Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 861
Ali kam
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 13:17

Alıntı:
Yüzyıl durağında peyzaj için çalışmalara başlanıyor sabahtan beri yer düzenleme çalışması var

Fotoğrafla destekleyebilir misiniz? Malum evde kalmak zorundayız.

mesuta
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 17:50

Ekonomideki yavaşlama inşallah bu hattın bitişini etkilemez. Ama karamsarım. Bir kaç ay daha uzayacağını tahmin ediyorum.

Yakup

1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 17:53

Alıntı:

Ekonomideki yavaşlama inşallah bu hattın bitişini etkilemez. Ama karamsarım. Bir kaç ay daha uzayacağını tahmin ediyorum.

Bir sekilde etkileyecektir diyorum..

O hatta gidecek olan para suan virüs dolayisinda topluma kazandirilmaya calistiriyorlar diye düsünüyorum..

Ustura Faysal
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 18:17

Uzayacaktı zaten, şimdi bu virüs bahane olacak. 😎

Jezky
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 18:46

20 senede bir hat bitmiyor memlekette. Sanırsın aya otoyol döşüyoruz. Metroların başlangıç ve bitiş tarihlerine sadık kalınamıyor bir türlü. Beşiktaş, Fatih civarındaki çalışmalarda olduğu gibi tarihi eserlerle ilgili bir durum olsa beklenmeyen bir olay olarak değerlendirilip gecikmesi kabul edilebilir de bu hattın böyle bir durumu da yok. Üstelik bu hattın tüm etaplarının bitimi için 2019 tarihi verilmişti. Gel gör ki 2020’deyiz ve birinci etap bile sürekli erteleniyor. Ve bunun daha Kabataş ve Esenyurt etabı var.

En son Jezky tarafından Prş 26 Mar 2020, 18:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

em1nk
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 19:54

Bu bilgi var mıydı bilmiyorum (fotoğraf çekemedim) ancak az önce Karadeniz Mahallesi (Kiptaş Venezia) istasyonundan geçtim ve yürüyen merdivenlerin ışıkları yanıyordu. Şahsen ben ilk kez şahit oldum.

Dokak
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 20:09

Bu iyi haber inşallah kısa sürede biter.

sonmezmen
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 13:03

merhaba arkadaşlar bir kaç gözlemimi paylaşmak istiyorum sah ile ilgili.
fotograflarını çekemedim ama çırçır, yeşilpınar, akşemsettin duraklarında işçiler çalışıyor.
kimi asansörleri tamamlıyor kimi yürüyen merdivenlerin eksiklerini tamalıyor kimisi ise vinçlerle aşağıya birşeylşer indiriyor.
yani üç dört durak bouyunca ilerlediğim tüm istasyonlarda çalışan işçiler vardı.

Hasan2007
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 17:51
Çalışmalar tam gaz

(+)

(+)

em1nk
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 18:25

Alıntı:

Çalışmalar tam gaz

Fotoğraflar için teşekkürler. Hangi istasyondan çektiniz acaba?

sayfa 861
ANA SAYFA -> ULAŞIM