Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Malatya - Kış Fotoğrafları
« önceki   123 ... 86878889   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 87
Hüseyin_44

1 hafta önce - Prş 13 Şub 2020, 16:03

(+)

Emre kerseer44

1 hafta önce - Prş 13 Şub 2020, 16:18

(+)

fatih44444

1 hafta önce - Prş 13 Şub 2020, 22:32

Malatya büyükşehir, yeşilyurt belediyeleri yine sınıfta kaldı. Bir kar yağdı sabah çevreyolu da dahil olmak üzere açık değildi. Araçlar kaya kaya gidiyordu.ara sokaklardan bahsetmeye gerek yok. Bostanbasi ara sokaklarina ne bir küreme nede tuzlama çalışması yapıldı. Bu saate kadar temizleyen yoldaki kar buzlandi. Şehir merkezinde acil hasta olsan hastaneye gidemezsin. Koy yollarını düşünemiyorum. Yazın haşere için ilaç bulamayan belediye kışın buzlanma için tuz bulamıyor herhalde. Yazık çok yazık. Yarın afişlere koca koca isimlerini yazip elleri ceplerinde fotolarini paylasirlar. Hazir ol malatya.

AhmetDemir

1 hafta önce - Prş 13 Şub 2020, 23:30

Fatih kardesim bak dilin tutulur ellerin parmaklarin yamulur el insaf bu kadar yerden yere vurulmaz ki yigidi öldur hakkini da ye. Kac ay oldu Battalgazi bld baskanliginda oturan adamin tahsilini arastiriyorum hic bir bilgi yok durum icler acisi sen cok sey istiyorsun hic bir sey isteme kardesim

fatih44444

1 hafta önce - Cum 14 Şub 2020, 11:30

Ahmet kardeşim artık pek bir beklerim kalmadı. Dün aramadığım yer kalmadı. Tüm umudumu kestim. Sosyal medyadan belediyelerin nasıl da karla mücadele ettiklerini izliyorum. O kadar güzel fotoğraflar paylaşıyorlar ki. bian için inanıyorum. Sonra şehrin göbeğinde dışarı çıkayım diyorum kar diz boyu.

sayfa 87
« önceki   123 ... 86878889   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler