Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ustura Faysal
2 hafta önce - Cum 15 May 2020, 11:50

Alıntı:
Tamam cami güzel de, 159 milyon TL'ye oraya teknokent yapılsa, yazılımcılar, teknolojik fikri olanlar orada teşvik edilse, uygun fiyata alan ve alt yapı sağlansa...


Sizi duyan da hiç Teknokent yapılmıyor zannedecek. Bahse konu olan arazinin önünden ver kendini cadde boyunca biraz ileride İTÜ Teknokent'i göreceksin.

İstanbul'da pek çok Teknokent var, ama eminim 3 tane say desek sayamazsın. Yeterlimi dersen orasını tartışabiliriz, ama hiç yokmuş gibi konuşmanın da alemi yok.


Yakup

2 hafta önce - Cum 15 May 2020, 12:02

Hem Burasi hemde IETT garajina cok güzel gökdelen yapilsaydi güzel bir silüet oluşurdu..

Ebübekir
2 hafta önce - Cum 15 May 2020, 12:27

Neden illa ki 16.-17. yüzyıl camilerini taklit ediyoruz? Modern mimariyle bir cami projesi yapmak çok zor olmamalı. Çevresindeki yüksek binalarla anakronik bir görünüm oluşturacak ne yazık ki.

İlla Osmanlı dönemi camileri taklit edilecekse 17.-19.yüzyıl camileri estetik bakımından çok daha hoş. Bu ısrarı anlamak güç.


şafak güney
2 hafta önce - Cmt 16 May 2020, 01:11

Alıntı:
Burada yerleşik nüfus çok az.
İş bölgesi finans ve ticaret.
Plazalar çalışanlarla dolu.


Plaza calisanlarina ilaveten,o bolge de bulunan birkac avm musteri kitlesine de hitap edebilir.Ayrica muhafazakar sayilabilecek Gultepe semtinin giris kapisi orasi.Her ne kadar semtin camileri olsa da muhtemelen bu semtten insanların da ugrak yeri olabilir..sayfa 3
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet