Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
TRT'nin Değişimini Nasıl Buluyorsunuz?
« önceki   123 ... 505152

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 52

TRT'nin Değişimini Nasıl Buluyorsunuz?
Olumlu buluyorum... 39.8%  39.8%  [316]
Olumsuz buluyorum... (bir devlet televizyonuna yakıştıramıyorum) 50.7%  50.7%  [402]
Kararsızım... 4.0%  4.0%  [32]
Beni İlgilendirmiyor... 5.4%  5.4%  [43]
Toplam Oy : 793

ads 1940
9 ay önce - Cmt 22 Hzr 2019, 19:10

Alıntı:
Muhteşem bir algı peşindesin. Kürtleri öven, Amed'i öven, Hdp'yi öven

1- Kürtler bu ülkenin asli unsurlarıdır senin benim gibi başta oy kullanma olmak üzere aynı haklara sahip olan vatandaşlarıdır.
2- Amed derken Amedspor'u kasdediyorsan o da bu ülkenin resmi futbol federasyonu tarafından kabul görüp onaylanmış resmi müsabakalarda resmi şekilde yarışma hakkı olan resmi spor kulübüdür.
3- Bahsettiğin o parti de bu ülkede seçimleri düzenleyen ysk tarafından onay almış seçimlere girmesinde sakınca görülmemiş resmi partisidir isteyen över isteyen tribünden destekler isteyen köstekler onları geç.

Peki ya osman öcalan kim oluyor da kamu yararına yayın yapmakla yükümlü TRTye çıkartılıyor? kamu yararı bu mudur? bunu ekrana çıkartanlar bunu şehit ailelerine nasıl açıklayacaklar.

Alıntı:
İtin kardeşi hdp hakkında kötü konuştu ve gerçekleri konuştu diye senin bu öfken.
KRT'de her gün chp ve hdp övülüp pkk propagandası yapılıyor, 1 kez eleştirdin mi

Ya bana ne KRT'den A Haberden Halk TVden bunlar şahsa bağlı ticari kuruluşlardır onlar öcalanın açıklamalarını yayınlarsa kendi bilecekleri bişeydir kanalın sahibini ilgilendirir izlemezsin olur biter suç işlemişse cezasını RTÜK keser burda konu TRT bizden vergi toplayan TRT hepimizin kanalı TRT, bu adam hangi sıfatla bu kanala çıkartılıyor konuşturuluyor? vergilerimizle beslenen bu kuruma hesap da mı sormayalım? madem öyle bizlerden bu kanal için vergi toplamasınlar ''TRT Çözüm Süreci-2'' diye bir kanal açsınlar şifreli yayın yapsın ordan ne yayınlarsalar yayınlasınlar hoşunuza giderse abone olur izlersiniz.

yakupfurkan24
6 ay önce - Cmt 21 Eyl 2019, 00:56
TRT SPOR 2 Kanalı Hakkında

TRT SPOR 2 Kanalı bugün itibaren saat 00:00 da HD olarak test yayınına başladı. 27 Eylül'de normal yayına başlıyor...

salihhr

6 ay önce - Cmt 21 Eyl 2019, 00:59

TRT Spor 2 kanalını kurduysa, bi zahmet 2. Lig maclarini versin de biraz şifresiz maç izleyelim. En azından haftada 2-3 maç verse yeter, 2. Ligde Samsunspor, Sakaryaspor gibi önemli takımların yanı sıra birçok şehir takımı var ama maçlarını yayınlayan yok malesef

yakupfurkan24
6 ay önce - Cmt 21 Eyl 2019, 01:43
Canlı Yayın

TRT SPOR Canlı Yayını:
https://www.trtspor.com.tr/canli-yayin-izle/trt-spor/

TRT SPOR 2 Canlı Yayını:
https://www.trtspor.com.tr/canli-yayin-izle/trt-spor-2/

İsmet Bayramoğlu
6 ay önce - Cmt 21 Eyl 2019, 03:39

Spor kanalları artıyor ama nedense spora dair hiçbir şey izleyemiyoruz. Onlarca branş, turnuva, maç vb. var ancak bunların hepsi şifreli yayınlanmakta.
Bu haliyle devam edecekse açılması pekte heyecan uyandırmadı.

nazif yağız çilek
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 20:11

trt 70'lerdeki 80'lerdeki 90'lardaki yayınlamış final yapan dizileri tekrar yayınlaması için
trt nostalji adlı tv kanalı kuruslun 24 saat dizi yayınlansın mesela kuruntu ailesi gibi hüsnü
beyamca gibi bizim evin halleri gibi çiçek taksi gibi kaynanalar gibi perihan abla gibi ve benzeri gibi final olan eski diziler yayınlansın yayınlansın ki eski diziler tarihe meydan okusun

Kenanwow
2 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 20:18

TRT Belgesel Türkiye'nin en iyi kanalı

sayfa 52
« önceki   123 ... 505152
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET