Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 944
Resul GUL
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 21:25

Stad güzel gidiyor derken korktuğumuz başımıza geldi Bir kaç yıldan beri koltuk renklerini konuşuyordur pikselli mi olacak, düz mü olacak, Renkler neler olacak İnşallah bu noktada batırmazlar dedik Ama karşımıza, alev desenli +Adana ile alakası olmayan renkler çıktı..

Mustafa Arıcaklı
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:21

Koltuk Rengi Turuncudan Maviye Dönen Bir Piksel Olsaydı Herkesimi Tatmin Ederdi, Mevcut Renk ve Alev Filan Sanki Stadyum da Mangal Partisi Varmış Gibi Olacak.

BJK 5106
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 22:27

O tür turuncu mavi gradyan geçiş önerilerini taa inşaat sürerkenden beri yazdık çizdik.

Bizim kadar takip edip umursayan olmayınca... Karar ve fiili anlamda son noktada kampaya vs. bir anlam ifade etmezdi yani...

kebabman_sefik AKKURT

2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 00:15

Alıntı:
Kulüpsel anlamda tarafsız olsun düşüncesiyle yapılan birşey zaten. Onda da madem iki tarafın asli renkleri olmayacak ulusal renkler olsun şeklinde bir anlayış ile hareket edildi.

Bu hareket yöntemi doğru sonucu vermedi malasef .Ben kırmızı beyazı ulusal renk olarak algılamıyorum , Antalyaspor ,Samsunspor ,Sivasspor gibi algılıyorum.
Karar veren arkadaşlar biraz saygılı olsalardı bir arkadaşın şu sonucuna bile ulaşabilirlerdi.

(+)

Gerçi bana kalsa koltukları bu yada buna benzer bir dizaynda isterdim

Benche
2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 00:49

ben eski sayfalarda (4-5 sene önce) bir yorum yapmıştım.
demiştim: ads ve adanaspor un renkleri (mavi,lacivert,turuncu,beyaz) taraftarların önünde karıştırılsın, çıkan renk koltuk rengi olsun demiştim. tabi baskın renkler (lacivert,mavi) farklı oranlarda karıştırılacaktı. bu sayede kimse çıkan renge karşı çıkamayacaktı
acaba. öyle bir şey yapılsaydı nasıl bir renk ortaya çıkardı? hep merak etmişimdir. şimdiki kırmızı-beyaz ı görünce merakım daha da arttı.

Ömer_KSK
2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 01:01

Adana için butik konseptli ikinci bir stadyum projesi olsaydı, bu koltuk renkleri fiyaskosu ortaya çıkmazdı. İki stadın birinde koltuk renkleri turuncu-beyaz, diğerinde mavi-lacivert yapılırdı ve olay tatlıya bağlanırdı.

Bu kente ikinci bir stadı çok görenler, umarım bir gün yaptıkları bu hatanın farkına varırlar da Adanaspor ve Adana Demirspor taraftarlarından samimi bir şekilde özür dilerler.

BJK 5106
2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 01:06

Geçtiğimiz yıllarda varsayımsal ve maksat fikirsel olduğu için kabalama yaptığım çalışmaların birkaçı

(+)

İnşaat üzerinde yaptığım mavi yoğunluklu dizayda turuncu renk temsili merdiven ve yazılarda olabilir diye düşünmüştüm ama gerçekte protokol tarafı veya loca önü tribünlerde de artırım olabilirdi.

Tersi şekilde bir yöntem de olabilirdi.

Orantı işine aşırı da bir takılması olmazdı sanırım tarafların.

kebabman_sefik AKKURT

2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 02:07

Alıntı:
Adana için butik konseptli ikinci bir stadyum projesi olsaydı, bu koltuk renkleri fiyaskosu ortaya çıkmazdı. İki stadın birinde koltuk renkleri turuncu-beyaz, diğerinde mavi-lacivert yapılırdı ve olay tatlıya bağlanırdı.

Bu kente ikinci bir stadı çok görenler, umarım bir gün yaptıkları bu hatanın farkına varırlar da Adanaspor ve Adana Demirspor taraftarlarından samimi bir şekilde özür dilerler.

Bir takım ile özellikle alt liglerde mücadele eden takımlarla gönül bağı olan senin gibi arkadaşlarlarla aynı frekansta buluşabiliyoruz. Görüşlerini belirttiğin için çok teşekkür ederim.
Adana'ya iki stadı çok görüyorlar, böyle değerlendirmede bulunanların çogunluguda 1980'lere kadar Adana'nın her mahallesinde bir futbol sahası olduğunu ve her mahallenin kendi futbol takımı olduğunu ve Adana takımlarının en başarılı yıllarını bu yapı sayesinde kazandığını bilmiyorlar.
Yenisi tamamlanınca eskisinin üzerine planlar yapıyorlar. Eskisi Kalsın , kullanılsın , kime ne zararı var. Etraftaki binalar yapılmadan stad oradaydı . Bana kalsa tarihi anıların hatırına Adana Demirspor mevcut stadı yenilemenin yollarını arayıp mevcut stadta devam etmelidir.Yenisinde Adanaspor oynasın

Bu aşamaya gelene kadar Adana'yı yöneten ve yönlendirenlerden görüş alınmamış olabilir mi?Alındıysa mevcut sonucu nasıl ve ne karşılığı kabullendiler diye merak ediyorum.Alınmadıysa neden herkes başını kuma gömmüş , ses çıkarması gereken mevkilerin hiç birinden çıt çıkmıyor. Klüp yöneticileri ,belediye başkanları , milletvekilleri (gerçi onların çoğunluğunun kalbinde İstanbul takımı yatıyor) , taraftar dernekleri vsr . Çıt yok.

Tepki gösterenler takımları ile gönül bağı olan genelde hiçbir gruba dahil olmayan , iş hayatlarında başarıyı yakalamış kişiler.
Bu koltuk rengi sorunu burada bitmez. Birkaç sene sonra illaki değiştirilir ancak o zamana kadar araba koltuk kılıfı imalatçılarının yeni müşterileri de biz oluruz iki maç bilet parasını da koltuk kılıfına veririz.

Mevcut dizayna olur verenler olacakları seyredecekler Kimbilir belkide koltuk üreticici firmaya bir iş daha çıksın diye düşünmüşlerdir.

kebabman_sefik AKKURT

2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 02:22

BJK 5106 demiş ki:
Orantı işine aşırı da bir takılması olmazdı sanırım tarafların.

Kesinlikle olmazdı .
heleki mevcut plana ses çıkartması yasaklanmış olanların hiç takıntısı olmazdı Klup başkanları görüş bildiremiyor ! Yönetimle dirsek temasında olan taraftar grupları görüş bildiremiyor. Yerel gazeteciler görüş bildiremiyor.
Mevcut koltuk dızaynını yapanlara renk seçiminde verdikleri kararıı yakıştıramadım.

kebabman_sefik AKKURT

2 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 02:33

Bizim başkan 1 lira fazla olsun ama kırmızı olsun diye görüş bildirmiş . Kemal Sunal'ın film replikleri aklıma geliyor Kemal Sunal'ın 1980 lerde filmlerine konu yaptığı malzemeleri Adana 2020 yılında yaşıyor

sayfa 944
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET