Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Akfırat
« önceki   123 ... 102103104 ... 130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL
cevap yaz
sayfa 103
HCGO
7 ay önce - Cum 07 Şub 2020, 02:13
İntercity İstanbul Park


F1 yarışlarının Türkiye’de yapıldığı zamanlardan kalma en sevdiğim fotoğraflardan biri. Yarışların ne yazık ki yalnızca 2 tanesine katılmıştım. O araçların kalkış anında çıkardıkları motor sesini, o muhteşemliği hala unutamıyorum.

Mustafa Bostan

7 ay önce - Cum 07 Şub 2020, 13:28
Tepeören Sahipsiz Hayvan Barınağı


Türkiye’nin en büyük hayvan barınağı olarak hizmet veren tesis, uzunca bir süredir hayvan severler tarafından farklı gerekçelerle şikayet ediliyordu. Bunun üzerine harekete geçen IBB Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü barınak hizmetlerinde ciddi iyileştirme yapılması için önemli adımlar atılmasına karar verdi.

Fotoğraflar Anonimdir...

Mustafa Bostan

7 ay önce - Cmt 08 Şub 2020, 20:15
İstanbul Okan Üniversitesi - Tepeören


Türkiye’nin en güzel kampüslerinden birine sahip olan İstanbul Okan Üniversitesi’nin bugün ki kar yağışından sonra ki hali.

Fotoğraflar Anonimdir...

Mustafa Bostan

7 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 14:59
Arkeon Evleri - Tepeören


Tepeören’de yağmur yağdı, kar yağdı, güneş açtı derken yavaş yavaş bahara doğru yaklaşıyoruz. Havaların bu sene mevsim normallerinin üzerinde seyretmesinden dolayı ağaçlarda tomurcuklanmalar erken başladı, bu sebeple tomurcuklar patlamadan önce son budamaların mutlaka tamamlanması gerekiyor.

Ağaçlara su yürüdükten sonra yapılan budamalarda yaralar iyileşmez, budama yerlerinden ağaç hastalık alır ve bu durum ağacın kuruyup ölmesine kadar gider.

Fotoğraflar Anonimdir...

2 Gün önce...(+)(+)(+)


2 Gün sonra...


(+)(+)(+)


Mustafa Bostan

7 ay önce - Cum 14 Şub 2020, 18:13
Tepeören (Beverly Hills) Bahçelerinden Fotoğraflar


Aydınlatma konusu mimaride her zaman en önemli unsurlar arasında yer almıştır. Ev içi aydınlatmalar kadar bina dış aydınlatmaları ve bahçe aydınlatmaları da bir o kadar önemlidir.

Özelikle tarihi binalarda, müstakil konutlarda aydınlatma binayı gösteren bir mimari unsurdur.

Bahçe aydınlatmaları ise gündüz güzelliğini sergileyen bahçelerin geceleri karanlığa gömülmesinin önüne geçer. Bahçenin bakım ve güzelliğinin bir parçasıdır. Özellikle vurgulanmak istenen ağaçlar, patikalar ve kaya bahçeleri loş aydınlatmalar ile hoş bir görüntüye kavuşturulabilir.

Bahçe aydınlatmalarında dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, aydınlatmanın göz almayacak şekilde ve loş yapılabilmesidir. Bahçeler de kullanılan armatörlerin restaurant bahçelerinde kullanılan göz alıcı armatürler gibi olmaması gerekir.

Fotoğraflar Anonim ve Alıntıdır...
Anonim=Bahse konu yerden çekilmiş başkalarına ait fotoğraflardır.
Alıntı=Konuyla ilgili farklı yerlerden çekilmiş örnek fotoğraflardır.

Fotoğraflar Anonimdir...Fotoğraf Alıntıdır...

sayfa 103
« önceki   123 ... 102103104 ... 130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL