Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
önens
6 ay önce - Pts 30 Eyl 2019, 17:09
Adana Çukurova Yeni Hükümet Konağı

(+)

(+)

Çukurova Hükümet Konağı Halil Avcı inşaat tarafından yapılıyor . Yüzüncüyıl dinozor park karşısına düşüyor yeri . Çalışmalar şuan temel aşamasında.

01cagatay23
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 01:25

İnşaat baya ilerledi ama bu başlıkta pek bir hareket yok nedense. konu ile ilgili detaylı bilgi verebilecek kimse yok mu acaba?

Adanalı Hamko
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 02:50

Ben bu Hükümet konağının ne işe yaradığını işlevinin ne olduğunu hiç anlamış değilim, israftan başka birşey değil, mesela bunun yerine öğrenci yurdu, veyahut hastane okul ne bileyim daha yararlı birşey yapılsa daha iyi olmazmı.

01cagatay23
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 13:19

Mevcut kaymakamlık binasında çalışan tanıdıklarım var. normalde 4-5 kişilik olması gereken odalarda 13-14 kişi çalışıyor. Böyle salgının olduğu günleri geçin kışın kapı pencere kapalı küçük bir odada 15 kişiyle aynı havayı solumak istemez sanırım kimse. o yüzden çok israf gözüyle bakmayın. Mevcut kaymakamlık binası okul olarak kullanılacak zaten buradan sonra

ceyhanlı umut
1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 15:27

Hükümet konağı önemli bir çok devlet kurumu bu bina içine konulabilir
ilçe nüfus müdürlüğü
ilçe sağlık müdürlüğü
İlçe mili eğitim
ilçe gıda tarım hayvancılık Vb

Adanalı Hamko
1 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 02:10

Alıntı:
Mevcut kaymakamlık binasında çalışan tanıdıklarım var. normalde 4-5 kişilik olması gereken odalarda 13-14 kişi çalışıyor. Böyle salgının olduğu günleri geçin kışın kapı pencere kapalı küçük bir odada 15 kişiyle aynı havayı solumak istemez sanırım kimse. o yüzden çok israf gözüyle bakmayın. Mevcut kaymakamlık binası okul olarak kullanılacak zaten buradan sonra

En azından eski Kaymakamlık binasının Okul olarak kullanılacak olması iyi birşey, atıl kalmaktan çok daha iyi.

önens
1 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 12:57

Bugün çektim.

ceyhanlı umut
1 hafta önce - Cum 27 Mar 2020, 15:17

Keşke Çukurova’ya büyük bir meydan yapılıp etrafına belediye binası hükümet konağı müftülük SGK binası noterlik vb kamu kurumları gelseydi daha planlı bir yerleşim olurdu
Kurttepe kavşağı bir meydan haline getirilebilirsiniz mesela etrafına kamu binaları ile Çukurova modern bir kent olurdu

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET