Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 399
Furkan 1453
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:33
Ak Parti İstanbul seçimlerine katılmamalı

Ak Parti, İstanbul seçimlerine katılmamalıdır. Sayın İmamoğlu, Ak Parti için bir şans. Genç nesil çalışmamak ne demek, belediye başkanlığı yapmamak ne demek Sayın İmamoğlu sayesinde birkaç ayda öğrendi. Üstelik belediye kütüphanelerinde satılan kitaplar, rüyada görse inanmazdılar. Şimdiden homurdanmaya başladılar. Dün Türkiye Gençlik Birliği üyelerini, İmamoğlu karşıtı protesto yaparken gördüm. Biz bunları ikna edemezdik, inandıramazdık. Aktrol der geçerlerdi. Kendileri tecrübe etti. Bir musibet bin nasihatten iyidir.

harun82_44
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:38

Furkan inan boş milliyetçi geçinen tanıdıklarım var Ak partiyi eleştirdikleri bazı konuların on katını CHP İmamoğlu yapıyor çıt yok nerden pozitif yakalasam diye ugrasiyorlar.Vallahi garip bir haldeler . Siyaset üstü ,doğruluk üstü bir büyü ...

Teröre yakın olanlara ,bu kadar yakın hareketler içinde olan ,hdpli haricinde bir belediye başkanı Türkiye ilkdefa karşılaşıyor.

Tarakcı
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 14:42

Ekreme kayyum atanmalı ve teröre destek suçlaması ile tutuklanmalı , kılıcdaroğlu partiden atılmalı yerine milliyetci yeni bir isim getirilmeli , hdp kapatılmalı , jitem yeniden kurulmalı , pkk ile tam mücadele girilmeli , yapılacak çok iş var

Sinan Ovacık
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:23

Ekrem şu an yerel seçim olsa İstanbul'da yüzde 35 alamaz. Mhp liler bin pişman. Soğana patatese kızan eski Akp liler bin pişman.

harun82_44
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:35

Sinan ben pişman olduklarına inanmıyorum. Kemik CHP ve HDP liler ne olursa olsun kendi CHP ye oy verme nedenlerinin zittini bile yapsa oy vermeden geri kalmaz kemik ideoloji çünkü. Fazladan Ak Parti'ye küsen,milliyetciyim diyen kesimde bence pişman değil ben bir inanmiyorum. Ama işler sahada çıkmaza girip ,ilişkiler daha büyük boyutta Türkiye'nin aleyhine sahada büyüyüp ,5 yıl sonunda belki pişmanlık olabilir . Konu Ak parti değil sadece,eskiden Selahattin Demirtaş'ın eşi CHP belediye başkanı eşi ile doğum günü kutlayacak ,bir teröristin hayatı buyuksehirde tiyatro ile katılım olup kitabı satılacak ,asker polisimizi şehit eden kansizlarin destekçileri ile akşam yemekleri yiyecek neler olurdu ülkede ,insanların gözünde normallestiriyorlar ... Gidişat hiç iyi değil ..

MeteHan!
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:40

Görerek, yaşayarak chp ne demek anlıyor insanlar. Bazı şeyleri yaşamadan öğrenemeyenler var

pkkyı, terörist demirtaşı kutsayanlar, pkkya destek veren beldiyelere kayyum desteği verenler yönetiyor istanbulu, bu vebali alanların vicdanları en büyük yargıçtır

drenes
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 15:51

Bence kimse pişman değil. Adamlar resmen kendilerince Tayyip Erdoğana ders verdik bizim sayemizde burnu sürtündü modundalar. Halbuki Cumhurbaşkanına bişey olduğu yok olan 16 milyon İstanbulluya oldu. Akıllanmazlarsa belki ileride tüm Türkiyeye olacak. Allah fırsat vermesin

KORAY3434
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 16:04

CHP'lilere "Partiniz PKK ile işbirliği içinde" dediğimizde "birşey olmaz, ne olacak ki, zamanında hükümet dağdan indirip megri megri çektirmedi mi" deyip olayı normalleştiriyorlar.
PKK orman yakıyor, yaktığını Web sayfasından koca koca BİZ YAPTIK diye yayınlıyorlar. Bizim CHP'liler "PKK orman yakmaz, hükümet rant için yakmıştır" diyor. Yemin ediyorum bunlar ülkeye külliyen zarar.

devrezcayi
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 16:06

Yukarıdaki mesajlarda bir arkadaşın dediği gibi Ekonun yerine kayyum atardım İstanbula...Adam bildiğin pkknın normalleştirilmesi görevini yerine getiriyor. Onlardan oy alıp başkan olduğunu biliyor. Reisin yerinde olsam veririm talimatı selonun yanına yollarım bunu..

ccahit
1 hafta önce - Sal 14 Oca 2020, 16:13

Hükümet ağırdan alıyor belli ki zamana yayıp olayları biriktirip gereğini yapacak.
chp istanbul politikasını Türkiye ye yaymaya çalışacak o zaman dananın kuyruğu kopacak izleyin görün ...
DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR anlayışı siyasi yol haritaları oldu ancak dostları devletin düşmanı burada zamanı geldiğinde devlet adımını atacak inanın şartlar öyle yerinde olacak ki seslerini çıkaramayacaklar...

bakın bir Allahın kulu bunu savunabiliyormu?
siyasiler tiyatroya devam edip kitap satışında isterse birilerini best seller yapsın son sözü kim söyleyecek göreceğiz...

sayfa 399
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET