Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cemoli D18
2 hafta önce - Cmt 09 May 2020, 21:31
Bursa - 11 Eylül Bulvarı

11 Eylül Bulvarı, Bursa şehir içi ulaşımında önemli bir yere sahip. Uzunca bir bulvar.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Alıntı

Efe Elaldı

2 hafta önce - Cmt 09 May 2020, 23:06

11 eylül bulvarının üzerinde bulunan Samanlı kavşağı bursanın en büyük yonca kavşağıdır. yine üzerinde bulunan demirtaş kavşağıda acemler kavşağıyla beraber 2.en büyük yonca kavşaklardır.Bu kavşaklar sayesinde trafik konusunda en sıkıntısız bulvar 11 eylül bulvarıdır.yakın zamanda yapılacak yarım yonca adliye kavşağıyla berber istanbul yoluna dönüş sıkıntısıda ortadan kalkacak.Toplam uzunluğu yaklaşık 9,5 km dir.Avrupa konseyi bulvarıyla bağlantılı şekilde doğu yakın çevre yolunu oluşturmuştur.

Amma çok bilgi verdim

Cüneyt5316

2 hafta önce - Cmt 09 May 2020, 23:10

Ah o demirtaş kavşağı, yapılmadan neler çektim ben. Ehliyetimi bile inşaat halindeyken almıştım. Sınav güzergahım orası idi. Yanımda sınav hocası trafik allak bullak. Birde kavşağın etrafından dön demezmi bana Neyse ki aktif kullanıcıydım da sorun yaşamamıştım lakin orada elenen çok olmuştu.

Şuan için tek el atılması gerek yer adliye kavşapı ardından da vakıf lambaları olmalı. Vakıfın oraya kavşak değilde batçık yapılsa bile kurtarır aslında.

ANA SAYFA -> BURSA