Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 286
nikomedya
2 hafta önce - Sal 17 Mar 2020, 01:40

Kesinlikle haklısın. Doğru bilgi oradadır diye bende bakıyorum ama haritalar eski.

fy2334
2 hafta önce - Sal 17 Mar 2020, 10:45

Alıntı:

Feridun341

Karayolları

Ben farklı bir konuda görüşlerinizi merak ediyorum.
Karayollarını internet konusunda çook beceriksiz ve vurdumduymaz buluyorum.
Gerekçelerim:
Yayınladıkları haritalar güncel değil. Türkiye haritasına bakalım: "01.01.2019 tarihine göre düzenlenmiştir" diyor. 2020 yılının mart ayında 2019 ocak ayına ait harita olur mu?
Otoyollara bakalım: Karayollarının yayınladığı haritaya bakarsak, Akhisar Balıkesir batı arası ile Balıkesir kuzey Bursa arası otoyol inşa halinde...
Yandex, google gibi kurumlar otoyol açılır açılmaz haritalarını güncellerken karayolları bunu bir senede bile güncellemiyor.
Gene Menemen Aliağa otoyolu karayollarına göre hala inşa halinde... Halbuki açılalı aylar oldu...
Kuzey marmara otoyolu da aynı şekilde... Karayollarına bakarsak inşaat halinde. Halbuki çoğu kısmı açık...
Peki sizce bunun sebebi nedir?
Karayolları hantal bir devlet kurumu mudur?
Bu güncellemeleri yapmanın büyük bir maliyeti mi var?
Yoksa bunu önemsemiyorlar mıdır?
Baska nedenler mi var?
İşin ilginci karayolları kendini icraatta çok becerikli görüyor.
Düşüncelerinizi merak ediyorum...

.
Türkiye'de her hangi bir kurumun başına bir yönetici atayanlar hemen onun etrafına bir danışman ekibini oturturlar.
Bu ekip de hemen (bazı hemşericilik vb dengeleri gözeterek) torpille ara kademe yöneticilerin atamalarını yaparlar.
Bu ara kademe yöneticileri de üstlerle sorun yaşamamak için her hangi bir fikir üretmez, her hangi bir yenilik yapmaz, üstten aldığı talimatı aynen uygularlar.
Bunun getirdiği olumsuz sonuçları da bizler buralarda tartışıyoruz.

Kamudaki bu başarısızlığın ortadan kalkması için torpil ve biat yerini liyakat ve dürüstlüğe bırakması gerekir.
Bunun çözümü de her hangi bir yere ara kademe bir yönetici atanacaksa, Devlet Personel Başkanlığı tarafından liyakatlarına göre üç adet yönetici adayını teklif edilecek, kurum başındaki de bunlardan birini atayacaktır.

alicanxyz
1 hafta önce - Pts 23 Mar 2020, 11:04

Uzman gakkos
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 22:07
Kuzey Marmara Otoyolu Kınalı yönünün kapalı olması

KUZEY MARMARA OTOYOLU ÇATALCA-KINALI VE KINALI-ÇATALCA YÖNÜNDE YOLLARIN TEKRAR KAPANDIĞI GOOGLE HARİTALARDA GÖZÜKMEKTEDİR.BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR GERÇEKTENTE BU YOL KAPALI MIDIR

tevfik59
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 01:11

Alıntı:
olması

KUZEY MARMARA OTOYOLU ÇATALCA-KINALI VE KINALI-ÇATALCA YÖNÜNDE YOLLARIN TEKRAR KAPANDIĞI GOOGLE HARİTALARDA GÖZÜKMEKTEDİR.BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR GERÇEKTENTE BU YOL KAPALI MIDIR

Yandex navigasyon, ibb trafik açık gozukuyor.

danutzu 2910
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 09:10

KGM'nin resmi haritasında kapalı bir sektör yok.
http://yol.kgm.gov.tr/guzergahanalizi
Google Haritalar resmi değil.

Kcekin
6 gün önce - Cum 27 Mar 2020, 09:24
Nakkaş Başakşehir arası ihale ilanı yayınlandı

Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nin Nakkaş-Başakşehir kesimi için ihaleye çıkıldı.

https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanla ...27-3-6.pdf

Mustafaa ahmet
6 gün önce - Cum 27 Mar 2020, 09:38

Alıntı:
Kuzey Marmara Otoyolu Projesi'nin Nakkaş-Başakşehir kesimi için ihaleye çıkıldı.

Bu iyi bir haber, ihale sonuçlanır işe başlanırsa harika olur.
Umarım elini taşın altına koyacak babayiğitler çıkar.

Erhan karakoc
5 gün önce - Cum 27 Mar 2020, 14:25

Tam olarak güzergah nasıldı bilen elinde döküman olan var mı ? Araştırdım ama bulamadım şimdi geçtiği yerleri.

Uzman gakkos
5 gün önce - Cum 27 Mar 2020, 23:02
SAYIN ERHAN KARAKOÇUN SORDUĞU SORUNUN CEVABI !!!!!!

SAYIN ERHAN KARAKOC BU YOL NAKKAŞTAN BAŞLAYIP BAŞAKŞEHİR SULAR VADİSİ ÜZERİNDEN GEÇEREK KUZEY MARMARA OTOYOLU BAŞAKŞEHİR HASDAL BAĞLANTI YOLUNA BAĞLANTISI SAĞLANACAKTIR. YANİ ŞU ANDA HİZMETTE OLAN BAŞAKŞEHİR HABİBLER YOLU VE İNŞAAT HALİNDE OLAN HASDAL YOLUNUN DEVAMI NİTELİĞİNDE OLACAKTIR.BİLGİNİZE

sayfa 286
ANA SAYFA -> ULAŞIM