Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5552
Ardaergin
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 14:54

Alıntı:

Ne kadar rahat söylüyorsunuz.
Hem kimse sokağa çıkmayacak, devlet koltuğunun yarısını sat diyecek. Hemde aynı fiyattan satacak.
4.000 euro krediyi ödeyecekmisin her ay?
Götürdüğün yanında şoföre muavine para vermeyecek misin? Bekara karı boşamak ne kadar kolay
Soygunmuş...

Devlet sana bunu zorunlu tutsa ne yapacaksın acaba
Hep kendimizi düşünüyoruz.

Şu hastalık muhabbetinden sonra milletin feleği şaştı.

Afedersiniz de siz bunları söyleyebiliyorsunuz iyi hoş da o zaman seferleri durduranlar ne yapacak onlar muavine şoföre para ödemiyor mu ?
Çoğu firma seferi durdurdu. Fiyat artırırsın ama pamukkale ve kamil koç aşırı yapmadı zaten 110 lira idi 120 lira oldu ama bazı firmalar o yolu haketmeyen fiyata 50 60 lira zam yapmışlar buna da ben soygunculuk derim sen ister kabul et ister etme ....
Bazı üyeler laf olsun torba dolsun diye eleştiri yaptığımı düşünmüş hiç bir şekilde boş eleştiri degik araştırsınlar ve doğruyu konuşsunlar burada herkes biliyor 90 liraya da yolcu tasinir 150 liraya da
90 lirada kar ediyor ama 10 lira eder 150 lirada kar eder ama 70 lira eder . Her türlü kar edilir.

Yorum yaparken lütfen doğruları konuşarak yorum yapalım.

Ali clarkkent
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 15:25

Alıntı:
Kaçak sefer düzenleyenleri, özel minibüs kiralayıp memleketine gidenlerin istatistiklerini de tutuyorlar mı sayın bakanımız?

Biliyorsan ihbar et. Ondan sonra eğer bir şey yapılmazsa o zaman tepki göster.

omer ornek
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 15:34

KORAY ABİ AĞZINA SAĞLIK ABİM
polemiğe girmemek adına fazla yazmak istemiyorum ama haksızlıklar yetti cidden otobüslere otobüsçülere bu kadar karşıysanız ne binin tercih edin nede yazın merak etmeyin sadece sektörün takipçisi değil 6 yılı aşkın içindeyim ve 10 gün gibi bir süredir yatmaktayım durum çok kötü dışarıdan her şey o kadar kolay ki HEM 2+1 OLACAK HEM KOLTUK SAYISI AZ OLACAK HEM LÜKS OLACAK SON MODEL OTOBÜS 2015 FALAN DA KURTARMIYOR ARTIK HEM 20 ÇEŞİT İKRAM OLCAK WİFİ PRİZ BÜYÜK EKRAN OLACAK AMA EN UCUZU OLACAK BU NASIL BİR ZİHNİYET BENCİLLİK
otogar çıkışı - komisyon - ikram - personeli parası mazot (biz kastamonu ilçeye çalışan firma git gel 2600 sadece mazot yakıtı var) - tesis masrafları - gişe masrafları - 3.KÖPRÜ GİŞE VE MAZOT ya bunlar sadece yolda giderken harcadığın masraflar diğer giderlere daha değinmiyorum otobüs senetleri çalışan sigortaları yazıhane kiraları vergiler borçlar daha niceleri fazla uzatmak istemiyorum neyse
UĞRAŞMAYIN ARTIK YETER OTOBÜSLERLE!!!

Ardaergin
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 16:30

Alıntı:
3.KÖPRÜ GİŞE

Ne 3. Köprüymüş be arkadaşım.
Turkiyenin her şehrini birbirine 3. Köprü bağlıyor sanki .
Başka şehirlerde de mi 3. Köprü var .
Allah'tan bu 3. Köprü var yoksa ne konuşacaktınız bilmiyorum
Artan fahiş fiyat varsa buna tepki gösteririm bir güne bir gün eski mesajlarıma bakin bulabilir mısınız kötüledigimi. !!!

Metro neden fiyat artırmadı sistemde hala aynı fiyat demek ki o fiyata da kar edilebiliyor

totoci metin
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 16:39

Polomik de neymis isinize gelmiyo mazot kopru host sigaran yemegin lastigin boyan makyajin bak kardesim kac yolcun mola verdigin tesiste yemek yiyebiliyor sende yeme sende icme zikkimi senden bilet alan yolcun nelerinden fedakarlik yapiyo sende yapcaksin mecbursun bunu size anlayanakar yazacam insan olcaksiniz firsatci degil

omer ornek
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 17:24

Kimse burda şoförün muavinin içtiği sigaranın yediği yemeğin hesabını soramaz ben yeri geliyo 2.5 ay evindeki yastığıma başımı koyamıyorum benim ne öğlen yemeğim nede mesai yemeğim var tabiki de yerim merak etmeyin gerçekten ihtiyacı olan insanları yanımıza davet ediyoruz insanlık konusuna gelirsek kimse sizden öğrenmicek insanlığı terbiyeli olun sizinkini de anlamış olduk kusura bakmayın biz ailemizden sevdiklerimizden yeri geliyo canımızdan fedakarlık yapıyoruz merak etmeyin

totoci metin
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 18:10

Sizde milletin cebinden elinizi cekin ozaman mesele kalmaz . Bi laf vardir ölü eti yenmez

alperenfatih
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 18:14

Türker Baran bey bu kadar uzun bir mesajı okumam diye düşünüyordum ama akıcıydı, okudum, ilginç bilgiler vardı. Japon kültürünü anlatırken üzüldüm. Esasında eskiden biz de böyle kibar ve anlayışlı iken malesef şu anda gitgide geri gidiyoruz.
Japonya'da da İngiltere gibi trafiğin soldan gittiğini yeni öğrendim.

Koray C.

6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 18:24

Otogarlar Pamukkale ve Kamil Koç otobüsleri ile dolu.
Metro turizm komisyonları oldukça aşağıya çekti.
Bursa İstanbul 48 lirayken 65 liraya çıktı. Çift katlılar İstanbul İzmir İstanbul çalışmaya başladı.
Komisyonlar aşağı çekilince fiyatlarda da ortalama bir artış olunca bireyselciler çalışmaya başladı.
İnsanlar ekmek yemeye başladı. Kamil Koç bitti bitecek zaten seferler iptal, Pamukta ciddi azaldı.
İnsanlar otobüs bileti bulamıyor şuan oraya buraya. Esnaf Metro sayesinde para kazanıyor.
Bireyselciye para kazandıran en iyi firma Metro turizmdir. Hatta bu işler düzeldiğinde komisyonlarda çok ciddi artış olmayabilir. Esnaf rahat bir nefes alacak inşallah.

Kim otobüsçünün yanında görelim hadi. Hani herkes elini taşın altına koyacaktı ya bakalım neler olacak?Kamil Koç herkesin sözleşmelerini fesh etti. Adamlar isterse 70.000 aylık garanti versin yine gidip çalışmam diyor. Hangi esnaf gidip çalışır bu saatten sonra. Geçen seneyi hatırlayın Kamil Koç piyasaya nasıl saldırıyordu. Ama şimdilerde böyle değil bu virüsten önce de aynı şekilde. Konkordato ilan edebilirler kim bilir ?

Ümmü 34
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 19:02

Koray bey sizce flixbus ne yapmaya çalışıyor israilliler dediğimiz adamlar bundan iyiydi valla

sayfa 5552
ANA SAYFA -> ULAŞIM