Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5494
onur345

6 gün önce - Cum 14 Şub 2020, 19:37

Alıntı:
Günümüz şartlarında peron için 2020 travego ve tourismo ile rekabet edebilir mi?

O 404...

Yedek parça sıkıntısı, mazot tüketimi ve şöför seçmesi...

Geçmişte olduğu gibi günümüzdede tutulmaz malesef...

Abdurrahman 65
6 gün önce - Cum 14 Şub 2020, 21:26

Vangölü Turizme 34 CGS 112 plakalı 2016 model travego 15 katılmıştır. Araç 2+2 düzenindedir. Mardin güneydoğu seyahatten el değiştirerek geçmiştir.

En son Abdurrahman 65 tarafından Cmt 15 Şub 2020, 00:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

01AliKemal
6 gün önce - Cum 14 Şub 2020, 22:11

Barış Turizm de çalışmaya başlayan tr 15 yeni kasa aracın eski firmasını bilen varmıdır, üzerinde 2018 yapışkanı var

ugurtkn58

6 gün önce - Cum 14 Şub 2020, 22:18

Selamın Aleyküm yeni torismo ile seyehat ediyorum bu koltuklar ne böyle keşke belediye otobüsü koltuklarından koysalardı mercedese masraf olmazdı en azından

atıfkadir
6 gün önce - Cmt 15 Şub 2020, 01:39

Lüks kahramanmaraş turizme 46 kc 757 plakalı 2012 model otokar sultan katılmıştır. Araç sabit olarak Kahramanmaraş Sivas hattında çalışmaktadır

yosev34
6 gün önce - Cmt 15 Şub 2020, 02:39

bu maras firmalarin yaptigini anlayan varmi yaaa... yeni hatlar acabilirler mesela hatay maras sivas erzurum ..urfa antep sivas samsun .... urfa kayseri yozgat samsun.... kastamonu karabuk zonguldak seferleri acilabilir

Oomer38

5 gün önce - Cmt 15 Şub 2020, 17:33

Bireyselciler bi firmada sabit dursa açacaklarda daha sefere çıkmadan isim değiştiriyo

Mert321
5 gün önce - Cmt 15 Şub 2020, 18:26

İstanbul Van seferini yapan 42 fkp 53 plakalı araçtan 8 şubat cumartesi 22.30 saatine Merzifon Van biletini aldım ama araç 9 şubat 2.00 da Merzifon otogara geldi. Araç çok bakımsız ve kirliydi her yerde kutular vardı. Aracın üzerinde başka firmanın logoları vardı. Bu güzergahta pek sefer bulunmadığından yapılacak bir şey yoktu binmek zorundaydım. Ancak 30 numaralı koltuğumda başka bir yolcu vardı durumu muavine bildirdim kendisi bana kaba bir şekilde sakin olmamı söyledi ve 30 numaralı koltukta oturan yolcuyla tartışmaya başladı daha sonrasında ise üstüne yürüdü yolcular duruma müdahale etti. 30 numaralı yolcu Van'da inecekti ama  bileti Tosya da kesilmişti. Kendisi yazıhanecinin suçu olduğunu kendisinin suçu olmadığını söyledi. Daha sonra Merzifon metro sorumlusu geldi ve sadece benim biletimi kontrol etti. Kendisine Tosya yolcusunu da kontrol etmesini söyledim ancak hiç ilgilenmedi bile. Benimle birlikte bu durumda olan 3 kişi daha vardı biri muavin koltuğuna diğeri ise şoför yatak kısmına yerleştirildi ben ise bu firmadan hayır gelmediğini anladığım için bilet paramı aldım. Bir daha metro turizm mi asla !
Edit. kusura bakmayin uyelik sureci biraz uzadi bundan dolayi gec yazdim

yosev34
5 gün önce - Cmt 15 Şub 2020, 19:55

mert321 merzifon van seferi sadece metro gitmiyoki vangölü nün istanbul van aracı merzifondan geciyo ve samsun sivas van seferide merzifondan geciyo vangölü firmasini tavsiye ederim

sngsinan
5 gün önce - Cmt 15 Şub 2020, 22:09

Mert321 ben de bir firmada yazihaneci olarak çalıştığım süre içinde bu tarz yolcularla çok karşılaştım, otobus güzergahında onceki duraklardan birine bilet isteyip alıp, uzak mesafeye yapacakları yolculuğu ucuza getirmek istiyorlar, efe tur mesela bunun çözümünü bulmuş, yolcu biner binmez her yolcuya nerede ineceği tek tek sorulup not ediliyor, sonra muavin yazihaneden verilen yolcu listesinden bi uygunsuzluk gördüğü an mudahale ediyor olaya. Bu arada yıllardır efe turdan baska firma kullanmadığım için diğer firmalarda bu uygulamanın olup olmadığını bilmiyorum. En basitinden bileti kontrol edebilir diyebilirsiniz ama bu tarz yolcular biletlerini de kaybediyorlar genelde Bir de mesela soyle bir ihtimal de vardı bilet keserken şunu yapıyordum ben, yolcu geldi İzmit'ten İzmir'e gitmek istedigini belirtti ama otobuste Bursa yolculari da var ve Bursa'dan binecek baska yolcular da var İzmir'e gidecek olan. Bursadan binecek olan yolcuların koltukları haliyle dolu olarak gozukuyor sistemden ve biz bursaya kadar o koltuk boş gideceğine o koltuga bursa bileti kesip, bursada inecek diger yolcularin koltuğuna da Bursa İzmir bileti kesiyorduk. Belki senin bahsettigin yolcuya Tosya dan Van'a baska koltukta bilet kesmis olabilirler. Ama firma metro olunca sistemsizlikleri de yadirgayamiyorum

sayfa 5494
ANA SAYFA -> ULAŞIM