Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 804
tırsoy
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 21:51

Alıntı:
Haziran mı

evden çıkmazlarsa,ellerini yıkarsalar,kurallara riayet ederseler,haziranda bir rahatlama olur demiş.bu kurallara uymucak bir dünya insan olduğu için,haziranı falan unut yani.[/quote]

MeteHan!
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 21:58

Fransa göçmüş yahu
İspanya Fransa İtalya avrupada en ağır durumda olanlar galiba

Mehmet uygur
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:04

Fransanin ici bombos bir ulke, salgin sonrasinda sudan cikmis balik gibi italya ve ispanya ile birlikte avrupa birliginden ayrilacaklar

Alıntı:
Fransa göçmüş yahu

Ersin_35
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:06

Metehan tamam avrupa çöktü ama şu haliyle bizde onların yolunda ilerliyoruz. İnşallah olmaz inşallah yanılırım ama bizde bu yolda gidiyoruz. İçişleri bakanımız bugün insan hareketi %80 azaldı dedi ama sanırım bilgi veren danışmanları kandırıyor. Ben çevremde %80 Bir azalma görmüyorum. Biliyorum ki böyle bir azalma hiçbir yerde yok. Şu anki önlemlerimiz bu durumun ilerlemesine engel değil.

En son Ersin_35 tarafından Prş 26 Mar 2020, 22:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

BJK 5106

Avrupa'nın önde gelen hemen her ülkesinde bu pik seviye ve sonrasında durağanlık ve kademeli düşüş olağan olacaktır muhtemelen.
Almanya vb. birkaç istisna şimdilik "kamufle" bir vaziyette işte.
Net bilgi olayı genel manada sınırlı olduğundan kısmen sistemsel kısmen diğer malum gerekçeli diyelim.

ads 1940

Alıntı:
Fransa göçmüş yahu

Malesef bu üç ülke de bizim gibi Akdeniz ülkesi son günlere kadar devletleri önlem almadı halkları da salgını umursamadı gezdi tozdu eğlendi ve sonuç!

Güven Hoca

2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:09

Hala öyle.Bugün yazdım ya millet ne maske ne eldiven saldım çayıra geziyordu pazarda ve yolda.Sanki virüs yok ortalık şenlik havada güzel.

Burç

2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:19

İspanya başkenti Madrid hastanelerinde insanlar yerlerde yatıyor. Avrupanın makyajı aktı.

Bizde de birileri "umreci"lere takmış kafayı.
Oysa Suudi Arabistan'da toplam 3 tane ölüm var.

tayfun09
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:23
bu gün

Putin’den corona açıklaması: 2-3 ay içerisinde…
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rus iş dünyasının temsilcileri ile yaptığı toplantıda corona virüsü 2-3 ay içerisinde yenebileceklerini söyledi.

Beratk
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:28

Güven bey hasta olmayan insanların maske takması onları korumaz, eldiven takmak yerine el hijyenine dikkat etmek, eli ağıza yüze götürmemek sabah akşam tüm uzmanların söylediği uyarılarda mevcut. Dışarda kişiler arası gerekli mesafe korunmalı bu da bir veya bir buçuk metre uzaklıktır.

sayfa 804
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET