Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 400
ccahit
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 16:13

Hükümet ağırdan alıyor belli ki zamana yayıp olayları biriktirip gereğini yapacak.
chp istanbul politikasını Türkiye ye yaymaya çalışacak o zaman dananın kuyruğu kopacak izleyin görün ...
DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR anlayışı siyasi yol haritaları oldu ancak dostları devletin düşmanı burada zamanı geldiğinde devlet adımını atacak inanın şartlar öyle yerinde olacak ki seslerini çıkaramayacaklar...

bakın bir Allahın kulu bunu savunabiliyormu?
siyasiler tiyatroya devam edip kitap satışında isterse birilerini best seller yapsın son sözü kim söyleyecek göreceğiz...


mursel kasap
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 16:31

Ekrem imamoglu her yere kadın çalışan cogalticagiz diyip,her iş konusunda kadınlara öncelik sağlayacağız deyip reklam etmesi çok yanlış.Geçen bir yerde kadın vatman sayısını artıracağız yazısı vardı.Tamam iyi hoş artır bende kadınların metroda vatman olmasını destekliyorum ama neden reklam yapıyorsun.Izmir belediye başkanıda böyle.Sözde kadın erkek eşit derler ama kadınları iş konusunda reklam etmekten kaçınmazlar.Yanarım da istanbulu ak partinin elinden alıp chp'ye teslim ettiler ona yanarım.Mustafabey 01

5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 16:50Bu yazılanların yanlış olduğunu idda eden varmı? Chp lileri Atatürkçüyüm diye kandırıyor, İyi partilileri Miliyetçiyim diye kandırıyor, hdp lileri apocuyum diye kandırıyor, saadetlileri Yasin okuyor, iftar açmaya gidiyor kandırıyor, kiliseye gidip ayinlere katılıyor, yunanistana gittimi sanki gerçek vatanına gitmiş gibi mutlu oluyor herkesi bir şekilde kandırıyor, boynuz kulağı geçermiş derler, kemal kılıçdaroğlu bile bunun yanında masum gibi duruyor, 10 ay geçti vaatlerinden hangisini yaptı, sözünde durdu?

Mevlananın bir sözü var,
Ya olduğun gibi görün,
Yada göründüğün gibi ol.
İkisinede uymuyor.


Sinan Ovacık
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:03

Devlet bazen de ölü taklidi yapar.Zannedersin ki devlet yok çöktü.Şımardıkça şımarırsın.Sonra üzerine birden bir ağırlık çöker.Sonrası yok.Adanalı Hamko
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:06

Alıntı:
Devlet bazen de ölü taklidi yapar.Zannedersin ki devlet yok çöktü.Şımardıkça şımarırsın.Sonra üzerine birden bir ağırlık çöker.Sonrası yok.

Adam beni görevden alın diye sınırları zorluyor, herhalde mağdur edebiyatı yaratıp olağan bir erken seçimde Cumhurbaşkanlığına oynuyor gibime geliyor.harun82_44
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 18:18

Birileri çözüm süreci diyorlar ,çözüm süreci sonunda Ak parti oyu yüzde 10 civarı düşmüştü . Chp ne olursa olsun ne yaparsa yapsın oyu düşmez bakış açıları farklı . Çözüm sürecinde yanlışlar oldu ama niyet neydi terör guclensi mi ,HDP guckensin mi ,HDP lileri kadrolara alalimmi tabiki HAYIRRR. Iç işleri bakanı ,Erdoğan veya eşini hangi görevden alınan terörist destekcileri ile birde kayyum atandıktan sonra gördünüz ,eşini hangi terör destekçisi hapis yatan terörist eşleriyle birlikte tiyatro izlerken ,doğum günü kutlarken gördünüz.Devletin belli birimleri dünyanın her yerinde olduğu gibi görüşmüştür. Bu olayı çözüm süreci ile karşılaştırmak gerzekliktir.

Silahları gömün ,terkedin yada teslim edin demek ile beraber oy vermek için hareket etmek doğum günleri kutlamak ,tiyatro izlemek dış ülkelere PKK'lı belediye başkanı ve siyasileri övüp destek çıkmak PKK sempatizanlarini ise almak bunlar AP ayrı işler. Sindiren sindiriyor o iskembeye sahip olanlar sindirsin. Bu terör destekçileri sevinsin teröristlerin hepsinin kafasının kopacağı zamanda uzak değil buna inanın.


yusuf lutfi

5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 19:09

Ekrem Başkan! Tahmin ediyorum, hala o pozisyonda ne işiniz olduğunu düşünüyorsunuz. Hiçbir, vizyon, yetenek, kapasite olmadan, omzunuzdan itelenip, dünyanın en başarılı ve karizmatik lideri Tayyip Erdoğan'ın önüne atılmanızın nedenini çözebilmiş değilsiniz.
Her ne kadar, bu dönem değil, bir sonraki dönem (Tayyip Erdoğan'ın kanunen olmayacağı) başkanlık seçimi için çalışacağız deseniz, ve bunun, Türkiye'nin beşte biri tarafından, davul zurna (tencere-tava) keyfiyle karşılanmasına rağmen, kusura bakmayın ama, önümüzdeki en az on yıl bunun gerçekleşemeyeceği açıkça ortada.


Erdoğan'dan sonra Başkan olacak isim "Hakan Fidan"


Kaptan Barbaros
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 21:25Alıntı:
Yolunu kesen vatandaş, İmamoğlu'na açıkça sordu: Demirtaş'ın kitabını neden satıyorsunuz?

SEN YANLIŞ BİLİYORSUN"
Bölge TV muhabirlerinden Savaş Karan tarafından görüntülenen olayda İmamoğlu'nun önünü kesen vatandaş, İBB'ye ait İstanbul Kitapçısı'nda Selahattin Demirtaş ve Sakine Cansız'ın kitaplarının satışına değinerek "Bunları neden satıyorsunuz?" sorusunu yöneltti. Soru karşısında bir süre duraksayan İmamoğlu, "Sen yanlış biliyorsun. Tam bilgi yok" ifadelerini kullandı.


Evet İmamoğlu ve peşinden gidenler hariç hepimiz yanlış biliyoruz.
Bu fotoğraftakide İmamoğlu değil biz yanlış görüyoruz en doğrusunu İmamoğlu bilir.


Kaptan Barbaros
5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 22:09

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kredi buldukları halde Hazine onayı alamadıkları için 3 metro hattına başlayamadıkları iddialarına Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan yanıt geldi.

Hazine Maliye Bakanlığı “CHP’li İBB’yi” YALANLAMIŞ:

“Bu yıl ocak ayında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Bakanlığımıza sunulmuş ya da Bakanlığımız tarafından reddedilmiş herhangi bir kredi onay talebi olmamıştır.”
(+)


Burç

5 ay önce - Sal 14 Oca 2020, 22:52

Alıntı:
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Bakanlığımıza sunulmuş ya da Bakanlığımız tarafından reddedilmiş herhangi bir kredi onay talebi olmamıştır


Hâlâ sözcü gibi paçavralara inanan saf vatandaşlara üzülüyorum aslında.sayfa 400
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET