Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Spor Magazin
« önceki   123 ... 27282930   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 28
Haldun Turan

1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 01:40

1 haftayı geçti salona gitmeyeli.

Evde cardio tarzı bir şeyler yapayım bari.

Bel mekik hareketleri

Dumbell'ın olsaydı çalışırdım

Zeynep Bastık kim acaba?

Değişik bir soyadı var.

https://www.sporx.com/miralem-pjanicten-zeynep-ba ...Q839769SXQ

yusuf lutfi

1 hafta önce - Prş 26 Mar 2020, 02:14

Alıntı:
1 haftayı geçti salona gitmeyeli.

Evde cardio tarzı bir şeyler yapayım bari.

Bel mekik hareketleri

Dumbell'ın olsaydı çalışırdım

Kardiyo egzersizleri yemiyor bende. Yapılan anjiyo sonucuna göre kalp damarlarında ufak bir sorun olduğu gözlendi. Kardiyoya hiç bulaşmıyorum.
1-5 ve 10 kiloluk dambıl setlerim var sadece onlarla çalışmalar yapıyorum.
Rambo şınavı çekebilmek içinse evde gövdemi sığdıracak alan bulamadığım için ara vermek zorunda kaldım.
“Evde kal” bitse de özgürlüğümüze kavuşsak, ne mutlu olacağım.

Emir ERTEN

1 hafta önce - Cmt 28 Mar 2020, 13:23
Alexander Sörloth: Türkiye'de mahsur kaldım ama sorun yok

Alıntı:
Trabzonspor forması giyen ve Süper Lig'deki gol krallığı yarışında lider olan Alexander Sörloth, koronavirüs nedeniyle Türkiye'de geçen günlerini anlattı. Türkiye'de mahsur kaldığını söyleyen Sörloth, bunu problem etmediğini ve sürecin uzunluğuna kendisini hazırladığını belirtti.

Süper Lig'de gol krallığı yarışının zirvesinde bulunan Alexander Sörloth, tüm futbolcular gibi koronavirüs nedeniyle liglere verilen arayı evinde geçiriyor.Trabzonspor'daki performansıyla tüm dünyanın dikkatini çeken futbolcu evinde bir yandan salgının uzağında kalmaya çalışırken, bir yandan da formunu korumayı amaçlıyor. Ligde lider durumda bulunan takımının başarısında attığı 19 golle büyük pay sahibi olan Sörloth, bu süreçte hayatının nasıl değiştiğini Norveç basınına anlattı.

"FIFA OYNUYORUM"

Evinde tek başına olduğu bilgisini veren bordo-mavili futbolcu "Antrenman için özel bir oda oluşturdum ve burada günlük rutin çalışmalarımı gerçekleştiriyorum. Her gün antrenman yapıyor ve formumu korumaya çalışıyorum. Dışarı sadece markete gidiyor, sonra hemen eve dönüyorum. Bol bol Netflix izliyorum. FIFA gibi bazı futbol oyunları oynuyorum" dedi.

"TÜRKİYE'DE MAHSUR KALDIM"

Sörloth, Trabzon'a sık sık gelerek kendisinin misafiri olan kız arkadaşıyla bu süreçte ayrı kaldıklarını da aktardı. Bu konu hakkında yıldız futbolcu, "Eve gitmiş olsaydım, Norveç'te 14 gün karantinada kalmam gerekecekti. Sonra zaten Türkiye-Norveç sınırı kapatıldı. Bu durumda onun da benim yanıma gelmesi imkansız hale geldi. Şu an burada biraz mahsur kalmış durumdayım ama sorun değil. Yalnız olmak sıkıcı bir şey evet ama 2016'dan beri yurt dışında yaşıyorum ve buna alışığım. İçinde bulunduğumuz sürecin uzun süreceğine kendimi hazırladım" diye konuştu.

(Fanatik)

Zeki, çevik ve ahlaklı.

Haldun Turan

1 hafta önce - Pts 30 Mar 2020, 00:39

Rus model Maria Liman'dan karantina paylaşımı; "Yanıma partner arıyorum"

Koronavirüs sebebiyle ünlü isimler karantinada geçirdikleri anları Instagramda paylaşırken ünlü Rus model Maria Liman, karantina günlerini farklı bir boyuta taşıdı.

Rusya'da 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken ve giydiği kıyafetlerle turnuvanın en çekici taraftarı seçilen model Maria Liman, sosyal medyadan çok ilginç bir teklifte bulundu.

26 yaşındaki güzel paylaşımında, "Koronavirüs hastalığına yakalanmamış bir partner arıyorum. Londra'daki evimde benimle 3 ay zaman geçirebilecek bir partner arıyorum Bu güzel partnerini bekliyor.

Aldığım stoklar da bitti. Birlikte güzel zaman geçirebiliriz. Beni kurtaracak cesur adam nerede?" ifadesini kullandı.

Londra'ya taşındıktan sonra Chelsea maçlarına gitmeye başlayan ve taraftarların gözdesi haline gelen Liman'a, 2018 Dünya Kupası sonrası siyasete girmek teklifi yapılmıştı.

Rus Muhalefet Partisi yetkilileri, Maria Liman'a parti sözcülüğü teklif etmiş, başarılı model ise politika için aşırı dikkat dağıtıcı olduğunu düşündüğü için teklifi reddetmişti.

(Fotoğraflar Instagram'dan alınmıştır)

Linkde çok daha cüretkar pozları var ama onları siteye yükleyemedim

https://www.sporx.com/futbol/ekstra/rus-model-mar ...XQ?sira=30

Gokhan Bayraktar
1 hafta önce - Pts 30 Mar 2020, 00:41

Bu kadin virusten beter. Karantinada adami bogar bu

Haldun bari su gunlerde azicik zapt et kendini

Haldun Turan

1 hafta önce - Pts 30 Mar 2020, 00:45

Böyle karantinaya can kurban Gökhan.

Sporx sitesi seviyor magazini.

Aslında ciddi ve güvenilir sitedir ama magazin ve paparazzi haberlerini de paylaşıyor.

Sık kullanılanlarımda sporx.

Maria'ya sevgilerimizle Gökhan

Resul GUL
1 hafta önce - Pts 30 Mar 2020, 08:18

Alıntı:
26 yaşındaki güzel paylaşımında, "Koronavirüs hastalığına yakalanmamış bir partner arıyorum. Londra'daki evimde benimle 3 ay zaman geçirebilecek bir partner arıyorum Bu güzel partnerini bekliyor.

Şimdi millet Hastaneden temiz raporu alıp sıraya girer

Hey Allah ım milletin hiç derdi yokmuş gibi Habere bak, Ne diyelim Sporx Allah iyiliğini versin

Haldun Turan

6 gün önce - Sal 31 Mar 2020, 01:59

Resul Londra'ya kim nasıl gitsin uçaklar uçmuyor ama yine de seni çok iyi anlıyorum o kadar iyi anlıyorum ki bilemezsin

Kaynak: sporx

Emir ERTEN

5 gün önce - Sal 31 Mar 2020, 18:11

Bu rihanna da kendisini fasulyeden nimet sayıyor. Paparazziler tarafından fazla rağbet görmesi sırf melez olması yüzünden. Öyle abartıldığı kadar bir güzelliği de yok.

Mesajımı imtihan adlı şiirden iki mısrayla sonlandırmak isterim:

Nice güzeller güzeli insanlar gördüm
İçleri çürümüş sadece yüzleri süsmüş.

Hakan Sungur
5 gün önce - Sal 31 Mar 2020, 22:51

Rihanna'dan Emir'e yanıt gecikmedi:

sayfa 28
« önceki   123 ... 27282930   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET