedyenlere taş çıkartırcasına bir mesaj yazmış bizim onlar kadar taraftarımızın olmadığını iyi gün dostu olduğunu maçlara katılımının son derece az olduğunu hatta belediyenin passo kartı dağıttığını yazmış ha birde maç videolarından fotolar koymuş bizim maçlara en az katılımın olduğu maçlardan ekran görüntüleri almış kendi takımınınkisine ise yakın plan foto koymuş.

Uzan zamanından da bahsedilmiş maçlarımızı dolu tribünlere oynuyorduk denmiş

Blmeyen arkadaşlar için yazayım o dönemde Adanaspor batmak kapanmak üzereydi kapısına nerdeyse kilit vurulacaktı Gündüz Tekin Onay zamanında bir kibrit de sen çak kampanyası düzenleniyordu işte o sıralarda Cem Uzan Adana'dan bir kulüp satın almak ister önce ADS için nabız yoklar red cevabı alınca bu sefer gidip bitkisel hayattaki Adanasporu satın alır ve şirketleştirir kısa sürede turuncuları ayağa kaldırır ama o sezon malum Şekerspor maçında istediğini alamamış ve üst lige çıkamamışlardır ertesi sezon ligin son maçı olan Eskişehir maçında sahaya tonlarca konfeti yağdırıp maçı geç başlatarak güç bela üst lige çıkmışlardır.

Üst lige çıktıkları sezon Adana'da deprem olur stad hasar görür ve içerdeki ilk maç FB maçıdır o maç kapalı tribün hariç ücretsizdir açılışa Mahsın Kırmızıgül getirilip stad öyle doldurulur.

İşte video görüntüleri eşliğinde ispatı.

Haberi de burada
Alıntı:
Seyirci stada sığmadı

5 Ocak Stadı'nın tamir sonrası açılışı, biletlerin ucuzluğu ve açık tribünün ücretsiz olması izdihama neden oldu.

Adanaspor tarafından 49 yıllığına kiralanan ve depremde zarar gördüğü için onarıma alınan 5 Ocak Stadı dün yeniden hizmete girdi. Biletlerin 100 bin, 250 bin ve 750 bin lira olması ve Adanaspor Başkanı Hakan Uzan'ın açık tribünü ücretsiz yapması büyük ilgiye ve izdihama neden oldu. Tribünler erken saatlerde hınca hınç doldu.

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül, maç öncesi bir konser verirken Adanaspor bayrağı ile tur attı ve tribünleri coşturdu. Stat içinde 2 bin kadar polis ile 150 özel güvenlik görevlisi görev yaptı. Saat 15.00'te 44 derece sıcakta oynanan gençler maçını Fenerbahçe, İlkay (2), Murat (2), Ali ve İskender'in golleri ile 6-0 kazandı.
https://www.hurriyet.com.tr/seyirci-stada-sigmadi-39034769

O maçta kale arkaları ve maraton tribün ücretsizdi sadece kapalı atl ve üst ücretliydi üstüne birde Mahsun Kırmızıgül konseri olunca stad anca dolmuştu işte o zamanlar Kral TV ve Star TVnin sahibi uzanlar çoğu maçta Adana'ya sanatçı gönderir maç öncesi konser verdirip stadı öyle doldurturdu siz inanmayın bu arkadaşların palavralarına.

O yılllarda ADS 3. Ligdedir burnu bir karış havada olan Adanasporlular sürekli ADS ile dalga geçer hatta içlerinden yardım kampanyası düzenleyelimde aç futbolcularınız karnını oyursun diyenler bile çıkar sahipleri Uzanlar ise ADS'yi 5 Ocak stadından kovar bu nedenle ADSnin semt sahalarında maçlara çıktığı da olmuştur.

Sonrası malum Adanaspor maçları nedeniyle gaza gelen Cem Uzan siyasete atılır seçimlere girer partisi baraj altında kalıncaülkenin kaderi değişir başa gelen RTEnin hedefinde Cem Uzan vardır Uzanlara operasyon yapılır Adanaspor da dahil olmak üzere tüm şirketlerine el konur.

Günlerden birgün Adanaspor ADS maçına çıkamaz stadda ADSliler vardır sahada ADS topçuları vardır ama o bir kaç sene önce ADSyi staddan kovan Adanasporluların yerinde yeller esiyordu.

İşte Haberi
https://www.hurriyet.com.tr/adanaspor-3-lige-dusu ...ldu-349504

Neyse lafı fazla uzatmayayım bunların akıllanacağı yok bizim de yeni stadı kıskandığımız yok madem bunların taraftarı çok fazla alsınlar o stad kendilerinin olsun tüm koltuklar ve stadın dışı turuncu olsun bizde 5 Ocakta oynamaya devam edelim daha ne diyeyim.

Furkan Turbey
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 11:21

Allahım çıldıracam gülmekten hahahahaha burda kimse demirsporun taraftarı yok demedi sadece iyi gün taraftarlığından bahsettim. Gidipte konser olduğu maçta full çektiğini felan koymak hahahahah istersen burayı fotoğrafla doldururum full stad görmek istiyorsan.ayrıca yakın plan koyduğum fotoğraflar şehrin renklerinin şehre yakıştığını vurgulamaktı ah Demirsporlular neden böylesiniz

worldisblack
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 11:27

Bugüne kadar ne kadar belediye başkanı, milletvekili, bakan varsa dibinden ayrılmamış, para uğruna patronlara pankartlar açıp teşekkür etmiş, şehrin ağalarının belediye reislerinin takımının taraftarına bak hele. Başkanları çatır çatır bir siyasi partinin sempatizanı olan, aile evlerinden normalde halkın bulamayacağı covid-19 testleri çıkan, "ne var paramızla aldık" diyen adamların ardından giden adamlara bak hele. Buraya gelmiş ahkam kesiyor. Halkın takımı saçmalıklarını ancak kendiniz yer, bu mavralara ancak kendiniz inanırsınız. Sizin bu şehirde hiçbir şey yaptırabilecek gücünüz yok. Yalnızca kuru, gürültülü, küfürbaz, kavgacı kalabalıksınız o kadar. Sokakta kendi başına yürüyen Adanaspor formalı gençlere kalabalıklarla saldıran, ana avrat küfür eden bir taraftar grubusunuz. Stadyum başlığını boşuna çarpıtmayı bırakın.

Buyurun eksileyin şimdi.

Benche
1 hafta önce - Cmt 23 May 2020, 12:14

Artık beyaz koltuklar neredeyse takıldı. Aralarına turuncu, mavi-lacivert koltuklar eklensin bu iş bitsin.
Bence aşağıdaki resimdeki koltuk düzeni çok iyi. Ve çok basit. Beyaz koltuklar arasına diğer renkleri ekle yeter. Ve gayet de güzel görünüyor.
Eğer süreç uzarsa yine anlaşılamayacak. Ki yeni istenen koltuklar stadı çok güzel yapmayacak. Renk cümbüşü olacak.
Beyazdan korkmayın. Beyazın için de turuncu da daha belirgin oluyor, mavi-lacivert de. Renkleri daha iyi gösteriyor beyaz.
Aşağıdaki renk düzeni gayet güzel. Ve adanalı olmayan biri için de gayet estetik görünecek. Eğer renk cümbüşü olursa estetik olmaz.

sayfa 990
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET