Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Tophane'den Bursa Manzaraları
« önceki   123 ... 313233

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 33
Ahmet Günen

3 ay önce - Cum 14 Şub 2020, 21:24

hariciye nazırı demiş ki:

Alıntı:
Bursalı arkadaşlar bana kızmaz umarım şehriniz bu açıdan gerçekten çok çirkin İç içe girmiş çok çirkin apartmanlar,düzensiz şehirleşme.Şimdi önceki sayfaları az biraz okudum,insanlar Toki konutlarından şikayetçi olmuş ancak görüntüyü bozan onlar mı yoksa hali hazırda olan yapılaşma mı düşünmek lazım.Gerçekten beklediğimden çok daha kötü durumda Bursa,şehir silüeti diye birşey kalmamış.

Çok değerli hariciye nazırımız. Bursalı arkadaşlarınız size kızar. Bursa'yı bir defa olsun ziyaret edip gözlerinizle görseydiniz, o fotoğraftaki yapıların hiçte çirkin olmadığını görecektiniz.

İç içe girdiğini zannettiğiniz apartmanların arasındaki yeşil alanların yeterli olduğunu görecektiniz. Fotoğrafı zum yaparak çektim. Öyle olunca binalar birbirine çok yakınmış gibi duruyor.

Bursa'nın silüetini TOKİ konutları bozmuş fikrinize katılıyorum. Ama sizin gördüğünüz fotoğraftaki görüntüye çirkin demeniz olmamış.

Hariciye nazırı olduğunuz için oldukça sık yurt dışına çıkmışlığınız vardır sanıyorum. Ve biliyorum ki orada gördüklerinizi yere göğe sığdıramazsınız. Ama bir defa olsun Bursa'ya gelseniz belki de fikriniz değişebilir sayın hariciye nazırımız...

(+)

Yasin 190754
3 ay önce - Çrş 19 Şub 2020, 21:10

(+)

(+)

Ahmet Günen

1 ay önce - Çrş 08 Nis 2020, 21:45

(+)

Ahmet Günen

2 hafta önce - Çrş 06 May 2020, 22:11

(+)

ccahit