Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 19
Cenk Cinkilic

5 gün önce - Prş 21 May 2020, 19:22

SULUKULE gezisi

Cenk Cinkilic

5 gün önce - Prş 21 May 2020, 19:33

Yabancı Misafirlerimiz için hazırladığımız video Nişantaşı Istanbul Walking Tour 2020 SECTION 1

Cenk Cinkilic

2 gün önce - Pzr 24 May 2020, 13:20

alperen 465

2 gün önce - Pzr 24 May 2020, 13:28

Alıntı:
Hocam uzun zamandır video çekiyorsun. Artık biraz kurgu, biraz montaj yapmaya da başlamış olman lazımdı

Kusura bakma videolar çok sade, sürekli aynı yerin görüntüsü ve anlatım yok. İzleyen bir daha izlemez, tavsiye etmez, hatta başlayan çeyreğine gelmeden videoyu kapatır.

Biraz anlatım, biraz kurgu ile olaya hareket kat, uzun zamandır video çekiyorsun ve neredeyse çok az ilerleme var. İşin zor bu alemde ama yine de Allah kolaylık versin

EKLEME.: Bu arada Türkey değil, TURKEY. Yabancılar izlesin diye belli ki başlıkları İngilizce yazıyorsun ama onların da yarısından fazla yanlış.

E sen yap daha iyisini görelim önüne gelen herşeyi eleştirme böyle can sıkıyorsun.

~alperen 465~

Karaman Ahmet
2 gün önce - Pzr 24 May 2020, 13:58

Bir kaç mesaj okudum, özellikle bir üye verilen emeği karalamak ve aşağılamak için ne kadar uğraşmış, şahit oldum, emeği veren ben olmasamda, ben sinir oldum. Eleştiri yapmak çok kolay. Daha iyisini yapabiliyorsan, buyur uygula, yapana laf atma arkadaş.

Emege saygı lütfen!

Cenk bey, gerçekten sabrınıza hayran kaldım. Sayenizde İstanbulda gezmiş gibi oluyoruz.

Devamını bekliyoruz.

sayfa 19
« önceki   123 ... 18192021   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL