Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Halil
11 yıl önce - Sal 18 Mar 2008, 22:13

Alıntı:
Selam Halil, Kundu bölgesinde Cevre düzenlemeleri ne durumda ve en son gittigimde onca cirkin yarim birakilmis Apartman Insaatlari vardi, bu konularda bir ilerleme varmi ?


Sevgili Serdar,
Malesef çevre düzenlemesi adına fazla bir gelişme yok. İnşaatlar son hızı ile devam ediyor. Yarım bırakılanların çoğu tamamlandı, ama yenileri de her yerden yükselmeye başladı. Şu sıralar içme suyu çalışmaları nedeniyle ortalık yine toz duman.


serdar.yildirim
11 yıl önce - Cum 21 Mar 2008, 17:00

Sagol Halil,
bakalim su önümüzdeki 2-3 Yil icinde Lara nasil bir gelisme gösterecek ? Su ana kadar gördüklerim bana maalesef bu güzelim Bölgenin biraz heba edilmis gibi görünüyor , keske bunca gelisi güzel Blok binalara izin vereceklerine daha cevreye duyarli ve Özel Projeli Konutlara izin verilseydi ve Cevre düzenlemeleriyle bol Yesil alanli Laradaki siradisi Oteller bölgesine yakisir yeni bir Kent planlansaydi oranin degeri bence su ankinden cok daha yükseklerde olurdu herhalde ?
Ancak buraya Rayli sistem gelicek deniliyor ve bunca Binaya ragmen su an bile Parklara ve Halka acik eglence yerlerine yatirim yapilirsa burasi bi nebze Sosyla yardim konutlari görüntüsünden kurtulur ve su anki birbirine Zit görüntü bir nebze olsun Oteller bölgesine yakisir hale getirilebilir ( icimizde bi ümid , bunlar yapiliabilir diyo ) . Neyse, yaz sonunda bi ara ugrar buranin nasil gelisme gösterdigini kendi gözlerimlede görme imkanim olur insallah, nede olsa meslek icabi merakliyiz .
Nürnberg'den selamlarla


sayfa 2
ANA SAYFA -> ANTALYA