Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Manisa Salihli Prestij Caddeleri
« önceki   123 ... 272829

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 29
pavyon osman
1 hafta önce - Cum 22 May 2020, 16:43

buraya yükleme yapan kimseden alıntı değil kendi internetten bulduğum yeni çekilme fotoğraflar hiçbir şekilde hiçbir kullanıcıdan alıntı çalıntı değil
ayrıca alıntı çalıntı olsa belli ederdim

pavyon osman
1 hafta önce - Cum 22 May 2020, 16:56

avar caddesi

şüheda caddesi

Mehmet BLC
1 hafta önce - Cum 22 May 2020, 21:28

Alıntı:
buraya yükleme yapan kimseden alıntı değil kendi internetten bulduğum yeni çekilme fotoğraflar hiçbir şekilde hiçbir kullanıcıdan alıntı çalıntı değil
ayrıca alıntı çalıntı olsa belli ederdim

Fotoğraflarının % 90'ını Belediye Başkanı Zeki Kayda'nın ve Salihli Belediyesi'nin facebook sayfasından alıyorsun, lütfen fotoğrafı aldığın yerin ismini yaz altına, önceki nicklerinde de aynı hatayı yapıyordun. Aldın fotoğrafı, koydun buraya, altına "Kaynak: Salihli Belediyesi facebook sayfası" yaz, bu kadar basit. Kimden aldıysan onun ismini yaz.

Senin malını ben alsam internette kendi malımmış gibi paylaşsam ne düşünürsün, insanlar da aynen öyle düşünür.

Bir de demişsin ki "buraya yükleme yapan kimseden alıntı değil hiçbir şekilde hiçbir kullanıcıdan alıntı çalıntı değil ayrıca alıntı çalıntı olsa belli ederdim"

Bu bir önceki sayfada senin paylaştığın fotoğraf:

Bak fotoğraf kime aitmiş:

(+)

Ben çektim bu fotoğrafı; buraya yüklemeden önce en az 20 dakika fotoğrafı kontrast, renk ayarları, keskinlik gibi bir sürü ayarla hazırladım ve siteye yükledim yani emek verdim, sen de almış, fotoğrafı bilgisayara indirip sonra tekrar siteye yüklemişsin. Şimdi ben ne düşünmeliyim seninle ilgili?

Bak burada da uyarıda bulunmuş ve fotoğrafı nasıl siteye yüklemen gerektiğini izah etmiştim.

Başkalarının fotoğrafını sahibinden izin almadan lütfen paylaşma, paylaşacaksan da sahibine saygı gereği fotoğraf sahibinin ismini lütfen altına, bir yerlere yaz. Yazmazsan gördüğün gibi her mesajının altına "kaynak belirtmeliydi" diye eksi veriyorlar ve bir süre sonra siteden gönderiyorlar. Şu siteye adamakıllı bir nickle ama sadece bir nickle üye ol, sonra gel kendi fotoğraflarını paylaş, başkalarının fotoğraflarını da altına ismini ya da kaynağını yazarak paylaş, şu sitede devamlı ol.

YAPMA

pavyon osman
5 gün önce - Sal 26 May 2020, 11:33

Salihli’de 'Sağlık İçin Evde Kal, Hareketsiz Kalma' Etkinliği Büyük İlgi Gördü

(+)

(+)

sayfa 29
« önceki   123 ... 272829
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler