Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4986
Ayhan İmamoğlu

7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 10:06

Son durum nedir ??? işletme ve pendik ve maltepe bakım merkezleri hakkında bu regülasyon sistemi ne zaman faaliyete geçecek???

KKorkmaz
7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 12:55
@mustafasa7


merhabalar.

öncelikle göztepe köprüsünün göztepe olmadığı konusunu bir netleştirelim. yıllardır m4 göztepe durağının isminin yanlışlığından bahsederken tekrar kafa karışıklığına gerek yok. orası merdivenköydür veyahut örnek mahallesidir. aslında tam ikisinin sınırıdır. hatta göztepe parkının olduğu yerde caddebostandır.

ama dediğinizde çok haklısınız. göztepe, erenköy, suadiye, fenerbahçe, caddebostan, kalamış, kızıltoprak, feneryolu gibi yerlerden marmaray entegreli e5 ve metro bağlantılı seferlere yıllardır ihtiyacımız var. bir ara er1 tünelin altından, er2 ethemefendi ışıkları geçince 19f gibi inönü caddesine çıkıp, şu an m12-m8 bağlantı şaftı olarak inşa edilen kavşaktan atatürk caddesine dönerek geri ethemefendi caddesine iniyordu ki kadıköy - erenköy arası 30 dk olan otobüs yolculuğu yoğun saatlerde 1 saate ve hatta üzerine çıkmıştı. metroya ulaşım rahatlığı için yapılan bu deneme pek mantıklı değildi iptal edildi.

ama bu mahallelerin yıllardır e5 e ulaşımında sıkıntı var. eski ibb bu mahallelere pek hizmet etmiyordu zaten(malum sebepler) yeni ibb de henüz bir adım atmadı. umarım en kısa zamanda çözülür.Hamdullah Son

7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 14:46
Mustafa Ay Yavuz


Ben Forumu Marmaray inşası devam ederken yıllarca hergun takip ettip elimden geldiğince Florya bölgesinden foto attım vs.
Bu süreç içerisinde sık sık Mustafa Yavuza kızdım söylendim. Bu sırada İBB el değiştirdi. Yeni başkanı hep birlikte izliyoruz.
Borçlanma hızı herhangi bir projede ciddi ilerleme olmaması ve son bomba su berbat istanbul trafiğine Yeni sarı taksi plakası süreceğini açıklaması sonucu Mustafa beye haksızlık ettiğimi anladım.
Kusura bakmasın. Saglikcakla kalın selamlar.


onder ta2cl

7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 16:32

Bugün 13.00 suları
1 adet standart sefer 1 adet servis dışı boş tren geçiyor sırayla. İlginç bir durum.


(+)
(+)


mustafasa7

7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 16:55

Bugün dahil olmak üzere ben de servis dışı tabelası asılı çok tren geçtiğini görmeye başladım hatta. Bugün Önder bey ile yaklaşık aynı zamanlarda Suadiye'den Halkalı istikametine giderken gördüm bir tanesini.erimz
7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 17:13

Halkalı yönüne giden trenler, bugün Bakırköy istasyonundan çıktıktan sonra yolun ortasında duruyor ve bekledikten sonra manuel olarak devam ediyor. Bir sıkıntı mevcud ama bilemiyorum saygılar.

sefer bayraktar

7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 21:24

K.Çekmece batı çıkışı merdiven inşaatı....


(+)
(+)
(+)
Cüneyt Ersezen
7 ay önce - Cmt 15 Şub 2020, 23:48

Saat 14 civarı söğütlüçeşmeden halkalı yönüne 10 lu boş set geçiyor ve 10 lu halkalı trenin peşinden çok yavaş bir şekilde. Sadece haftaiçi oluyor zannediyordum ama bugün o treni bostancıda yakaladım. Ama ne yazıkki bu treni pendik veya maltepe gibi biryerde depolamak varken taa halkalıya gidiyor.

mert söylemez
7 ay önce - Pzr 16 Şub 2020, 04:08

TCDD tren hattını resmi olarak yükleniciden tamamen devraldı mı son durumda? Yoksa Maltepe Pendik depo sahaları ve Ayrlıkçeşmesi köprüsü gibi örnekler bitmeden bu gerçekleşmeyecek mi? Tam anlamıyla eksiklikler hala TCDD nin sorumluluğunda ve problemi mi onu öğrenmek istiyorum aslında kısaca. İşletmeyle ilgili sorunları da hala yüklenicilere fatura etmeye devam mı yoksa?

MuratGezgin61
7 ay önce - Pzr 16 Şub 2020, 08:00

Küçükçekmece Metrobüs durağının Doğu tarafında yeni bir üst geçit ve buradan da aşağıya, ya D100 köprüsünün kuzeybatısındaki eğimli toprak alana ya da köprünün orta kısmından alttaki İstanbul Caddesi'ne doğru, düzgün bir merdiven yapılırsa Metrobüs ile Marmaray arasında geçiş çok daha kolay ve kısa sürede yapılabilir.

(+)
sayfa 4986
ANA SAYFA -> ULAŞIM