Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 443
Ömer3510

1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 15:20

Takım otobüsleri, naklen yayın araçları otopark gibi alanlar neresi oldu? kapalı otopark alanı mı yapıldı yoksa dar bir yere mi parklar olacak alan dar fotoğraflardan bir şey anlamadım

ahmetx
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 15:46

Güzel stadyum oldu. Göztepeye ve Türk futboluna hayırlı olsun.

BJK 5106
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 18:15

(+)

(+)

(+)

(+)

kaynak

Alıntı:
Takım otobüsleri, naklen yayın araçları otopark gibi alanlar neresi oldu? kapalı otopark alanı mı yapıldı yoksa dar bir yere mi parklar olacak alan dar fotoğraflardan bir şey anlamadım

Projeyi baştan veya daha sonrasında hiç incelememişsiniz anlaşılan.

Alan sınırlı olduğu için otopark dahil dediğiniz kullanım alanlarının çoğu stat altında tasarlandı.

Fikir vermesi açısından geçmişte paylaştığımız bir iki render ve inşaat görüntüsü:

(Büyüt)

(Büyüt)

(Büyüt)

Ozan Paşa
1 ay önce - Cum 24 Oca 2020, 23:59

Formsuz Beşiktaş, Türkiye'nin en güçlü taraftar guruplarından biri olan Göztepe önünde ne yapacak merak ediyorum. 20.000 Göztepe'li Stadı cehenneme çevirecektir. Siyah beyazlılar bu baskıya nasıl dayanacak bakalım?

ozer35
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 02:06

Çimler olağanüstü gözüküyor. Pilot kameranın açısı da harika. Çok güzel stad oldu gerçekten.

ahmet_11
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 11:45

Kamera çekim açısı rize stadı gibi değildir umarım. Bu kadar yatay çekim maç izleme keyfini bozuyor.

extranjero
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 11:57

Ben o yüzden Rize, Bolu, Balıkesir stadındaki maçları izleyemiyorum Göztepe sahada değilse. Merak etme burdaki kamera açısı Eryaman stadı gbi olacak aşağı yukarı.

sahinbayık07
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 13:06

Benim önerim koltuksuz olacak kale arkası tribününe komple Göztepe ile alakalı boydan boya bir grafiti yapılması sizcede stat boşken çok güzel bir görüntü olmaz mı ?

kami suyutmaz
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 15:37

Son hazırlıklar;

Başkan geldi

(+)

İnönü caddesi girişi

(+)

(+)

(+)

Temizlik var,polis bariyerleri konmuş

(+)

Batı girişi

(+)

(+)

Kuzey glrişi

(+)

(+)

TV ciler röportaj yapıyor

(+)

(+)

Şayet iptal edilmeyecekse (sanırım trafo)son fotodaki bina (yazı silinmemek kaydıyla)umarım daha iyi bir hale getirilir..

En son kami suyutmaz tarafından Pzr 26 Oca 2020, 11:39 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Cansın17
1 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 21:28

Ne güzeldir bir insanın şehrinde, semtinde yürüyerek evinde maç izlemeye gitmesi
Göztepe taraftarı bu şansı yakaladı darısı Karşıyakamız için

En azından bu dönemde stadyum olmasa da Türk Basketbolunun lokomotifi Pınar Karşıyaka için büyük bir salon inşaatı yapılmalı semtimizde

Size güzel temennilerde bulunan da suç zaten iyilikten anlamayan insanlarsınız yazık utanmadan eksi vermişler bu kadar mi nefret ediyorsunuz Karşıyakadan utanmazlar

sayfa 443
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet