Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3

En Başarılı Bakan Sizce Kim? Neden
Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Fuat Oktay 0.0%  0.0%  [0]
Adalet Bakanı: Abdülhamit Gül 2.7%  2.7%  [3]
Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Zehra Zümrüt Selçuk 0.9%  0.9%  [1]
Çevre ve Şehircilik Bakanı: Murat Kurum 0.9%  0.9%  [1]
Dışişleri Bakanı: Mevlüt Çavuşoğlu 4.5%  4.5%  [5]
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı : Fatih Dönmez 0.9%  0.9%  [1]
Gençlik ve Spor Bakanı: Mehmet Kasapoğlu 0.0%  0.0%  [0]
Hazine ve Maliye Bakanı: Berat Albayrak 3.6%  3.6%  [4]
İçişleri Bakanı: Süleyman Soylu 44.1%  44.1%  [49]
Kültür ve Turizm Bakanı: Mehmet Ersoy 0.0%  0.0%  [0]
Milli Eğitim Bakanı: Prof. Dr. Ziya Selçuk 6.3%  6.3%  [7]
Milli Savunma Bakanı: Hulusi Akar 4.5%  4.5%  [5]
Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca 24.3%  24.3%  [27]
Sanayi ve Kalkınma Bakanı: Mustafa Varank 3.6%  3.6%  [4]
Tarım ve Orman Bakanı: Bekir Pakdemirli 0.9%  0.9%  [1]
Ticaret Bakanı: Ruhsar Pekcan 0.9%  0.9%  [1]
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı: Cahit Turan 1.8%  1.8%  [2]
Toplam Oy : 111

ali dostbey
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 23:36

Şurası bir gerçek ki kendi alanlarında çok değerli ve başarılı bakanlarımız var; İçişleri bakanımız, Dışişler Bakanımız, Sağlık Bakanımız, Savunma Bakanımız, Sanayi ve Teknoloji bakanımız ve diğer tüm bakanlarımız başarılı çalışmalar yürütmektedirler.

AhmetB_44
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 23:42

Yıllar sonra bakanlıklar ehline verildi

Ziya Selçuk
Fahrettin Koca

Süleyman Soylu
Hulusi Akar
...

Bu ülkede eğitimci olmayan nice millî eğitim bakanları gördük

harun82_44
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 23:49

1.Suleyman Soylu 2. Mevlüt Çavuşoğlu 3. Fahrettin Koca 4. Abdülhamit Gul 5 . Ziya Selçuk 6. Mehmet Ersoy ...7.Ruhsar Pekcan 8. Çevre ve şehircilik bakanımız Murat bey. Bu bakanlar hakkıyla çalışıyor ..Helal olsun.. Tabiki Hulusi Akarada ayrı parantez ..

Bakın bakanlık yapanların hemen hepsi kendi mesleği ,uzmanlık alanı ..

Güzel fatih

1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 03:13

Sağlık bakanı Fahrettin Koca bey

istamin uzbek
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 04:44

Benim fikrimça hepsi bakanlar iyi çalişiyor.
TV da hep gördüğumuz Hulusu Akar, Süleyman Soylu hep gündem olan terör va diş operasyonlar ile bağli olduğu için iyi taniyoruz va çalişmalarini izlemek imkanimiz oluyor. Mevlüt Çavuçöğluda hep TV da onu da izlemek imkanimiz oluyor.

Sağlik Bakani Fahriddin Koca da şu günlerda aktual olan COVİD_19 yüzundan TV da sıq görunmeye başladi, onunda çalişmalarini izlemek imkanimiz oluyor.

Diger bakanlarin çalişmalarini TV yaritmiyor, yani hep gündemda değiller o yüzdan onlarin çalişmalarini izlemek imkanimiz olmuyor.

Kisacasi bakanlariniz iyi çalişiyor.

OkanDikmen

1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 21:59

Ben tüm bakanlarımızı başarılı ve iyi niyetli buluyorum. Ama bir öğretmen olarak ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitiminin çok hassas bir konu olduğuna inanıyorum. Bizim kendimizi zor kurtardığımız ucube eğitim sisteminin çocuklarımızı da yok etmemesi için Sn.Ziya Selçuk'un yaptığı değişimleri ve eğitime bakış açısını son derece başarılı buluyor ve destekliyorum.

Yavuz Sinop

1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:03

Başarılı bulduğum Bakanlar
İçişleri Bakanı: Süleyman Soylu
Sağlık Bakanı: Dr. Fahrettin Koca
Çevre ve Şehircilik Bakanı: Murat Kurum

ccahit
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:10

PKK nin kafasini kopartan Fetoyu bitiren her serrin başı orgutleri yok eden SULEYMAN SOYLU ...

Gerisi görevini olduğu gibi yapıyor hepsine başarılar....

Orhan kahraman5454
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:24

tek tek bakanımızın ismini vermeye gerek yok kısaca olayın özeti şu kim bu devlet için halk için elinden geleni yapıyorsa hepsinden Allah razı olsun inşallah çöpcüsünden doktorundan bakanını na kadar

mehmet GZL
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:37

Cumhurbaşkanı Yardımcısı: Fuat Oktay.... Olmasa da olur ...herhangi bir pozitif etki göstermiş değil

Adalet Bakanı: Abdülhamit Gül.... Başarısız ... bazı kararlar var ki şaka gibi insan gerekten bu ülkede adaletin var olup olmadığı konusunda zaman zaman sıkıntı yaşıyor

Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı: Zehra Zümrüt Selçuk...Başarısız sebebi herkes tarafından malum ...uzun uzunca anlatmaya gerek yok

Çevre ve Şehircilik Bakanı: Murat Kurum....Yanlış zamanda doğru yere doğru insanı getirdiler Keşke kentsel dönüşüm başlamadan önce imar affından önce bakanlık yapabilse idi o zaman belki de şehirlerimiz böyle talan edilmezdi

Dışişleri Bakanı: Mevlüt Çavuşoğlu....Başarısız hemde uzunca bir dönemdir ....ama ondan öncekilerle kıyaslama yaparsak başarılı denile bilir Bu ülke A.davutoğlunu gördü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı : Fatih Dönmez.... Sanırım başarılı olacak akdeniz de ortalığı tozu dumana kattı temennim başarılı olup etrafımızda herkesin sahip olduğu doğal kaynaklara bizimde sahip olmamız

Gençlik ve Spor Bakanı: Mehmet Kasapoğlu....Ülke henüz olimpiyat görmedi sportif bir başarıdan bahsetmek için erken haa keza tesisleşme hamleleri de ondan önce yapıldı ... Şuan için değerlendirmek yanlış olur

Hazine ve Maliye Bakanı: Berat Albayrak....Değerlendirilemeyecek düzeyde ... ne dediğimi anladınız ....bulunduğu mekan bir kaç beden kendisine büyük geliyor

İçişleri Bakanı: Süleyman Soylu.... Cumhuriyet tarihinin en başarılı iç işleri bakanıdır ... Tartışmam... efsane olmaya doğru gidiyor

Kültür ve Turizm Bakanı: Mehmet Ersoy....Başarılı ...adamın kimden paranın nasıl geleceğini biliyor bir kaç röportajını dinledim gayet olumlu buldum ... Tek sorun fazla ülkenin üst tabakası ile haşır neşir... Sanırım hedefi maraba turist değil ... sosyetik paralı turist çekmek ...bunun sahip olduğu ultra lüks otellerinin etkisi olmuş olabilir

Milli Eğitim Bakanı: Prof. Dr. Ziya Selçuk... Bu ülke ne eğitim bakanları gördü neler ile muhatap oldu ayakta uyuyanı mı dersin iki kelime edemeyeni mi ...eğitimci olmayan eğitimden anlamayan bakanımı ...onların ardından süper kahraman

Milli Savunma Bakanı: Hulusi Akar... Kendisi benim komutanımdı bir zamanlar ...Değerlendirmek ne haddime o kadar ekmeğini yedik Allah çarpar

Sağlık Bakanı: Fahrettin Koca.... Bu zamana kadar kendisinden bir haber alamıyorduk meğerse yere bakan yürek yakan cinstenmiş ... gayet olumlu çalışkan ve donanımlı görüyorum kendisini

Sanayi ve Kalkınma Bakanı: Mustafa Varank.... istisnasız en çok koşturan en çalışkan bakan takip etmek bile zor inşallah böyle devam eder

Tarım ve Orman Bakanı: Bekir Pakdemirli.... Tarım ak parti dönemlerinin vasat politikası pakdemirlide vasat olan tarım politikasını iyice aşağı çekti ... Hatta onun yüzünden seçim kaybetti ...Adam ülkenin patates soğan dengesinden habersiz

Ticaret Bakanı: Ruhsar Pekcan... Olumlu yada olumsuz tartışması yapacak bilgiye sahip değilim

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı: Cahit Turan.... Binalinin üstüne çıkamayacağı için hep başarısız kalacak Bu ülke binali yıldırım resitalini gördükten sonra diğerleri hep vasat geliyor

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET