Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 299
Samet531

2 hafta önce - Sal 17 Mar 2020, 22:57

Alıntı:
M2033'ü bugün 13B/13H ikisinden birinde gördüm Ümraniyede sefelere başlamış

Aynen öyle

En son Samet531 tarafından Çrş 18 Mar 2020, 13:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Vvfvg33
2 hafta önce - Çrş 18 Mar 2020, 03:50

M2045. Geçen hafta 22RE Fatih sultan mehmet beşiktaş hattındaydı

Batuhan143
2 hafta önce - Çrş 18 Mar 2020, 09:33

O araç 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla özel giydirilen 3 araçtan biriydi.1 hafta kadar 22RE hattında çalıştı ve geri döndü.

Alp2321
1 hafta önce - Pts 23 Mar 2020, 16:29

Hala M2383 M2052’yi servise vermiyorlar

güler 89
1 hafta önce - Pts 23 Mar 2020, 18:47

Tahminin araçlar uzun bir süre çalışmadı 1 yıldan fazla da olabilir bu araçların muayene ve sigorta olaylari bu yüzden bekletiliyor olabilir bu aralar gidemiyorum garaja gitsem net bir şeyler öğrenebilirim dediğim gibi en son ilk gün ki gibi gıcır gıcır yapılmış garajın yola bakan tarafına park etmişlerdi iç yer tabanlarını sabunlayıp temizliyorlardı.Yakın bir zamanda servise vereceklerine eminim ben
Bakalım diğer araçları ne zaman yapacaklar 6 araç kalmıştı en son yapılmayan.

Alp2321
1 hafta önce - Pts 23 Mar 2020, 20:01

2 seneye yakın yattılar garajlarda

selim beytullah
1 hafta önce - Sal 24 Mar 2020, 23:40

Alıntı:
Tahminin araçlar uzun bir süre çalışmadı 1 yıldan fazla da olabilir bu araçların muayene ve sigorta olaylari bu yüzden bekletiliyor olabilir bu aralar gidemiyorum garaja gitsem net bir şeyler öğrenebilirim dediğim gibi en son ilk gün ki gibi gıcır gıcır yapılmış garajın yola bakan tarafına park etmişlerdi iç yer tabanlarını sabunlayıp temizliyorlardı.Yakın bir zamanda servise vereceklerine eminim ben
Bakalım diğer araçları ne zaman yapacaklar 6 araç kalmıştı en son yapılmayan.

Citaroların Muayenesi Aralık 2019 Yapıldı. M2383 Ve M2052 Arızalıdır Yada Parça Bekliyordur

güler 89
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 00:12

Daha öncede yazdığım gibi araçlar yapıldı parça beklemiyorlar alp 2321 inde dediği gibi 2 yıl yattı bu araçlar sigorta muayene işlemlerinin yapılması gerekiyor kolay değil bu işlemler. İki yıldan fazla 24 adet araç servis dışına ayrılmıştı ayazağa garajında şimdi en son bildiklerimiz gördüklerimiz araçlar anadolu garajında toplanıyor en son gittiğimde tanıdıklarıma sorduklarımda 6 araç kalmıştı bakalım onları yapacaklarmı

selim beytullah
1 hafta önce - Çrş 25 Mar 2020, 03:12

Alıntı:
2 yıl yattı bu araçlar sigorta muayene işlemlerinin yapılması gerekiyor kolay değil bu işlemler.

Bak 2019 Aralık Ayında Citaroların Muayene Yapıldı Haberin Olsun Sarıgazi Garajı Ve Anadolu Garajında Yapıldı. Eğer Servise Verilmiyorsa Demekki Otobüs'de Eksik Bişeyi Vardır Onu Bekliyorlardır

güler 89
6 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 20:45

Olabilir belki iç aksamında gözle görülmeyen birşey bekliyor da olabilir.Doğru araçların muayeneleri yapıldı çalışır durumda olan araçlara yapıldı tamirde olup kısa sürede servise girecek araçlara muayene yapıldı bahsettiğimiz bu araçlar 2 yıldan fazla seferlere verilemedi çok fazla arıza çeşitleri yüzünden mesela anadolu garajında bir citaro var sadece kasa cam birkaç koltuğu kalmış araç var nasıl muayene yapılacak ki ben o yüzden dedim yanlış anlaşılmasın ,yapılmaz listeye bile girmez o araç sigortası yapılmaz sadece filoda hurda kararı çıkmadıysa gözükür.Bu arada Selim beytullah bence bu araçlar konusu hakkında baya bir bilgin var söylemediğin sende duran bilgiler varsa paylaşırsan da çok memnun olurum bu aralar pek paylaşım yapan fikrini söyleyen kimse yok gibi yazarsan çok memnun olurum gerçekten ne güzel karşılıklı fikirlerimizi söylüyoruz bilmediğimiz konular konular hakkında bilgi ediniyoruz.

sayfa 299
ANA SAYFA -> ULAŞIM