Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

İstanbul'a İhanet Edildi mi ?
EVET 92.6%  92.6%  [125]
HAYIR 7.4%  7.4%  [10]
Toplam Oy : 135

Teflon Tava
1 ay önce - Sal 21 Nis 2020, 12:42

Engin abi İmamoğlu gibi müteahhitler batırdı İstanbul'u yani ne desek boş.

enginist

1 ay önce - Sal 21 Nis 2020, 12:50

Haklısın ama bu adamlar sadece buz dağının görünen yüzü.

Bizim medeniyetimizin Temel'ini oluşturan inancımıza sahip çıkıp gereklerini yerine getirmemiz lazım.

Böylece daha ahlaklı ve erdemli bir topluma sahip olabiliriz

O zaman İmamoğlu gibiler o makamları rüyalarında bile göremez olurlar.

osman yörükoğlu
1 ay önce - Sal 21 Nis 2020, 13:00

Alıntı:

Hiçbir insan sırf yandaş diye Ağaoğlu gibi zatları savunma durumuna düşecek kadar alçalmamalı 
İbretlik 

Niye sen chpli veya muhalefetten yana olan başka birisini savunurken yandaş olmuyorsun da ben niye oluyorum.Esas yandaş sizsiniz Ali Ağaoğlu benim babamın oğlu değil yaşadığı hayat da beni ilgilendirmez.Devlete aykırı birşey demiş mi işlerinde devlete aykırı bir dururm yapmış mı ben ona bakarım.Yapmamış.Yoksa kazandığı para benim zerre umrumda değil.Esas siz oy verdiğiniz ya da savunduğunuz chpli yandaşlara bakın.Hepsi medet umdukları biten pkknın sempatizanı olmuş.Siz de o yandaşların dediklerinden çıkmıyorsunuz peşlerinden koşuyorsunuz.

Alıntı:
helal olsun sana gökan gözler o kadar kör olmuşki savunulmayak kişiyi savunuyorlar halbuki kim ihanet ettiyse hepsi aynıdır  

tipik cevap verememe ve wc ağzı ile savunma yapma adı osman olan kişinin 

Arkadaş ben gökdelenleri savunmuyorum ama gökdelenlere gelene kadar İstanbul'da zamanında yapılmış bir dünya kaçak yapı var.Bunları da siz görmuyorsunuz sizin gözler kör olmuş galiba.Cevap veriyoruz sizin gibilere bazen wc ağzı lazım.Siz bu dilden anlarsınız

Emir ERTEN

1 ay önce - Prş 30 Nis 2020, 18:08

İstanbul'a yatırımlar artık teşvik edilmemeli. Atıl kalmış birçok şehir var. Yatırımlar oralara kaydırılmalı. Gençlerde de bir İstanbul'a yerleşme merakıdır gidiyor yıllardır. Sanki hayat kalitesi zirvede bir kentmiş gibi.

İstanbul'a göç edenler en büyük ihaneti yapıyorlar. Gençler öncelikle kendi memleketlerini düşünmeli. Girişimci gençler kendi memleketlerinde iş kurup fikir üretmeli. İş kuracak sermayesi olmayan gençler ise arayış içerisinde olmalı ama İstanbul'da değil. Devlet ise bu gençlere arka çıkmalı.

sayfa 5
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet